Moim zdaniem 75% dla Sony i 25% dla Disneya byłoby sprawiedliwe.
Pamiętajmy, że Sony nie ma pod sobą pierdyliard innych wytwórni filmowych oraz, że cały hajs z merchu spidermana dostaje właśnie Disney.
Nie mogą zastąpić Spidermana jakąś podróbą?
Np.: Arachnid Lad
Biter Barker, mieszkający z ciocią July, stracił wujka Boba, a teraz walczy z Profesorem Squidem.
Komentarze
Odśwież20 maja 2021, 16:07
Najlepiej żeby dać sony więcej niż disneyowi bo disney ma bardzo dużo hajsu z innych a sony jeszcze tylko z konsol (i laptopy chyba tez robią)
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:44
Dlaczego ludzie są bardziej źli na Sony niż na Marvela?
Gdyby Marvel nie postanowił sprzedać praw, problem by nie istniał.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:03
@SorestSuperior5: powinni być źli na Disneya
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2019, 02:59
@SorestSuperior5: Gdyby Marvel nie sprzedał wtedy praw to możliwe że zbankrutowałby
Odpisz
30 sierpnia 2019, 06:22
@SorestSuperior5: gdyby Marvel nie sprzedałby praw, to nie byłoby MCU...
Powinniśmy być źli na Disney za pazerność...
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:14
@CitroenBomba: pazerność? To normalne że chcą więcej skoro dostają tylko 5%
Odpisz
30 sierpnia 2019, 09:19
@NesquikBoi: Sony płaci za te filmy 70%, więc Disney powinien domagać się 30 a nie 50
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:58
Nie powinno być "koloryzowane"?
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:00
Moim zdaniem 75% dla Sony i 25% dla Disneya byłoby sprawiedliwe.
Pamiętajmy, że Sony nie ma pod sobą pierdyliard innych wytwórni filmowych oraz, że cały hajs z merchu spidermana dostaje właśnie Disney.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:38
Dlaczego mam wrażenie, że Sony zrobi lepszego Spidermana niż Disney ?
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:56
@ALKATRAZ: bo disney chce nie być rasistowski i być "family friendly" i przez to cierpi widz
Odpisz
31 sierpnia 2019, 05:24
A u Sony byłoby inaczej?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:14
Trzeba było dać 1/2 przychodów
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:16
@ten_koles: albo 0,5
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2019, 09:19
@ten_koles: Nie, połowa chyba będzie lepsza
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:22
@MonioMonio: wolałbym 128/236
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:22
@MonioMonio: ja myślę że pierwiastek z 2,500 procent im starczy
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:24
@emilian02: a nie 118?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:24
@ten_koles: hmm...a może po dwie ćwiartki?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:27
@MonioMonio: ja jednak wolał bym dać 75% bez 25
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:28
@ten_koles: Najlepszą opcją będzie pierwiastek z 0,25
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2019, 10:16
@Zryty_beret: tak, wolałbym 118/136*
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:14
@emilian02: a ja bym wolał 54/108 jednak
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 23:05
@emilian02: masz na mysli 236?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 23:12
@SharpNeedle: czy chodzi wam o 2^-1?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 23:19
@SharpNeedle: ja pie**ole, tak jestem na tyle zje**ny że nie potrafię dobrze napisać
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:49
Nie mogą zastąpić Spidermana jakąś podróbą?
Np.: Arachnid Lad
Biter Barker, mieszkający z ciocią July, stracił wujka Boba, a teraz walczy z Profesorem Squidem.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:11
@SorestSuperior5: Mają gotowego Nocnego Pawiana
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:46
@WielkiSpod: nie mogą użyć nocnego pawiana, ponieważ postać ta została wprowadzona w solowym filmie spider-mana, więc również należy do sony
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:57
Skubani
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:54
Sony też sprzedał prawa
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:28
Co do tytułu.....
50% jest w sam raz
Odpisz