Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Fergus
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2021, 16:07
Najlepiej żeby dać sony więcej niż disneyowi bo disney ma bardzo dużo hajsu z innych a sony jeszcze tylko z konsol (i laptopy chyba tez robią)
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:44
Dlaczego ludzie są bardziej źli na Sony niż na Marvela?
Gdyby Marvel nie postanowił sprzedać praw, problem by nie istniał.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:03
@SorestSuperior5: powinni być źli na Disneya
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2019, 02:59
@SorestSuperior5: Gdyby Marvel nie sprzedał wtedy praw to możliwe że zbankrutowałby
Odpisz
30 sierpnia 2019, 06:22
@SorestSuperior5: gdyby Marvel nie sprzedałby praw, to nie byłoby MCU...
Powinniśmy być źli na Disney za pazerność...
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:14
@CitroenBomba: pazerność? To normalne że chcą więcej skoro dostają tylko 5%
Odpisz
30 sierpnia 2019, 09:19
@NesquikBoi: Sony płaci za te filmy 70%, więc Disney powinien domagać się 30 a nie 50
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:58
Nie powinno być "koloryzowane"?
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:00
Moim zdaniem 75% dla Sony i 25% dla Disneya byłoby sprawiedliwe.
Pamiętajmy, że Sony nie ma pod sobą pierdyliard innych wytwórni filmowych oraz, że cały hajs z merchu spidermana dostaje właśnie Disney.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 00:38
Dlaczego mam wrażenie, że Sony zrobi lepszego Spidermana niż Disney ?
Odpisz
30 sierpnia 2019, 08:56
@ALKATRAZ: bo disney chce nie być rasistowski i być "family friendly" i przez to cierpi widz
Odpisz
31 sierpnia 2019, 05:24
A u Sony byłoby inaczej?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:14
Trzeba było dać 1/2 przychodów
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:16
@ten_koles: albo 0,5
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2019, 09:19
@ten_koles: Nie, połowa chyba będzie lepsza
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:22
@MonioMonio: wolałbym 128/236
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:22
@MonioMonio: ja myślę że pierwiastek z 2,500 procent im starczy
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:24
@emilian02: a nie 118?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:24
@ten_koles: hmm...a może po dwie ćwiartki?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:27
@MonioMonio: ja jednak wolał bym dać 75% bez 25
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:28
@ten_koles: Najlepszą opcją będzie pierwiastek z 0,25
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2019, 10:16
@Zryty_beret: tak, wolałbym 118/136*
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:14
@emilian02: a ja bym wolał 54/108 jednak
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 23:05
@emilian02: masz na mysli 236?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 23:12
@SharpNeedle: czy chodzi wam o 2^-1?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 23:19
@SharpNeedle: ja pie**ole, tak jestem na tyle zje**ny że nie potrafię dobrze napisać
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:49
Nie mogą zastąpić Spidermana jakąś podróbą?
Np.: Arachnid Lad
Biter Barker, mieszkający z ciocią July, stracił wujka Boba, a teraz walczy z Profesorem Squidem.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:11
@SorestSuperior5: Mają gotowego Nocnego Pawiana
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:46
@WielkiSpod: nie mogą użyć nocnego pawiana, ponieważ postać ta została wprowadzona w solowym filmie spider-mana, więc również należy do sony
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:57
Skubani
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:54
Sony też sprzedał prawa
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:28
Co do tytułu.....
50% jest w sam raz
Odpisz