Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2014, 22:01
dlaczego ubliżamy osłowi?
Odpisz
12 marca 2016, 20:14
@kotekada4: no tak,osioł ładniejszy
Odpisz
4 sierpnia 2015, 17:58
MASZ RACJE POPROSTU Z SCENY ZROBILI ZAGRODĘ!!!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 21:42
racja
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:40
hejtom wstęp wzbroniony!
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:53
@Epickiodkrywca: Jeśli komentarz ,,Takie sobie'' jest dla ciebie hejtem to powodzenia w internecie...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:20
@PlomykowkaPL: nie??
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 20:23
@Epickiodkrywca: Nie, gościu wyraził swoje zdanie a hejt to wyzywanie bez powodu jak na przykład: ,,gówno, ić siem zabij''
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 20:45
@PlomykowkaPL: nie oto mi chodzi głupku
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:56
@Epickiodkrywca: To mów jaśniej jeśli waść łaskaw -.-
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:08
@PlomykowkaPL: strzały w dół łysa pało
Odpisz
18 sierpnia 2013, 09:59
@Epickiodkrywca: Jak się komuś nie podoba, to może sobie dać łapkę w dół przeciwieństwo ciebie, który minusujesz każdy mój komentarz.
Odpisz
18 sierpnia 2013, 10:40
@PlomykowkaPL: możesz przestać pisać beznadziejne komentarze?
może kto to celowo zrobi zanim ten obraz zobaczy oceni 1/5
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:19
@Epickiodkrywca: A teraz już o czym innym piszesz.
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:20
@PlomykowkaPL: pisałem o tym cały czas i się pomyliłem
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:28
@Epickiodkrywca: Dobra kij koniec bo banik bedzie
Odpisz
14 sierpnia 2013, 16:23
Dlaczego dzis jest taka beznadzieja jak 1D ,Bieber czy N.M?Czemu to uznaje sie za muzyke
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:23
bo niestety są osoby które wyszły z psychiatryka i uważają że to muzyka :/
na szczęście są normalni ludzie którzy wiedzą że to nie jest muzyka
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:02
@mrklorens: Jaki rym XD
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:10
wg.mnie też Bieber i Nicki Minaj są do kitu,ale 1D jest wg.mnie fajne,ale no coż o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:30
@kj323: fajnie ze normalnej muzy słuchasz :-)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:01
echh... tylko mi tu Skrillex'a i Ewy Farnej nie obrażać!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:23
@wiki123412345: uwielbiam skrillexa
Odpisz
18 sierpnia 2013, 09:33
dobre
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:13
Ta Nicki do góry jest mniej owłosiona...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:38
poziom-easy
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 18:12
Na drugim jest
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:31
hahahahahahaha ale się uśmiałem
Odpisz
14 sierpnia 2013, 09:21
Takie sobie.
Odpisz