Historia z życia. Nie mojego wprawdzie, ale czyjegoś na pewno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Niegrzeczny Oskarek
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 01:22
Ale trzeba być ch*em... Egoista dla marzeń o crashu niszczy jej związek. Jeszcze pewnie pocieszy jak będzie płakać.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2019, 08:27
@Towarzysz777: Nie taki był sens mema, ale OK.
EDIT: A po co pocieszać kogoś w nieszczęściu, do którego sam doprowadziłeś
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2019, 14:34
@Mr_Senate: Jak to po co, toż to część misternego planu. Crash zauważy, że może na Tobie polegać w trudnych sytuacjach
Odpisz
17 września 2019, 22:00
@Towarzysz777: niezbyt lubię twoje komy Towarzysz ale ten akurat bardzo popieram i miałam małą nadzieję że tu takiego znajdę
Odpisz
21 września 2019, 13:20
@wilsonXcuddyXhouse: Jakbyś nie znalazła to by nie było tragedii. Na pewno więcej osób by napisało coś podobnego ale stwierdziło po prostu że to oczywiste.
Odpisz
18 września 2019, 16:02
Trochę tak ch*jowo, żeby szkodzić osobie na której ci zależy...
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 10:47
@Crisium: głupoty gadasz
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 18:03
Zdradzę sekret:
Dziewczyny też mogą mieć crusha i większość zachowuję się wtedy tak samo jak chłopaki
\___/
Odpisz
19 września 2019, 19:24
@Czekoladkapl: czy to nie jest oczywistością?
Czy po prostu dałam się zbaitować?
Odpisz
20 września 2019, 18:47
@Mrs_Voider: Wiele osób w internecie zachowuję się,jakby tak nie było
Odpisz
17 września 2019, 23:08
Skoro się to udało to znaczy że tylko wyznaczył im przysługe bo skoro zerwali przez plotki i inne tego typu rzeczy to w takim raziem i tak by się rostali tylko później więc....
.
.
.
....
a pozatym cha mu w najchętniej sam bym używał manipulacji by rozbijać związki i nie po to by być z dziewczyną tak poprostu i później przechadzać się po korytarzu i słuchać szlochu dziewczyń , patrseć na smutne i przygnębione twarze pań i panów na lewo i prawo ach cudowne by to było
Odpisz
18 września 2019, 08:52
@Fenekin582:
Odpisz
18 września 2019, 09:54
@Fenekin582: nice bait
Odpisz
18 września 2019, 15:55
@wilsonXcuddyXhouse: to nie bait ja na serio chciałbym używac manipulacji do tego celu
Odpisz
18 września 2019, 16:12
@Fenekin582: sure
Odpisz
18 września 2019, 16:58
@Fenekin582: Nie zasługujesz na bycie szczęśliwym
Odpisz
18 września 2019, 21:43
@Fenekin582: jak chcesz być Edgy to załóż czarną koszulkę A nie robisz z siebie psychopatę jak "crazy" nastolatki
Odpisz
21 września 2019, 10:52
@wilsonXcuddyXhouse: Ale mnie wku*wiają tacy ludzie jak Ty. Jak tylko ktoś jest inny to od razu "UuUu EdGy"
Tacy ludzie się zdarzają
Odpisz
21 września 2019, 12:37
@NorseWarrior: nie wiem czy to ma na celu obrarzenia czy tak serio gadasz bo czuć to i to naraz
Odpisz
21 września 2019, 12:51
@Fenekin582: ale wiesz że to nie do ciebie tylko do tamtego gościa
Odpisz
21 września 2019, 12:58
@NorseWarrior: rozumiem ale to brzmi zarazem obrarzająco jak wspierająco
Odpisz
21 września 2019, 13:04
@NorseWarrior: A mnie wku*wiają ludzie którzy myślą że są fajni jeśli się wywyższają tym że są palantami
Gościu ma problem z swoimi kompleksami
Tyle
Odpisz
21 września 2019, 13:05
@Fenekin582: Dla Ciebie, tak?
Nie wspieram Cię, ani Cię nie szanuję i w ogóle uważam że powinieneś umrzeć.
Po prostu mnie wku*wiają tacy ludzie jak on co zakładają że każdy kto jest inny niż on jest edgy.
