To niezapomniane uczucie, gdy pływasz w czasie deszczu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dwa różne spojrzenia
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Taktycznie
Azjatycki mistrz
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2013, 17:04
Adminie to ty kiedyś pływałeś podczas deszczu? Jesteś hardcorem :D
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:53
@iger3: no tak jest bo musi zadawać się z nami
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:45
@iger3: Według Cb jak ktoś pływał w ciągu deszczu jest hardcorem? ;__;
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:53
@saskacz: Nie :P Po prostu zbijam się z admina XD No weź taki obrazek wrzuca jak pewnie tylko nieliczni na tej stronie pływali podczas deszczu :P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:54
@iger3: Ja pływałem ;)
Odpisz
15 czerwca 2014, 17:26
@iger3: Ja pływałem podczas deszczu :D
Odpisz
18 sierpnia 2013, 09:32
ja pływałem podczas burzy . Źle się to skończyło
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:45
Ah....ciągle pamiętam to uczucie ^^
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:49
To niezapomniane uczucie... kiedy jesteś w wodzie i pada deszcz... i matka każe ci wyjść z wody
...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:09
..a potem masz katar
Odpisz
17 sierpnia 2013, 18:25
Tia bardzo fajne uczucie, tylko że zazwyczaj okazuje się że jest cholerna burza i trzeba wychodzić z wody T_T
Odpisz