Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Biala_porzeczka69

13 sierpnia 2022, 06:43

Ona ma pewnie 6 lajków w czym 2 z jej multikont

Avatar HansFrank

13 maja 2023, 13:48

@Biala_porzeczka69: Witam Panie Korwinie

Avatar mufiin

15 lipca 2022, 08:01

Moje oczy za co

Avatar Rebelian_Chaosu

4 września 2021, 11:41

Nie wolno tego tak trzymać

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2019, 20:14

Nig mdl oczy of czubenio tehx

Avatar Ixrej

9 maja 2018, 23:26

@ResiaPL przyszedłem wypomniec ci raka

Avatar Grzechoooo

25 stycznia 2019, 14:42

@Ixrej: a ja, aby wspomnieć ci nieumiejętność odpowiadania.

Avatar ResiaPL

25 stycznia 2019, 15:20

@Ixrej: Miło z twojej strony

Avatar flipereq

25 lutego 2019, 09:11

@ResiaPL: żyjesz?

Avatar ResiaPL

25 lutego 2019, 14:53

@flipereq: Tia

Avatar laurenty_

28 sierpnia 2018, 23:25

Boli od samego patrzenia

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2018, 21:32

to boli

Avatar Xerol

20 kwietnia 2017, 15:11

Kiedyś spotkałem dziewczyna która chciała ze mną grać w CS'a. Zapytałem czy gramy na AWP czy Deagle a ona: "Nie gramy na haxach".

Avatar Predator_PL

20 października 2016, 17:22

Dziewczyna może być graczem ale tylko w grach typu ubieranki albo THE SIMS

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Grzechoooo

25 stycznia 2019, 14:43

@ResiaPL: co w tym rakowego?

Avatar Litereallysheep1

18 czerwca 2022, 08:47

@ResiaPL: Jaka była twoja ulubiona część Call of Duty i jaką misje rozgrywało ci się najfajniej w kampanii?

Avatar Buras

9 września 2015, 22:55

Gorsze z winylami

Avatar cASSanova

14 lutego 2015, 11:03

AAA....TEN BÓÓÓLL

Avatar Bella113

19 sierpnia 2013, 14:08

ja gram w gta san andreas, call of duty black ops 1 i 2 i różne bijatyki typu tekken

Avatar Akira2002

19 sierpnia 2013, 15:41

@Bella113: Nie tylko ty. Znam 15 dziewczyn (w tym mnie) które uwielbiają tego typu gry

Avatar Donia11

19 sierpnia 2013, 17:28

@Bella113: ja też gram w takie gry :D

Avatar Bella113

20 sierpnia 2013, 11:37

@Akira2002: no, spk

Avatar DanateDMC

19 sierpnia 2013, 22:29

Tak to można najwyżej dyskietki to pegazusa trzymać -.- nie ***a płyty i to na X-BOX-a.

Avatar Mnich1

19 sierpnia 2013, 17:57

Nie mówicie mi teraz że zaraz zacznie się wypisywanie się kto w co gra lol. Mi zabraknie linijek jak mam wypisywać jakie gry posiadam, a co jest fajne, a co be. Słaba zabawa :(

Avatar Bjornie

19 sierpnia 2013, 13:25

Gra na xboxie w Cod'a widać że się nie zna... albo ma za słabego kompa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka