Czasem jest to trudne jak zimowa inwazja na Rosję
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Hobby dla faceta
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 22:45
pracuje w kinie i niby nie wolno wchodzić z własnym żarciem ale torby sprawdzić nie mogę XD
Odpisz
1 września 2019, 13:07
Pzecież można wnieść własne jedzenie do kina
Odpisz
1 września 2019, 13:10
@MeliPL: No właśnie do niektórych nie można bo czasami sprawdzają
Odpisz
1 września 2019, 13:10
@MeliPL: Może u ciebie. O jakiej sieci kin mówisz?
Odpisz
1 września 2019, 13:11
@KufelMleka: to chyba było multikino, całą klasę na wycieczce sprawdzali i kazali zostawić chipsy w jakimś koszyku
Odpisz
1 września 2019, 13:13
@benben7: Jejaka wyżej pytałem. Ale tak, u mnie w okolicy ani w Multikinie, ani w Heliosie, ani w Cinema3D nie można wnosić jedzenie z zewnątrz.
Odpisz
1 września 2019, 13:16
@KufelMleka: ja zazwyczaj jak sam do kina idę to z tym problemu nie mam, tylko raz się to zdarzyło w sumie
Odpisz
1 września 2019, 13:42
@MeliPL: ja aby nie być pełnym chamem idę do kina z plecakiem i tam wsadzam, ale jeszcze sytuacji nie miałem gdzie by się pytali co tam mam
Odpisz
1 września 2019, 13:45
@marianx12: ale wezcie ten popcorn do jakiejs miski czy cos bo jak podczas seansu ktos wyjmie paczke pocornu z biedry i nim napi**dala na lewo i prawo i szelesci to idzie oszalec
Odpisz
1 września 2019, 14:22
@PimpekLord: dlatego ja otwieram swoje ciperki, jednym szybkim ruchem i to na reklamach by nie wnerwiać innych bo wiem jak to jest...
Odpisz
1 września 2019, 14:26
@KufelMleka: Ja do cinema city normalnie wnoszę i nikt nie ma problemu
Odpisz
1 września 2019, 14:29
@MeliPL: ja chodzę tylko do kino sybilla bo innych u mnie w mieście nie ma, ale co ciekawe zawsze jest trochę wolnych miejsc.
Odpisz
3 września 2019, 07:20
@KufelMleka: to u ciebie niezłymi przegrywami są ci pracownicy kina
No chyba że dostają premię za każde zabranie jedzenia ludziom
Odpisz
3 września 2019, 14:54
@benben7: Ogólnie to nie mają do tego prawa, oczywiście jeżeli jest to widoczne bez wątpliwości to łamiesz regulamin, ale jak masz chipsy np. w plecaku, a ty im odpowiesz że nie chcesz im pokazać, to jak odmówią ci wstępu na podstawie tego to jest to nielegalne i możesz nawet zadzwonić na policję.
Odpisz
3 września 2019, 07:56
Ja zawsze do Heliosa idę i jeszcze nigdy mnie nie sprawdzali a zawsze z plecakiem wchodzę
Odpisz
3 września 2019, 03:57
Jakby nie mieli takich wysokich cen to na pewno przemyt spadłby
Odpisz
2 września 2019, 23:00
U mnie nie ma problemu z własnym jedzeniem więc mem nie dla mnie
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 21:23
Najlepiej jest póść z torbą do kina przecież nikt się nie przyczepi że można w taki sposób przemycić żarcie
Odpisz
2 września 2019, 21:44
@PaniDama: Mi kiedyś kazali pokazać zawartość torby w multikinie.
Odpisz
2 września 2019, 22:05
@WampirZZielonki: A jesteś kobietą?
Odpisz
2 września 2019, 22:11
@wilsonXcuddyXhouse: nie mężczyzną z torebką coś na wzór tinki winki... Skoro z torbą to chyba torbą sportową
Odpisz
2 września 2019, 22:17
Byłem z kuzynem i on miał taką na zakupy, mieliśmy tam chyba butelke coli i kazali nam ją wyrzucić.
Odpisz
2 września 2019, 22:22
@WampirZZielonki: o nie ja bym tą butelką to w tą obsługę rzucił
Odpisz
2 września 2019, 22:24
@WampirZZielonki: No to musieliscie się jeszcze przebrać za kobiety nikt by wam do torby nie zaglądał
Odpisz
2 września 2019, 22:26
@wilsonXcuddyXhouse: Na to nie wpadliśmy, aczkolwiek wku*wiony byłem mocno.
Odpisz
2 września 2019, 22:03
Przemycałem chipsy razem z miską, bo paczka za bardzo szeleści. Deal with it.
Odpisz
2 września 2019, 22:04
@Szymon123PL: do tego o wiele wygodniejsza, same plusy
Odpisz
2 września 2019, 21:27
Kiedyś pierwszy raz byłam na maratonie w heliosie. Cała noc, to trochę prowiantu zabrałam bo jeszcze nigdy plecaka mi nie trzepali. Jakieś prażynki, batoniki, sok itd. Przechodzę, pokazuję bilet a tu proszę otworzyć plecak. Ja już cała zestresowana, wyciągam te prażynki, te batoniki, ten soczek a pan mówi ok proszę iść dalej
Chyba tylko sprawdzali czy nie mam bomby .-.
Odpisz
2 września 2019, 21:26
Jak nie, jak tak.
Odpisz
1 września 2019, 13:01
Mi się udało przemycić ciastka w czapce.
Odpisz
2 września 2019, 21:04
@InfiniteTheJackal: Fajny pomysł. Sprawdziłabym czy działa, ale u nas nie sprawdzają.
Odpisz
2 września 2019, 21:19
@InfiniteTheJackal: U mnie kiedyś kumpel przemycił do kina 4 cheeseburgery z maca w kurtce.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 21:11
Ja tam zawsze wkładam do plecaka i nie sprawdzają
Odpisz
2 września 2019, 21:01
ja z kolega wniosłem raz kubełek z kfc
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 15:04
Pamiętam jak z Starym zamiast kupić popcorn w Heliosie to mieliśmy dwie gigantyczne torby pełne napojów i przekąsek z Lidla, koleś nas przepuścił bez problemu
Odpisz