Dzisiaj był luzik, ale jutro zaczynamy zabawę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 06:19
Pozdrawiam z 4 godzinami malarstwa, dwiema matematyki i 3 basenu dzisiaj :))
Odpisz
3 września 2019, 10:30
@abbi12385: :)))
Odpisz
2 września 2019, 19:49
Czuje jakby nogi mi zdrętwialy i mi to nie przechodzi pomocy
Odpisz
2 września 2019, 20:31
@Dcktun: to utnij
Odpisz
2 września 2019, 22:18
@Dcktun: wsadzić do octu na 12h i walnąć mocno o ścianę
Odpisz
3 września 2019, 07:18
a co to da
Odpisz
3 września 2019, 07:41
@login_: 2 tygodnie wolnego
Odpisz
3 września 2019, 09:29
@Dcktun: oooo
Odpisz
2 września 2019, 23:13
Spoko, zapomnieliście o pie**oleniu o zasadach BHP
Odpisz
2 września 2019, 20:51
Tydzień lekcji BHP czas zacząć
Odpisz
2 września 2019, 20:35
Najlepiej się zabic polecam
Odpisz
2 września 2019, 20:28
U mnie w szkole dali 60 calowy monitor na korytarzu bez większego powodu
Odpisz
1 września 2019, 13:19
U niektórych nie again jeśli idą do nowej szkoły
Odpisz
1 września 2019, 13:55
@benben7: ale i tak idą do szkoły
Odpisz
2 września 2019, 20:13
@HusariaTV: a więc shit
Odpisz
2 września 2019, 19:18
ku*wa tak mi się nie chce. rzygać mi się chcę na myśl o kolejnym spie**olony,, szarym, monotonnym, ciężkim roku szkolnym. ja tak nie mogę żyć. potrzebuję czegoś innego jakiegoś oderwania. monotonia mnie dobija
Odpisz
2 września 2019, 19:23
@xXkuba22Xx: Polecam ż y c i e p r y w a t n e
Odpisz
2 września 2019, 19:25
@Sushinator: tak ku*wa ciekawe kiedy, jak trzeba zapi***alać od rana do nocy, je**na klasa maturalna, fakultety, zajęcia dodatkowe, je**c to wszystko
Odpisz
2 września 2019, 19:41
@xXkuba22Xx: to fakt 15 lat w systemie szkolnictwa robi swoje. No ale potem czeka cie fantastyczne 35 lat w pracy
Odpisz
2 września 2019, 19:56
@Venomoth: hheh jeszcze studia... chociaż może na studiach nie będzie tak źle. no chyba że pójdę na prawo, to będzie przeje**ne. ale wolałbym już iść do pracy i być na swoim a nie uczyć się kolejne kilka lat...
Odpisz
1 września 2019, 15:03
Ja tam lubię moją szkołę
Ale trochę boję się nowego planu lekcji
Przez podwójny rocznik wszędzie panuje totalny chaos :|
Odpisz
2 września 2019, 19:48
@Kiki12love: u mnie ku*wa szkole na pól podzielili XD
Odpisz
2 września 2019, 19:43
Nawet jutro dnia PSO nie będę miał, od razu lekcje. Popie**olone godziny.
Odpisz
2 września 2019, 19:29
Na szczęście jutro piszemy pso
Odpisz
2 września 2019, 19:13
Ja mam najlepszy plan lekcji w całej szkole xD
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:48
@Kahol05: ja tez ,jutro od 8 do 17
Odpisz
1 września 2019, 13:23
Tak własnie zrozumiałem że to były pierwsze wakacje na ktorych nie było spamu "eee memy o szkole, a są wakacje"
Odpisz
1 września 2019, 12:58
Sokladni za dwa dni jutro tylko apel i danie lekcji
Odpisz
1 września 2019, 13:03
@LOKO30: noo, jutro tylko wstępne przygotowanie do tej męczarni
Odpisz