Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2019, 08:30
"Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz".
Pracują mniej? Mniej efektywnie? Gorzej? Dlatego też zarobią mniej.
A to, że kobietom ciężej znaleźć pracę to normalne, są po prostu większym obciążeniem dla pracodawcy
Odpisz
30 września 2019, 16:17
@Mr_Quicky: masz całkowitą rację ale niechcący dałem ci strzałek w dół :( wybacz panie
Odpisz
30 września 2019, 19:24
@KKuubbaaa1: Spoko
Jak dla mnie to i tak na plus bo przynajmniej o tym powiedziałeś a to znaczy więcej niż jakaś tam strzałka
Odpisz
29 września 2019, 22:33
Nie kumam
Odpisz
30 września 2019, 08:27
@Delfiniik: Chodzi o to, że kobiety niby zarabiają mniej od mężczyzn co jest gówno prawdą
Odpisz
30 września 2019, 09:14
@Mr_Quicky: teraz rozumiem ale wcześniej nie wyświetlałym mi się napisy
Odpisz
30 września 2019, 07:16
o ch*j tu chodzi??? jakaś babka otwiera paczke z żółwiem a pod spodem komentarze o feminiźmie wtf
Odpisz
30 września 2019, 07:14
Nie zazdroszcze tej pani, to żółw jaszczurowaty a ten sku*wesyn może odgryźć rękę w nadgarstku plus może wyciągnąć szyję na połowę długości swojej skorupy i to bardzo szybko
Odpisz
30 września 2019, 00:38
Przypomnial mi sie odcinek Gumballa z Cartoon Network z żółwiem.
Odpisz
29 września 2019, 23:13
coś się zje**ło
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:59
Nie jestem Feminazistką widzącą wszędzie problemy które nimi nie są ale nawet moją matkę zdziwiło kiedy dostała 1300€ wypłaty za robienie tego samego na tym samym stanowisku co mój ojciec (na jednym stanowisku muszą pracować dwie osoby) który dostał 1500€
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:02
@Lizbett570: na jakim stanowisku
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:03
@Lizbett570: W 100% ta sama praca i te same warunki i on mógł brać nadgodziny, lub wcześniej dostał premie za lepsze efekty pracy?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:06
Nie ma ani nadgodzin ani premii + parę razy się wku*wił i wyszedł o godzinę albo i dwie wcześniej z pracy
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:07
@stefus: Wciskanie guzików aka robienie części do Audi
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:10
@Lizbett570: dziwne że nie zwolnili go za wychodzenie z pracy wcześniej
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:15
@stefus: Nie zwolnili go i dostał w następnym miesiącu premię (najlepsze było to że nie było nigdzie napisane za co ta premia)
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:19
@Lizbett570: "nie jestem feminazistka ale..."
twój ojciec poprostu lepiej wykonuje tą pracę, dlatego też dostał premie
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:20
@Lizbett570: Albo szef twoich rodziców coś mocno zje**ł przy robocie papierkowej, albo twój ojciec ma na niego jakiegoś haka. To niemożliwe, żeby twój ojciec tak po prostu dalej tam pracował, a co dopiero dostał premię.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:26
@stefus: On nie dość że kradnie (na czym przyłapali go wielokrotnie) to jeszcze jestem wielkim ch*jem dla każdego (podmienia części albo zamienia naklejki przez co są reklamacje) i do tego dostaje jeszcze premie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:27
@Slenderowiec2012: Nie wiem jak on to robił ale za ten cały syf nie przedłużyli mu umowy
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:27
@Lizbett570: skąd tak dobrze wiesz jak pracuje twój tata, co robi i kiedy są reklamacje
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:31
@stefus: Bo moja matka przychodząc do domu zawsze opowiada o swoim dniu czyli np. 'Jak to jest możliwe że tego tępego ch*ja jeszcze nie wyrzucili na zbity ryj - już ósmy raz reklamacja była w tym miesiącu’ itd.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:36
@Lizbett570: żona wyzywa męża i nadal z nim jest, gościu wychodzi z pracy gdy powinien e niej być dostaje więcej pieniędzy od żony, powoduje reklamację i dostaje premie
coś chyba Krecisz
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:45
@stefus: Mąż próbuje zamordować żonę > żona dalej z nim jest > mąż całymi dniami śpi na kanapie > nie odzywa się do mnie od tygodnia > mąż grozi żonie i tworzy jej profile na tinderach żeby pokazać jej że ona go zdradza > mąż zdradza żonę > przecina jej przewody w samochodzie żeby nie pojechała do pracy
Jakby co to wiem już o tym że mam fajnie w domu
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:46
@Lizbett570: (sorry za opowiedzenie histori życia)
Odpisz
29 września 2019, 22:41
@stefus: akurat to, że partner narzeka na partnera i dalej są to niestety częsty przypadek. Tak samo jak osoby żyjące w nadziei, że partner nie wpie**oli im po raz 20-sty
Odpisz
29 września 2019, 22:57
@Lizbett570: Czuje się niekomfortowo czytając co napisałeś
Odpisz
29 września 2019, 22:08
Napisów nie ma
Odpisz
29 września 2019, 22:08
Odpisz
29 września 2019, 22:09
a myślałam, że ze mną jest cos nie tak i nie rozumiem komentarzy
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:11
Zakładam firmę w której będę zatrudniał tylko kobiety by móc płacić mniej
Stonks
Odpisz
29 września 2019, 22:06
@Maks9o: no gdyby tak było to nikt by facetów nie zatrudniał bo by się nie opłacało
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:59
szablon
Odpisz
30 sierpnia 2019, 01:33
@Slenderowiec2012: "Harmless reptile" xD
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:56
Jeśli wykonują pracę tak samo sumiennie na dosłownie tym samym stanowisku, to czemu kobieta miałaby zarabiać mniej? O jakie fakty tu chodzi? Ktoś wyjaśni, coś?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:59
Nie wiem
Ale może się dowiemy
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:59
baby do garów
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:01
Kurka
To był zły pomysł żeby dawać tu komentarz, gównoburza nadchodzi
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:01
No to się dowiedziałam
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:03
są statystyki ogólne że wszystkich prac i stanowisk i te statystyki mówią że kobiety ogólnie wszystkie zarabiają mniej niż wszyscy mężczyźni a one widzą w tym problem
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:05
Ja właśnie się zastanawiam dlaczego zarabiają mniej, mimo jakby było to samo stanowisko, te same warunki i zaangażowanie tak z czystej ciekawości
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:05
To różnica zarobków w USA
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 22:06
Bo pracują na innych stanowiskach, w innych dziedzinach, biorą mniej nadgodzin, biorą urlopy macierzyńskie...
Wszystkich tych rzeczy się nie bierze pod uwagę i bum, mamy wage gap.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:08
@Slenderowiec2012: Przeczytaj uważnie co napisałam. „mimo jakby było to samo stanowisko, te same warunki i zaangażowanie"
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:09
zarabiają mniej ogółem czyli np kobieta zarabia rocznie 300zł a druga na innym stanowisku 400 a mężczyzna w innej pracy na innym stanowisku zarabia 500zl a drugi facet na innym stanowisku 400zl więc statystycznie te kobiety zarabiają mniej i o to feminazistki mają ból dupy bo je**ć logike
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:09
W takim wypadku płaca jest identyczna, chyba że zajdziesz szefowi za skórę i nie da ci podwyżki, bo cię nie lubi.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 22:10
może kobieta mniej ciężko pracuje i dlatego mniej zarabia?
Odpisz