@Konstantynopol33: ja kiedyś dostałem opie**ol od nauczycielki bo miałem na głowie czapkę i zapomniałem ją zdjąć. Ona coś do mnie jakieś wąty że się popisuje przed kolegami itp. a ja nie wiedziałem o co jej chodzi xD Dopiero za jakiś czas ogarnąłem że ma problem z nakryciem głowy
kiedyś jak byłem w 1 klasie podstawówki to wprowadzili zakaz telefonów bo według szkoły(nadpobudliwej dyrektorki) TeLeFoNy UzAlEżNiAją!!! ciekawe co ma zrobić osoba która nie ma przyjaciół i jest ignorowana przez innych
@DRAGON_POLSKA: +1 u nas zamiast dyrektorki tak z połowa nauczycieli w szkole nawet dali specjalne kieszonki do których mamy oddawać telefony w trakcie lekcji i oczywiście każdy zapomina je zabrać niektórzy nawet z domu do szkoły muszą wracać
W sumie aż to przypomina mi końcówke roku i chemie… Mieliśmy dosłownie 2 lekcje nowego rozdziału i test, z czego 1 lekcja to było zastępstwo i kopiowalismy tabelkę z podręcznika, którego nigdy nie używaliśmy (szkoła załatwia książki). Druga lekcja to było powtarzanie informacji, które znamy z poprzednich działów. A na egzaminie praktycznie co innego… Terminy co nie poznaliśmy tak, że nauczycielki co pilnowały nas (chemiczka odchodziła) były szoku jak powiedzieliśmy im o tym. Sprawdziły nasze zeszyty i postanowiły jako tako nam pomóc. Ale i tak wszyscy nie zrobili ostatniej kartki zadań.
@Janusz_Prawdziwy: u mnie ma tak co 4 osoba w szkole, ale akurat w naszym statucie nie ma o tym słowy, więc nikt się nie przypi***ala, chyba że stara matematyczka, ale ona przypi***ala się do wszystkiego
@emilian02: jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to dziewczyny w szkole nie miały problemu z farbowaniem włosów, mogły to robić na przeróżne kolory,ale gdy kolega z mojej klasy postanowił sobie zrobić na niebiesko to nagle wszystkim nauczycielom od**irdoliło i miał rozmowy w cztery oczy z wychowawcą
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 00:11
W mojej szkole jest nauczycielka vo myli się w alfabecie do G i w liczeniu do 6. Zamienia E z F oraz 5 z 4
Odpisz
14 września 2019, 19:21
Jakim cudem?!
Odpisz
14 września 2019, 19:32
abcdfeg 123546
Odpisz
18 września 2019, 08:46
@didujakaskemm: Tak jakby tylko w liczeniu po prostu pomija 4 i liczy 12356
Odpisz
17 września 2019, 19:20
W Sowieckiej Rosji to zwykli uczniowie dokuczają patusom.
Odpisz
15 września 2019, 10:24
I jeszcze telefony. I bieganie
Odpisz
15 września 2019, 01:07
Nie rozumiem ludzi ktorzy zakladaja kaptur w szkole luv w oglole w budynkach. Jest to niekulturalne.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2019, 11:25
@Konstantynopol33: ja kiedyś dostałem opie**ol od nauczycielki bo miałem na głowie czapkę i zapomniałem ją zdjąć. Ona coś do mnie jakieś wąty że się popisuje przed kolegami itp. a ja nie wiedziałem o co jej chodzi xD Dopiero za jakiś czas ogarnąłem że ma problem z nakryciem głowy
Odpisz
19 września 2019, 20:21
@Konstantynopol33: co ci w tym przeszkadza
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 19:39
kiedyś jak byłem w 1 klasie podstawówki to wprowadzili zakaz telefonów bo według szkoły(nadpobudliwej dyrektorki) TeLeFoNy UzAlEżNiAją!!! ciekawe co ma zrobić osoba która nie ma przyjaciół i jest ignorowana przez innych
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 20:02
@DRAGON_POLSKA: +1 u nas zamiast dyrektorki tak z połowa nauczycieli w szkole nawet dali specjalne kieszonki do których mamy oddawać telefony w trakcie lekcji i oczywiście każdy zapomina je zabrać niektórzy nawet z domu do szkoły muszą wracać
Odpisz
14 września 2019, 19:26
Szkoła jest zepsuta do szpiku kości. Szkoła ma uczyć a nie stresować !
Odpisz
14 września 2019, 19:01
wut
Odpisz
14 września 2019, 19:10
@MajnkraftAlusiek: nauczyciele dostaja pie**olca jak widza ze ktos ma zalozony kaptur w szkole
Odpisz
14 września 2019, 19:14
@Kubox123456: cHociAż gOdŁo sZanUJ
Odpisz
14 września 2019, 19:09
W sumie aż to przypomina mi końcówke roku i chemie… Mieliśmy dosłownie 2 lekcje nowego rozdziału i test, z czego 1 lekcja to było zastępstwo i kopiowalismy tabelkę z podręcznika, którego nigdy nie używaliśmy (szkoła załatwia książki). Druga lekcja to było powtarzanie informacji, które znamy z poprzednich działów. A na egzaminie praktycznie co innego… Terminy co nie poznaliśmy tak, że nauczycielki co pilnowały nas (chemiczka odchodziła) były szoku jak powiedzieliśmy im o tym. Sprawdziły nasze zeszyty i postanowiły jako tako nam pomóc. Ale i tak wszyscy nie zrobili ostatniej kartki zadań.
Odpisz
2 września 2019, 07:22
Zdejmij ten kaptur bo jak ci wyje*ie na zbity eyj?!
Odpisz
2 września 2019, 06:58
Paznokcie...
Odpisz
1 września 2019, 23:23
*kolorowe włosy*
Odpisz
1 września 2019, 23:26
@emilian02: u mnie w szkole jest taki koleś z kolorowymi włosami jak w anime...
Odpisz
1 września 2019, 23:28
@Janusz_Prawdziwy: u mnie ma tak co 4 osoba w szkole, ale akurat w naszym statucie nie ma o tym słowy, więc nikt się nie przypi***ala, chyba że stara matematyczka, ale ona przypi***ala się do wszystkiego
Odpisz
2 września 2019, 00:05
@emilian02: u nas laska ma krótkie pastelowo różowe i nikt oprócz pana od histy jej nie dokucza
Pan od histy A cooootooo masz na głowie uUuu
Odpisz
2 września 2019, 06:17
@emilian02: jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to dziewczyny w szkole nie miały problemu z farbowaniem włosów, mogły to robić na przeróżne kolory,ale gdy kolega z mojej klasy postanowił sobie zrobić na niebiesko to nagle wszystkim nauczycielom od**irdoliło i miał rozmowy w cztery oczy z wychowawcą
Odpisz
2 września 2019, 06:28
@Juzek_PL: może pomyśleli że kolorowe włosy powodują przemoc
Odpisz
2 września 2019, 01:31
*video games*
Odpisz
1 września 2019, 23:26
to wina tych telefonów
Odpisz
1 września 2019, 23:25
*Telefon w kieszeni*
Odpisz