Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xrep_XD

5 września 2019, 20:59

Wiem że to nie na temat Amazonii ale
Z jakiej to było bajki/kreskówki?

Avatar BLUEBLOOD

31 sierpnia 2019, 12:08

Jakie 20% . Amazonka dostarcza tylko 6 % weźcie poczytajcie a nie głupoty pie**olicie . To z tym 20% jest takim fakem a ludzie wciaz twierdzą że 20 %>

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar handlash

1 września 2019, 19:35

@zygzak11: dokładnie, pożary Amazonii tworzą inne poważne problemy

Avatar BLUEBLOOD

1 września 2019, 19:48

@Legolas9988: *Amazonia. Teraz jesteś Szczęśliwy?

Avatar ToNieJaPrzepani

31 sierpnia 2019, 14:36

Może się mylę ale czy to jest z Kick Strach się Bać?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sapiens

31 sierpnia 2019, 17:45

Avatar zygzak11

1 września 2019, 08:31

@ToNieJaPrzepani: Tak, to jest ta kreskówka

Avatar xMacius

31 sierpnia 2019, 12:15

Skoro to las deszczowy to dlaczego deszcz nie ugasi pozaru?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Superkometa

31 sierpnia 2019, 15:14

@norek00: cześć wycinane a resztę palą

Avatar kijgjuhikk

31 sierpnia 2019, 15:53

@xMacius: wilgotność w lesie deszczowym to 95%, a las jest podpalany z powodów politycznych

Avatar Chinerpeton

31 sierpnia 2019, 12:44

Ale wczoraj było zimno więc globalne ocieplenie nie istnieje a algi tworzom cały tlen więc te głupie wykałaczki są nieważne. Lewaki zniszczne hue hue hue.

Avatar igor444

31 sierpnia 2019, 14:06

@Chinerpeton: Chcesz Nobla ?

Avatar bulazpasztetem

31 sierpnia 2019, 13:49

wsm zastanawiam sie czy kto kiedys wyslal swpje zdj ryja MORDY jak bedzie tu 60 w dol to.pokazuje ryjec mkze jako 1 na jeja nwm XDD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Dcktun

1 września 2019, 17:25

@bulazpasztetem: wcale że nie

Avatar bulazpasztetem

1 września 2019, 18:03

@Dcktun: prawie

Avatar janektoziomal

31 sierpnia 2019, 13:47

Ten las faktycznie zużywa większość wyprodukowanego tam tlenu... Znaczną większość tu bardziej powinno chodzić o to że tak gigantyczne tereny zielone oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń nie nie oddycha się tam łatwiej ani zdrowiej powietrze przy gryncie w każdym dziewiczym lesie zawsze jest zatęchłe i wilgotne + eastr egg dla was pożary utrzymują ekosystem trzeba tylko zatroszczyć się żeby nic tam nie powstało i ten las odrośnie sam

Avatar PimpekLord

31 sierpnia 2019, 13:35

nie ma globalnego ocieplenia

Avatar Hank1212

31 sierpnia 2019, 13:33

tak było, sam widziałem

Avatar moth12334

31 sierpnia 2019, 13:03

Skąd pochodzi informacja, że puszcza amazońska produkuje 20% tlenu, bo wydaje mi się, że mniej.

Avatar Cotosiestanelo

31 sierpnia 2019, 13:03

@moth12334: dużo mniej, informacja wyssana z palca

Avatar handlash

31 sierpnia 2019, 13:05

@moth12334: dokładnie – to wymyślona informacja, jednak las i tak jest bardzo ważny

Avatar Cotosiestanelo

31 sierpnia 2019, 13:06

@handlash: głównie ze wzgledu na rzadkie gatunki tam żyjące

Avatar TwojStaryTrzezwy666

31 sierpnia 2019, 12:59

jak być fajnym step 1: wymyśl kłamstwo o Amazonii
step 2: zrób o tym mema
step 3: daj go na stronę gdzie ludzie będą myśleli że to prawda
step 4: o nie jednak nie są debilami i znają prawdę :o
step 5:

Avatar handlash

31 sierpnia 2019, 13:01

@TwojStaryTrzezwy666:
step 6: i tak trafia na główną
step 7: profit

Avatar TwojStaryTrzezwy666

31 sierpnia 2019, 13:03

@handlash: a jednak

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2019, 12:48

Ach Brazylia

Avatar emilian02

24 sierpnia 2019, 17:30

Co go podpaliło? Bo w końcu się nie dowiedziałem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Racibor

31 sierpnia 2019, 12:12

@emilian02: poza tym spalenie jest mało opłacalne dla przecież zamiast spalić lepiej było by je ściąć i sprzedać bo ze spalenia nic nie dostanie

Avatar Racibor

31 sierpnia 2019, 12:13

@emilian02: nw jak dla mnie bardziej logiczna jest po prostu wersja z zielonymi ,ale reki nie dam sb obciąć

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2019, 12:02

Nie ma jak szablon z guntherem

Avatar awazan

24 sierpnia 2019, 22:19

Ich już nie można nazwać ludźmu tylko amebami umysłowymi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka