Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2020, 20:58
No PoBaW sIę Z kOlEgAmI z SąSiEdZtWa
Odpisz
29 września 2019, 14:01
Akurat w moje urodziny, ktoś wstawił mema o urodzinach.
Odpisz
29 września 2019, 14:01
@Diminika29Hajdi: najlepszego
Odpisz
29 września 2019, 14:02
@Diminika29Hajdi: i to jest główna więc nikt tego dzisiaj nie wstawił
Odpisz
29 września 2019, 14:17
@Diminika29Hajdi: Wszystkiego najlepszego! Zrobiłbym pieska z balonów, ale nie znamy się =D
Odpisz
29 września 2019, 14:37
@Diminika29Hajdi: Najlepszego.
Odpisz
29 września 2019, 14:47
@Diminika29Hajdi: najlepszego!!
Odpisz
29 września 2019, 15:14
@Diminika29Hajdi: Dzięki wszystkim za życzenia.
Odpisz
29 września 2019, 14:54
To Cucumber czy doje**ny cosplay?
Odpisz
29 września 2019, 14:48
Tak było, jest i będzie.
Odpisz
1 września 2019, 10:15
Zawsze możesz uwięzić kolegów w wymiarze lustrzanym
Odpisz
1 września 2019, 11:00
@Cichy22: tylko czy to jest normalne
Odpisz
29 września 2019, 14:40
@HusariaTV: Tak
Każdy tak robi
Odpisz
29 września 2019, 14:20
Kiedy już się pobawię
Odpisz
1 września 2019, 09:38
Ja tam nie lubie mieć wyprawianych imprez urodzinowych.
Odpisz
1 września 2019, 09:46
@KlaraAnimatePL: Same, kiedyś wyprawiłem i zaprosiłem kilka osób ale nikt nie przyszedł.
Odpisz
1 września 2019, 10:23
same
Odpisz
1 września 2019, 11:39
zwyczajnie odmówili czy potwierdzili i nie przyszli?
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 11:43
@Mimikkyu: Nie wiesz jak to działa? Eh. Byłem wtedy chyba w 3 klasie Wtedy robiło się zaproszenia dla całej klasy, rozdawało, numer do rodziców etc. Większość odmówiła. Dostałem potwierdzenie że kilka osób będzie ale nikt nie przyszedł.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 11:47
no nie wiem bo wyprawianie urodzin skończyło się u mnie odkąd skończyłam 6 lat a wcześniej były tylko dla rodziny
I druga sprawa nikt mnie nie lubił więc zaproszeń też nie dostawałam
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 09:32
Strange świętuje bo teraz jest jeden Sherlock Holmes
Odpisz
1 września 2019, 10:38
Pamiętam jak moja mama w kinie się śmiała z sceny gdzie Tony i Strange rozmiawali na tym pokładzie,
No i mama do mnie mówi '' Patrz Sherlock''
A ja na to "Który? '' i zaczęła się śmiać
Odpisz