Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2019, 11:04
Strzelaniny to nie wina tego, że ludzie mają broń, ludzie...
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:27
Gry wideo są na całym świecie
Szkolne strzelaniny to problem jednego kraju
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:28
@SongMan: no ale jak to możliwe przecież była 3 lata temu strzelanina w Korei a tam majom gry. ZAKAZAĆ ICH AAAAS
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:35
@spicy: Ale w Korei nie ma miejsca coś takiego co kilka tygodni jak nie częściej
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:37
@SongMan: /s
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:37
@spicy: /ß
Odpisz
29 sierpnia 2019, 08:48
@SongMan: /Schutzstaffel
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:15
@SongMan: Warto dodać, że w Korei Płd. istnieją całodobowe kafejki internetowe, a ludzie tam przesiadują nawet kilkanaście godzin i zdarza się, że ktoś uzależniony przesiedzi nawet dobę, co nieraz skutkowało śmiercią. Ale dlaczego się o tym nie mówi: Bo ktoś umarł z własnej głupoty i zginęła jedna osoba, a nie kilkadziesiąt.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:37
@SongMan: Statystycznie Ameryka ma przeciętnie kilka strzelanin na dzień ale wlicza się nie tylko strzelaniny szkolne
Odpisz
29 sierpnia 2019, 11:41
lol to czemu robią z tego taki problem?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 11:53
@SongMan: no to kolo strzelający w grupy ludzi przestaje być problemem, co nie?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:00
mam raczej na myśli skalę tego zjawiska
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:06
@SongMan: no szkolne bo jest może kilka na tydzień nie udanych i udanych
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:47
@SongMan: No niby głównie USA, ale były też w Finlandii, Rosji, Niemczech... w tym roku nawet było zabójstwo w polskiej szkole, no i sytuacja w Brześciu Kujawskim z maja. Plaga przechodzi na inne kraje.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 17:09
@Gopostal: Nie kochani, tu nie chodzi o narzędzie a o ludzi. Ci dwa z Columbine, jakby nie zdobyli broni (nielegalnie oczywiście) to dopracowali by ładunki wybuchowe, co mogłoby spowodować nawet więcej ofiar. Chodzi po prostu o człowieka. W UK broń jest zakazana a przez kraj przetacza się taka fala zadźgań jak chyba nigdzie na świecie. Jak ktoś chce to zabije nawet ołówkiem i nic go nie zatrzyma.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:17
No mówię, że z Amerykanami jest coś nie halo
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:24
Chuderlawy 19-latek z nożem zabije 1, góra 2 osoby.
Taki jeden miał jednak AR-15 i wyrżnął 17 osób w zeszłym roku ;)
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:12
a kogo łatwiej zatrzymać? Nożownika co musi do ciebie podejść, czy kolesia który jest bardzo wszechstronny i może być skuteczny na prawie każdej odległości
Odpisz
30 sierpnia 2019, 16:02
@spicy: Nożownika nawet nie zauważysz
Odpisz
30 sierpnia 2019, 16:04
Używanie noży dobrze jest o wiele trudniejsze niż się wydaje
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:24
Jak dla mnie to ludzie powodują strzelaniny, a nie dostęp do broni
Łatwy dostęp umożliwia ludziom urządzanie strzelanin
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:25
@Adi34: no tak, ludzie to robią ale muszą mieć czym. A narzędzie można znaleźć w każdym walmarcie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 08:25
@spicy: powinni robić przynajmiej jakiś test psychiczny i sprawdzać czy osoba jest normalna
Odpisz
29 sierpnia 2019, 17:12
@spicy: Spójrz na UK. Bohatersko zakazali wszelkiej broni, więc przez kraj przetacza się fala przemocy z nożami. Jak macie broń to przynajmniej widać kto strzela i można odpowiedzieć ogniem. A nóż? Gdańsk. Do ostatniej sekundy nikt o niczym nie wiedział.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:10
ta, wyobraź sobie sytuację w ktorej ktoś odda strzał, a nagle 6 osób wyciąga broń. Nawet jeśli jedna osoba zastrzeli terrorystę to pewnie postrzeli go ktoś inny, myśląc że on był prawdziwym terrorystą.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 11:23
bez kitu broń zdobędziesz w pierwszej lepszej żabce XD
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:22
Strzelaniny? Na pewno nie broń, to muszą być te gierki. Szczególnie minecraft i mario.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:24
@spicy: Właśnie tym zachowanim Amerykanie pokazują jak bardzo są głupi
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:25
Amerykanie są omamieni przez media i rząd. Współczuję im
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:27
@spicy: Żal mi tych nastolatków w Ameryce co nawet spokojnie w Minecrafta nie mogą pograć bi zaraz do pokoju wejdzie ojciec i powie aby wyłączał bo nie chce mieć terrorysty w domu
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:28
no w Ameryce większość starszych ludzi to typowy boomer
Odpisz
23 sierpnia 2019, 16:29
@spicy: Ale boomerzy wiedzą że grając w pasjansa to też gra i według ich logiki są teraz nazistami
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:52
@spicy: Boomers: Mądrzy na tyle żeby wiedzieć jak całkowicie zje**ć jedno z najlepszych ekonomii żeby zrobić innym na złość. Zbyt głupi żeby ogarnąć cokolwiek związanego z technologią
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:31
@spicy: Chociaż zagrałbym na jakiejkolwiek grze na jakimkolwiek Gameboyu.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:33
@Simciakk: Emulatora se zgraj.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:38
@Simciakk: 3ds ma emulatory Nes, Snes i wszystkich Gameboy'ów
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:58
To raczej nie to samo
Odpisz
29 sierpnia 2019, 11:23
@spicy: i saper
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:38
Tylko w niektórych stanach broń jest ogólnodostępna w reszcie stanów trzeba mieć pozwolenie lub nawet jest zakazana
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:14
Agresja powoduje gry
Odpisz
29 sierpnia 2019, 08:33
Walmart
Odpisz