Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moje_Rysunki12

29 grudnia 2020, 03:44

"h -( :> )

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

26 września 2019, 15:52

małe "L" i duże "i" wyglądają tak samo

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 19:58

h też wygląda jak takie krzesełko

Avatar Pan_Mietek

25 września 2019, 14:12

Nie widze

Avatar Pan_Mietek

25 września 2019, 14:41

@Pan_Mietek: za co te strzałki w dół, liczyłem że ktoś wyjaśni gdzie w "h" widzi ducha

Avatar rusyfikacja

25 września 2019, 15:13

@Pan_Mietek: w ta kreseczka wystająca do góry to ręką, a dolna część to duszek w prześcieradle tak jakby

Avatar SzczypiorekYT

25 września 2019, 17:39

@rusyfikacja: mi to bardziej na "n" która mówi Hail Nitler

Avatar Pan_Mietek

25 września 2019, 18:10

@rusyfikacja: dziękuje dobry człowieku

Avatar Towarzysz777

25 września 2019, 19:55

@SzczypiorekYT: Mi z kolei ludek podnoszący rękę do odpowiedzi, bo ani nie jest pochylona jak w machaniu, ani nie wychylona do przodu (W 2D ni ch nie zrobisz) jak Heil. Tylko w górę jak na lekcji, gdy chcesz się zgłosić :)

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 16:24

jak salutujący duszek

Avatar Mpawlo

25 września 2019, 16:33

mógz sthap

Avatar KubaK1975

25 września 2019, 15:29

Bardziej jak hailujący

Avatar MajnkraftAlusiek

25 września 2019, 15:03

Znak nieskończoności wygląda jak dupsko.

Avatar Rollecoster0

25 września 2019, 14:53

r/theletterh

Avatar Boberek00

14 września 2019, 10:25

HD wygląda jak łopata

Avatar nightcube

14 września 2019, 12:30

@Boberek00: "HD" bardziej jak jakiś szkielet ryby

Avatar Krzyniu

14 września 2019, 10:35

i wygląda jak zombie idący w lewo

Avatar
Konto usunięte

14 września 2019, 10:24

8 wygląda trochę jak dupsko twojej starej, obrócone w pionie

Avatar
Xelve14

14 września 2019, 10:18

"g" to taki trochę nurek z rurką do oddychania

Avatar Towarzysz777

25 września 2019, 14:22

Bokiem

Avatar
Konto usunięte

4 października 2019, 16:38

ja tam widzę ślimaka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka