Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pyoter_Nosacz

1 kwietnia, 10:31

Marek

Avatar Shrexbox

24 lutego 2023, 10:28

Mork

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 18:35

było opie

Avatar MatkaBoskaSowiecka

16 kwietnia 2020, 14:04

To linka daj

Avatar gumstg

25 września 2019, 17:50

Ale Mario nie jest wlochem ktorego wymyslil Japonczyk?

Avatar didujakaskemm

25 września 2019, 17:54

@gumstg: jest

Avatar BreathtakingSztanga

24 sierpnia 2019, 20:16

ej wgl chciałem se 2ds albo switch kupić i kolega mi mówi że switch lepszy jak na switcha nie ma gier fajen żadnych
wsm na 2ds też mało ale są chociaż pokemony i jakieś persony

Avatar
darkisz

24 sierpnia 2019, 20:18

@BreathtakingSztanga: wszystkie gry na 3ds działają na 2ds taki protip

Avatar BreathtakingSztanga

24 sierpnia 2019, 20:22

wiem

Avatar jacekpoz

24 sierpnia 2019, 20:31

@BreathtakingSztanga: na switcha jest wiele świetnych gier, np. Zelda: BotW, Super Mario Maker 2, New SMB U., Super Mario Oddysey, niedługo ma dojść Pokemon Sword and Shield (chociaż nie wiem jakie to będzie), Minecraft i wiele, wiele więcej

Avatar jacekpoz

24 sierpnia 2019, 20:32

@jacekpoz: nawet Diablo 3 jest

Avatar BreathtakingSztanga

24 sierpnia 2019, 20:34

@jacekpoz: no mi się zelda nie podoba
mario też
na super mario maker to za głupi jestem

Avatar
darkisz

24 sierpnia 2019, 20:37

@BreathtakingSztanga: to 3 Wiedźmin 3 najlepszy na niego wyjdzie zaniedługo

Avatar BreathtakingSztanga

24 sierpnia 2019, 20:49

dobra nie bić mnie za to
ale wiedzmak 3 się nudzi po jakiś 40 godz gry
gwint jest kozak
ale reszta
Meh

Avatar jacekpoz

24 sierpnia 2019, 21:48

@BreathtakingSztanga: Ja też myślałem, że na tworzenie jakichś dobrych poziomów nie jestem zbyt kreatywny, ale czasami jak masz jakiś pomysł, to naprawdę łatwo da się zrobić coś, w co się fajnie gra. Poza tym, jest tryb Endless Challenge, jest Multiplayer, Versus i Co-Op, z których każdy może wybrać co lubi. Nawet jak nie masz pomysłów na stworzenie poziomu, popatrz sobie na jakieś najpopularniejsze i bierz z nich inspirację. Na youtubie możesz też znaleźć wiele poradników

Avatar PeeHa

25 września 2019, 15:36

@BreathtakingSztanga: jak ci się Zelda i Mario nie podoba to w co ty chcesz grać na 2dsie

Avatar MajnkraftAlusiek

25 września 2019, 15:27

Nintendo nie jest zbyt lubiane i popularne w Polsce.

Avatar bobrzej06

25 września 2019, 15:28

@MajnkraftAlusiek: czemu dajesz komentarz pod prawie każdym memem

Avatar MajnkraftAlusiek

25 września 2019, 15:31

@bobrzej06: a dlaczego nie? ?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 17:23

@bobrzej06: szuka atencji

Avatar MajnkraftAlusiek

25 września 2019, 17:29

nie szukam

Avatar bobrzej06

25 września 2019, 17:31

@MajnkraftAlusiek: szukasz bo pod prawie każdym memem jest twój komentarz który albo jest nie na temat albo jest bez sensu i jest łapkowany w dół

Avatar MajnkraftAlusiek

25 września 2019, 17:34

@bobrzej06: nie. Piszę te komentarze bo lubię je pisać. Po prostu.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2019, 21:12

Hmmmmm

Avatar
Konto usunięte

27 września 2019, 16:01

ku*wa mać czemu mam strałki w dół

Avatar LOKO30

24 sierpnia 2019, 20:21

Było

Avatar MCAssassin

24 sierpnia 2019, 20:17

Raczej Mariusz
(Hehe bo wjecie Polacy za granicą robio gównianom robotę)

Avatar Denom

24 sierpnia 2019, 20:14

Oh hi Mark

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Papierowa szkoła posting

Przyszłość jest piękna

Rel

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka