Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pieselbialy

20 maja 2021, 16:07

Najlepiej żeby dać sony więcej niż disneyowi bo disney ma bardzo dużo hajsu z innych a sony jeszcze tylko z konsol (i laptopy chyba tez robią)

Avatar SorestSuperior5

27 sierpnia 2019, 09:44

Dlaczego ludzie są bardziej źli na Sony niż na Marvela?
Gdyby Marvel nie postanowił sprzedać praw, problem by nie istniał.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar NesquikBoi

30 sierpnia 2019, 08:14

@CitroenBomba: pazerność? To normalne że chcą więcej skoro dostają tylko 5%

Avatar SpokoLoko420

30 sierpnia 2019, 09:19

@NesquikBoi: Sony płaci za te filmy 70%, więc Disney powinien domagać się 30 a nie 50

Avatar Macioslaw_

30 sierpnia 2019, 08:58

Nie powinno być "koloryzowane"?

Avatar wiki9595

30 sierpnia 2019, 08:00

Moim zdaniem 75% dla Sony i 25% dla Disneya byłoby sprawiedliwe.
Pamiętajmy, że Sony nie ma pod sobą pierdyliard innych wytwórni filmowych oraz, że cały hajs z merchu spidermana dostaje właśnie Disney.

Avatar ALKATRAZ

30 sierpnia 2019, 00:38

Dlaczego mam wrażenie, że Sony zrobi lepszego Spidermana niż Disney ?

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2019, 08:56

@ALKATRAZ: bo disney chce nie być rasistowski i być "family friendly" i przez to cierpi widz

Avatar Zakapturzony13579

31 sierpnia 2019, 05:24

A u Sony byłoby inaczej?

Avatar ten_koles

27 sierpnia 2019, 09:14

Trzeba było dać 1/2 przychodów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar pawlik5556

29 sierpnia 2019, 23:12

@SharpNeedle: czy chodzi wam o 2^-1?

Avatar emilian02

29 sierpnia 2019, 23:19

@SharpNeedle: ja pie**ole, tak jestem na tyle zje**ny że nie potrafię dobrze napisać

Avatar SorestSuperior5

27 sierpnia 2019, 09:49

Nie mogą zastąpić Spidermana jakąś podróbą?
Np.: Arachnid Lad
Biter Barker, mieszkający z ciocią July, stracił wujka Boba, a teraz walczy z Profesorem Squidem.

Avatar WielkiSpod

27 sierpnia 2019, 10:11

@SorestSuperior5: Mają gotowego Nocnego Pawiana

Avatar Makaronowy_Kot

29 sierpnia 2019, 22:46

@WielkiSpod: nie mogą użyć nocnego pawiana, ponieważ postać ta została wprowadzona w solowym filmie spider-mana, więc również należy do sony

Avatar Mati200416

29 sierpnia 2019, 21:57

Skubani

Avatar aibox666

27 sierpnia 2019, 09:54

Sony też sprzedał prawa

Avatar
LastCloneTrooper

27 sierpnia 2019, 09:28

Co do tytułu.....
50% jest w sam raz

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Niegrzeczny Oskarek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka