Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2022, 11:13
Nierel, wtedy się automatycznie budzę :(
Odpisz
28 sierpnia 2019, 15:22
10 grudnia 2017
Udało mi sie 1 raz
Odpisz
19 sierpnia 2020, 16:10
@Nokia_701: znowu udało mi sie 2 dni temu
Odpisz
7 czerwca 2020, 04:20
Fajne uczucie
Odpisz
26 września 2019, 18:01
Jak ktoś będzie ciekawy to moge tu wkleić jeden z moich najbardziwniejszych snów
Odpisz
26 września 2019, 18:17
@Rakiczan: .
Odpisz
26 września 2019, 19:15
@Rakiczan: .
Odpisz
26 września 2019, 19:44
@Rakiczan: .
Odpisz
26 września 2019, 21:56
@Rakiczan: jestem ciekawy
Odpisz
26 września 2019, 22:25
@Rakiczan: •
Odpisz
26 września 2019, 23:09
@adeluna7: Prosze sie nie przerazić tym jak to jest napisane, wszystko spisuje odrazu po obudzeniu sie kiedy pamiętam jeszcze jak najwięcej szczegółów i mózg średnio mi pracuje.
We śnie złapał mnie paraliż senny. Leżałem w swoim łóżku, obok miałem włączony wiatrak tak samo jak zasypiałem ale nie słyszałem dźwięku ładowarki do akusów. Wiatrak zaczął wydawać dźwięki jakby ktoś przed niego wkładał ręke i poczułem inne natężenie wiatru na rękach i twarzy po czym poczułem jakby ktoś usiadł mi na klatce i zaczął przytrzymywać moje ciało. Uda, przedramienia, i lekki ucisk na klatce piersiowej i szyi. Do tego pamiętam jeszcze jak siostra szła chyba do kuchni a światło w kuchni było lekko zapalone ale mniej intensywnie niż zwykle. Potem wszedłem coś porobić na internecie gdzie okazało sie że nie jestem wstanie nic przeczytać a w telefonie nie ma zegarka i kiedy siostra zapalała światło w łazience okazało sie że pomiędzy moim pokojem i łazienką jest dziura w ścianie, wzięła jedną rzecz z umywalki i gdzieś poszła.
O reszcie zapomniałem przez mame wchodzącą mi do pokoju i krzyczącą że zaraz spóźnie sie do szkoły mając jeszcze godzine do autobusu
Odpisz
26 września 2019, 23:37
@Rakiczan: szczerze mówiąc na hasło "wkleić" myślałem że nam to zwizualizujesz.
Odpisz
26 września 2019, 23:40
@Rakiczan: to że nie umiesz czytać ani rozpoznać godziny to typowe jest dla snów
Odpisz
27 września 2019, 06:59
Wiem, od dawna już próbuje bawić sie w świadome sny
Odpisz
27 września 2019, 07:48
@Rakiczan: a ja jakoś nieustannie nie jestem w stanie mieć świadomego snu. Jeżeli już uzyskam świadomość, albo nie mogę zrobić niczego, albo od razu się budzę. Próbuję od ponad 4 lat, a tylko raz miałam miałam indeed świadomy sen, albo raczej paraliż, widziałam jakąś postać przy łóżku, szybko stworzyłam sobie skrzydła, ale zaraz potem się obudziłam. ;-; czemu nie jestem w stanie mieć świadomego snu ;-;
Odpisz
27 września 2019, 08:56
@adeluna7: Zbyt sie ekscytujesz tym snem i po prostu "wywala cie do pulpitu"
Odpisz
29 września 2019, 00:58
@Rakiczan: co racja to racja
Odpisz
27 września 2019, 10:25
Taa a chwilę później dzwoni budzik.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 00:04
Gorzej jak śnisz sen we śnie.
Odpisz
26 września 2019, 23:11
@WampirZZielonki: I jak jeszcze we śnie łapie cie paraliż senny
Odpisz
27 września 2019, 00:12
@WampirZZielonki: ja się specjalne o to staram
Odpisz
26 września 2019, 22:35
Tryb creative atktywowany
Odpisz
26 września 2019, 20:12
Jak sie orientuje to sie budze :(
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 18:29
*lenny face moment*
Odpisz
26 września 2019, 17:51
Kiedyś mi się śniło coś strasznego, aż sobie przypomniałem że to tylko sen, we śnie. I już był luz.
Odpisz
26 września 2019, 17:38
Mi raz się włączył ten tryb świadomy we śnie i co zrobiłem? Poszedłem wyrzucić śmieci. A potem wróciłem do siebie (spałem u mamy jak coś. I przez bite pół godziny kłócilem się z nią przez telefon że wyrzuciłem śmieci.
Odpisz
26 września 2019, 17:27
Śniło mi sie że sie obudziłem
Odpisz
26 września 2019, 17:22
Mi się śniło że z mojego łóżka wyszła metrowa mrówka
Odpisz
26 września 2019, 17:00
Ostatnio mi się w piątek przytrafiło. Polatałem se i ogólnie fajnie było.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 16:12
Śniło mi się dziś, że wstałem rano i byłem zmęczony a potem serio wstałem i byłem wyspany i szczęśliwy (*radości dźwięk*)
Odpisz