Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2019, 20:59
Wiem że to nie na temat Amazonii ale
Z jakiej to było bajki/kreskówki?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:08
Jakie 20% . Amazonka dostarcza tylko 6 % weźcie poczytajcie a nie głupoty pie**olicie . To z tym 20% jest takim fakem a ludzie wciaz twierdzą że 20 %>
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:13
@BLUEBLOOD: i cały tlen produkowany przez ten las jest zużywany przez żyjące tam zwierzęta, więc i tak brak amazońskiego tlenu nie jest dla nas problemem
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:36
@BLUEBLOOD: Piękne wyparcie.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:11
@BLUEBLOOD: Rzeka nie dostarcza tlenu. Amazonia jak coś.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 08:37
@handlash: Ale za to będzie więcej CO2 w atmosferze, a to już może być problemem
Odpisz
1 września 2019, 19:35
@zygzak11: dokładnie, pożary Amazonii tworzą inne poważne problemy
Odpisz
1 września 2019, 19:48
@Legolas9988: *Amazonia. Teraz jesteś Szczęśliwy?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:36
Może się mylę ale czy to jest z Kick Strach się Bać?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:53
@ToNieJaPrzepani: .
Odpisz
31 sierpnia 2019, 16:58
@ToNieJaPrzepani: Strach się bać ci odpowiedzieć
Odpisz
31 sierpnia 2019, 17:29
@ToNieJaPrzepani: Też mi się wydaje, że to ta kreskówka
Odpisz
31 sierpnia 2019, 17:45
@ToNieJaPrzepani: Yes
Odpisz
1 września 2019, 08:31
@ToNieJaPrzepani: Tak, to jest ta kreskówka
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:15
Skoro to las deszczowy to dlaczego deszcz nie ugasi pozaru?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:16
@xMacius: bo to ludzie podpalają
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:40
@xMacius: Za mała wilgotność.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:44
@Superkometa: Mogliby to jak już coś wyciąć w pi**u, a bie podpalić bylby większy profit
Odpisz
31 sierpnia 2019, 15:14
@norek00: cześć wycinane a resztę palą
Odpisz
31 sierpnia 2019, 15:53
@xMacius: wilgotność w lesie deszczowym to 95%, a las jest podpalany z powodów politycznych
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:44
Ale wczoraj było zimno więc globalne ocieplenie nie istnieje a algi tworzom cały tlen więc te głupie wykałaczki są nieważne. Lewaki zniszczne hue hue hue.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:06
@Chinerpeton: Chcesz Nobla ?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:49
wsm zastanawiam sie czy kto kiedys wyslal swpje zdj ryja MORDY jak bedzie tu 60 w dol to.pokazuje ryjec mkze jako 1 na jeja nwm XDD
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:52
@bulazpasztetem: dużo pokazało
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:53
@bulazpasztetem: pokaż
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:52
@Dcktun: ok ale 60 w dol ma byc bo chce takie piekne zrobic specjalnie.dla was
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:53
ale.moje będzie wyjątkowe
Odpisz
1 września 2019, 08:32
@bulazpasztetem: .
Odpisz
1 września 2019, 10:20
@zygzak11: na razie jest 32 :^
Odpisz
1 września 2019, 13:42
@Dcktun: 29.*.;)
Odpisz
1 września 2019, 13:45
@bulazpasztetem: + to niżej
Odpisz
1 września 2019, 13:48
@Dcktun: a to sie.nieliczy tylko te z koma :)
Odpisz
1 września 2019, 14:39
@bulazpasztetem: napisz nowy w pogadajmy
Odpisz
1 września 2019, 16:13
@Dcktun: Nje tutaj wbijamy
Odpisz
1 września 2019, 16:16
@bulazpasztetem: :(
Odpisz
1 września 2019, 17:03
@Dcktun: Tam.mi sie niechce a tu.mam juz 30
Odpisz
1 września 2019, 17:25
@bulazpasztetem: wcale że nie
Odpisz
1 września 2019, 18:03
@Dcktun: prawie
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:47
Ten las faktycznie zużywa większość wyprodukowanego tam tlenu... Znaczną większość tu bardziej powinno chodzić o to że tak gigantyczne tereny zielone oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń nie nie oddycha się tam łatwiej ani zdrowiej powietrze przy gryncie w każdym dziewiczym lesie zawsze jest zatęchłe i wilgotne + eastr egg dla was pożary utrzymują ekosystem trzeba tylko zatroszczyć się żeby nic tam nie powstało i ten las odrośnie sam
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:35
nie ma globalnego ocieplenia
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:33
tak było, sam widziałem
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:03
Skąd pochodzi informacja, że puszcza amazońska produkuje 20% tlenu, bo wydaje mi się, że mniej.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:03
@moth12334: dużo mniej, informacja wyssana z palca
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:05
@moth12334: dokładnie – to wymyślona informacja, jednak las i tak jest bardzo ważny
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:06
@handlash: głównie ze wzgledu na rzadkie gatunki tam żyjące
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:59
jak być fajnym step 1: wymyśl kłamstwo o Amazonii
step 2: zrób o tym mema
step 3: daj go na stronę gdzie ludzie będą myśleli że to prawda
step 4: o nie jednak nie są debilami i znają prawdę :o
step 5:
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:01
@TwojStaryTrzezwy666:
step 6: i tak trafia na główną
step 7: profit
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:03
@handlash: a jednak
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:48
Ach Brazylia
Odpisz
24 sierpnia 2019, 17:30
Co go podpaliło? Bo w końcu się nie dowiedziałem
Odpisz
24 sierpnia 2019, 17:31
@emilian02: Brazylia chciała powiększyć pastwiska przez wypalenie krzewów itp. No i zrobili to tak umiejętnie że podpalili przy okazji las amazoński
Odpisz
24 sierpnia 2019, 17:31
@zyl15: aha, no tak, coś tam słyszałem, dobra
Odpisz
24 sierpnia 2019, 20:09
@zyl15: *Puszcza się pali*
Media: Elektryczna Hulajnoga się podpaliła
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:02
@emilian02: i pod pastwiska podpaliła chce spalić las wikeszy niż europa?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:03
@Racibor: nie, po prostu wyszedł spod kontroli
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:08
@emilian02: a są jakieś dowody, bo słyszałem teorie że to zieloni podpili żeby dostać datki, dodatkowo cześć (o ile nie większość ) zdjęć dodawanych że to niby Amazonia to zupełni inne pożary sprzed nawet kilku lat
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:11
@Racibor: nie wiem, taka jest oficjalna wersja, a spiskowych jest wiele, jak i nie oficjalnych, nie mnie się pytaj o ti
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:12
@emilian02: poza tym spalenie jest mało opłacalne dla przecież zamiast spalić lepiej było by je ściąć i sprzedać bo ze spalenia nic nie dostanie
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:13
@emilian02: nw jak dla mnie bardziej logiczna jest po prostu wersja z zielonymi ,ale reki nie dam sb obciąć
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:02
Nie ma jak szablon z guntherem
Odpisz
24 sierpnia 2019, 22:19
Ich już nie można nazwać ludźmu tylko amebami umysłowymi
Odpisz