To się nazywa deser lodowy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2020, 20:36
Awokado?
Odpisz
1 lutego 2019, 23:40
To się roztopi 😲😲😲😲😲
Odpisz
24 października 2018, 12:18
0.(m)
(dla niekumatych; 0.(m) znaczy zero I m powtórzone nieskończoność razy)
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:35
jadłbym
Odpisz
20 czerwca 2014, 10:06
0.0 mmmm....
Odpisz
26 listopada 2013, 17:09
Pycha pycha pycha!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 21:07
pychota
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:16
Hej, deserze! Ja jestem Ewa. Miło cię poznac!
Serio, "to się nazywa deser lodowy"? Nie zgadłabym .__.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:33
@Griszka: Cześć jestem Wimam i mam rajdowego Trabanta ze złotymi felgami. :)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 11:29
Tyyyyy.... :D
Odpisz
17 sierpnia 2013, 12:26
@TheBestQanQ: Jaaaa :D
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:32
ono oO
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:34
@Siedze: Heheszki ;_;
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:42
nie hehaj
Odpisz
17 sierpnia 2013, 10:59
na pewno pyszne ;)
Odpisz
16 sierpnia 2013, 17:46
*____*
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:02
Jadłabym :3
Odpisz
16 sierpnia 2013, 12:25
@wiki22: Я тоже :)
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:07
I ja też :D
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:06
A ja nazywam się Oskar.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 15:27
lepsze niż zabawka :-)
Odpisz
16 sierpnia 2013, 14:32
to dla mnie za to że jestem miła dla innych? ;D
Odpisz
16 sierpnia 2013, 14:39
@Siedze: Ty miła dla innych? Ha ha ha, dobry żart!
Odpisz
16 sierpnia 2013, 15:54
@Pikachu: może też będziesz miła? kiedyś...
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:10
@Siedze: Ja jestem miła, ale tylko dla tych, którzy na to zasługują, czyli nie dla ciebie.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 17:35
@Pikachu: sama się przyznajesz że nie jesteś miła dla wszystkich tak jak ja
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:01
@Siedze: Ty jesteś miła dla wszystkich? Weź mnie nie rozśmieszaj, dziewczynko.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:38
@Pikachu: dobrze mamo
Odpisz
17 sierpnia 2013, 00:37
@Siedze: Przestań nazywać mnie mamą! Jeśli bym nią była to bym cię oddała do sierocińca!
Odpisz
17 sierpnia 2013, 01:40
@Pikachu: ok, babciu
Odpisz
17 sierpnia 2013, 11:23
@Siedze: Привет, kobieto. ;_;
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 13:21
po polsku na polskim portalu plizzz
Odpisz
17 sierpnia 2013, 13:23
@Siedze: NIET : )
Odpisz
17 sierpnia 2013, 13:31
Ёб твoя мaть! ;pp
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:03
@Siedze: :(
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:03
@Siedze: I ty mówisz, że jesteś miła?
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:29
a nie? miłego dnia ci napisałam w twoim języku ;]
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:41
@Siedze: (-___-)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:41
@Siedze: Chcesz zobaczyć kule od kałacha. (--__--)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:37
z bliska nie, na gogle widziałam starczy
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:51
ale coś źle przetłumaczyłam że masz taką minę oO?
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:52
@Siedze: Заткнись и перестать рассказывать, что вы хорошо другим! (Piszę po rusku bo po polsku to ty chyba nie rozumiesz.)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:55
@Pikachu: po niemiecku zrozumie
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:07
@Siedze: Halt die Schnauze und aufhören zu sagen, dass Sie freundlich zu anderen sind. - proszę bardzo
Odpisz
16 sierpnia 2013, 11:18
Bomba kaloryczna ;<
Odpisz
16 sierpnia 2013, 11:54
well,yolo
Odpisz
16 sierpnia 2013, 14:08
@smoczka: Stosując się do tej zasady należy zgodnie z nią pamiętać że ma się tylko jedno życie. To mógłby być czyiś ostatni posiłek w życiu.
Odpisz