Odpisz
21 września 2019, 13:10
@wilsonXcuddyXhouse: Gdzie on się tym wywyższa
Jest złym człowiekiem i tyle, zdarza się, nie każdy ku*wa krzywdzi ludzi bo jest edgy
Odpisz
21 września 2019, 13:13
@NorseWarrior: yyy ok chyba źle zrozumiałeś co miałam powiedzieć
Tak czy inaczej nie jesteś lepszy bo powiedzenie mi że "powinnam umrzeć " kiedy nawet mnie nie znasz trochę łamie jakikolwiek kręgosłup moralny jaki posiadasz
Wybaczam ci ale plz ogarnij
Odpisz
21 września 2019, 13:15
@wilsonXcuddyXhouse: Ten komentarz był do niego
Do Ciebie był ten drugi
Odpisz
21 września 2019, 15:34
@NorseWarrior: trzeba robić jakieś mini informacje kto do kogo co pisze bo już się pogubiłem
Odpisz
21 września 2019, 19:59
@Fenekin582: Jeśli korzystasz z jeja.pl w przeglądarce to normalnie jest napisane na początku komentarza "@*nick*:" i wiadomo co kto do kogo pisze, a na apce? Na apce jak w lesie. Ewentualnie możesz też spojrzeć na godzinę powiadomienia(jeśli na apce jest podana), i wiesz wtedy że odpisem na Twój komentarz jest ten, który jest z tej godziny.
Odpisz
21 września 2019, 20:05
@NorseWarrior: O dzięki za informacje co do tego nawet nie wiedziałem bo głównie siedzę na apce
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2019, 23:57
Może nie bezpośrednio zepsułem związek, ale też manipulacją sprawiłem, że moja miażdżyca jest moją przyjaciółką.
Trochę mnie gryzie sumienie.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 09:14
miażdżyca
Odpisz
17 września 2019, 21:47
@axis551: A jak przetłumaczyć "krasz" żeby miało sens i brzmiało po ludzku?
Odpisz
17 września 2019, 21:51
No właśnie się nie da
Po prostu miażdżyca to dość śmieszne tłumaczenie
Odpisz
17 września 2019, 21:51
@axis551: A na końcu i tak zatrzymuje serce- wszystko się zgadza.
Odpisz
17 września 2019, 22:00
szuja
Odpisz
17 września 2019, 22:21
@wilsonXcuddyXhouse: General Kenobi!
Odpisz
18 września 2019, 07:25
okumił/okumiła, gdyż ta osoba jest miła oku (czy jakoś tak to surreaktor wymyślił)
Odpisz
18 września 2019, 07:38
@PeeHa: Tak było i też dobre.
Odpisz
17 września 2019, 23:03
I o dziwo nawet cesarz podryguje pośród sług...
Odpisz
17 września 2019, 22:40
Szanuję za Accantus
Odpisz
17 września 2019, 22:07
Za ch*ja to się nie rymuje.
Odpisz
17 września 2019, 22:15
@yoshi53: Piosenki nie muszę się rymować
One nie działają jak wiersze
Odpisz
17 września 2019, 22:21
@yoshi53: Wystarczą samogłoski wg. zasad z tego co pamiętam.
Odpisz
21 września 2019, 10:53
a wiersze to niby muszą się rymować?
Odpisz
21 września 2019, 18:26
@NorseWarrior: Bardziej od piosenek
Odpisz
21 września 2019, 20:02
@Gryficowa: nie
Odpisz
17 września 2019, 21:58
I odziwo nawet cesarz podryguje pośród sług hahahaa szczęścia wam może dać ten kto sznurki władzy ma i wie jak nie poplatac ich!
Odpisz
17 września 2019, 21:33
Gdy kochasz kogoś tak bardzo, że doprowadzisz go do dołu emocjonalnego
Odpisz
17 września 2019, 21:28
Jestem prostym człowiekiem widzę accantus to dodaje do ulu
Odpisz
17 września 2019, 21:04
ADRIAN WIŚNIEWSKI JEEEEEEZ
Odpisz
17 września 2019, 20:15
Jaka to piosenka
Odpisz
17 września 2019, 20:21
@Delfiniik: Sznurki władzy
https://youtu.be/deNnftFxh1I tutaj link do tego konkretnego wykonania
Odpisz
17 września 2019, 20:22
@Delfiniik: Sznurki władzy z musicalu Afera Mayerling w wykonaniu studia Accantus
Odpisz
17 września 2019, 20:44
@Pauli_a: Dziękuję
Odpisz
17 września 2019, 20:26
crush
Odpisz
17 września 2019, 20:15
Aż przypomina się opowieść Kinga „I know What you need”
Odpisz