Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 września 2019, 19:47
Spożywczaki? W sensie biliardowe firmy liczące sobie 1000zł za 1l soku i sprzedające papierosy dzieciom wychodzącym na przerwach?
Odpisz
2 września 2019, 19:48
Tak, u mnie cały czas tam chodzą
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:49
No u mnie też, poje**ne w ogóle, czwartoklasiści nawet spi***alają ze szkoły i kupują zapas energetyków
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:50
Nie ma dyżurów or smh?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:51
Są, ale nauczyciele mają to w dupie. Ta szkoła jest poje**na.
Odpisz
2 września 2019, 19:52
U mnie też tak było, tylko nie czwartoklasiści a szósto
Odpisz
2 września 2019, 19:53
Ja miałem taki sklepik 10m od szkoły, puszka bepis mała kosztowała tam ze 5 złotych, teraz odje**li tam jakiś salon fryzjerski. Teraz chodzą do innego, przy jakichś garażach na podejrzanym osiedlu.
Odpisz
2 września 2019, 19:54
U mnie był kiedyś szkolny sklepik, ale wszedł program zdrowej żywności i go usunęli i przestali dawać nam cokolwiek, chyba że paprochy z pod ławek.
Odpisz
2 września 2019, 19:55
Fajnie się gadało, Waćpanie Elegancki, fajny avek.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:56
Wzajemnie, Rafe jest super. Udanego wieczora.
Odpisz
2 września 2019, 19:56
Jakby była 3:00 w nocy to bym zrozumiał. Ale jest 20:00 XD
Odpisz
2 września 2019, 19:57
@D0minik: To znaczy? O 3 w nocy trudniej jest znaleźć kogoś do rozmowy.
Odpisz
2 września 2019, 19:59
A nic nie znaczy. Coś mi się poje**ło :)
Odpisz
2 września 2019, 20:00
@D0minik: Wyczuwam dużo ironii w ostatnim zdaniu, o co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 20:09
Chodzi mi o to, że sam do siebie pisałeś i napisałem, że to trochę dziwne ale i tak to ja wyszedlem na dziwnego xd
Odpisz
2 września 2019, 20:47
@D0minik: Jak sam do siebie?
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 20:52
fajny rafe na avatarku akurat pół misiąca temu przeszłem uncharted 4 pozdrawiam :)
Odpisz
2 września 2019, 22:04
Koło mojej starej szkoły postawili budkę z kebabami od brudasa
Odpisz
2 września 2019, 21:56
A jeszcze kiosk obok szkoły gdzie dzięki patusom ze szkoły baba śpi na forsie za szlugi
Odpisz
2 września 2019, 19:58
Pierwszy mem na głownej :D
Nie spodziewałem się.
Odpisz
2 września 2019, 21:49
@D0minik: cieszę się twoim szczęściem
Odpisz
2 września 2019, 21:49
U nas automat postawili, daję mu max 2 miesiące z tymi dzikusami
Odpisz
2 września 2019, 19:52
Mój sklepik w szkole to wsumie mini restauracja
Odpisz
2 września 2019, 19:55
@Suvallez: U mnie w sklepiku jak już coś jest to jest to największe gówno jakie tylko istnieje. Jakieś nawalone chemią niedobre babeczki, donaty itp. Tego się jeść nie da. Wole stracić całą przerwę i iść na przypale do sklepu niż jeść to gówno.
Odpisz
2 września 2019, 19:56
@D0minik: u mnie jest normalnie jakaś zupa dnia gulasz jakieś pierogi i w ogole
Odpisz
2 września 2019, 19:56
@Suvallez: czekolada z automatu za 1.30zł
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 19:57
@Suvallez: Gdzie ty ku*wa do szkoły chodzisz?
Odpisz
2 września 2019, 20:52
@D0minik: samochodówka
Odpisz
2 września 2019, 20:18
a my mamy jadalnie
Odpisz
1 września 2019, 18:29
U mnie był najbliższy ok. 2 minuty drogi więc dało się tylko na długiej przerwie iść
Odpisz
1 września 2019, 18:30
@D0minik: ale i tak nie można było. Uwagi dawali za wychodzenie ze szkoły ;-;
Odpisz
1 września 2019, 18:38
@D0minik: u mnie jest bigda - wystarczy tylko przejść przez ulicę. Nie jest to teren szkoły, więc jest to też niedozwolone... Najlepsze jest to że wchodzę do biblioteki, gdzie siedzi wicedyrektorka a za nią okno do tego sklepu... Szły wtedy jacys siodmoklasisci których nie cierpię, a ona nic nie robiła
Odpisz
2 września 2019, 19:08
Czemu ty nie pójdziesz? Co ci jakąś gówno uwaga zmieni xD
Odpisz
2 września 2019, 19:27
nie lubię tam chodzić bo jest niemiła sprzedawczyni
Odpisz
2 września 2019, 19:37
Gadać z jakąś szmatą żeby kupić ciperki? Przecież to absolute win
Odpisz
2 września 2019, 19:48
"przepraszam ile kosztują te lody" - zapytałam, sprzedawczyni siedząca na telefonie odpowiedziała "a w szkole nie uczą czytać"... W zamrażarlce było 4 typy lodów, kaktusy, oreo, banany i chyba big milki, a w cenniku było ich dużo, dużo więcej do tego nie było tego loda co chciałam w cenniku
Odpisz
2 września 2019, 20:01
"A rodzice uczyli kultury?" powinno wystarczyć, ale im tak taką ku*we trzeba pytać póki nie odpowie.
Odpisz
2 września 2019, 19:47
ku*wa mam jakąś lewą piekarnie obok szkoły w starej po drugiej stronie ulicy była chociaż żabka
Odpisz
2 września 2019, 19:25
Ja mam po drodze kebsa więc stonks
Odpisz
1 września 2019, 22:13
Ja mam biedrę przed szkołą jest to największy cud architektury jaki widziałem w moim życiu XD
Odpisz