Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2022, 06:43
Ona ma pewnie 6 lajków w czym 2 z jej multikont
Odpisz
13 maja 2023, 13:48
@Biala_porzeczka69: Witam Panie Korwinie
Odpisz
15 lipca 2022, 08:01
Moje oczy za co
Odpisz
4 września 2021, 11:41
Nie wolno tego tak trzymać
Odpisz
5 lipca 2019, 20:14
Nig mdl oczy of czubenio tehx
Odpisz
9 maja 2018, 23:26
@ResiaPL przyszedłem wypomniec ci raka
Odpisz
25 stycznia 2019, 14:42
@Ixrej: a ja, aby wspomnieć ci nieumiejętność odpowiadania.
Odpisz
25 stycznia 2019, 15:20
@Ixrej: Miło z twojej strony
Odpisz
25 lutego 2019, 09:11
@ResiaPL: żyjesz?
Odpisz
25 lutego 2019, 14:53
@flipereq: Tia
Odpisz
28 sierpnia 2018, 23:25
Boli od samego patrzenia
Odpisz
31 stycznia 2018, 21:32
to boli
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:11
Kiedyś spotkałem dziewczyna która chciała ze mną grać w CS'a. Zapytałem czy gramy na AWP czy Deagle a ona: "Nie gramy na haxach".
Odpisz
20 października 2016, 17:22
Dziewczyna może być graczem ale tylko w grach typu ubieranki albo THE SIMS
Odpisz
18 lutego 2017, 08:08
@Predator_PL: A np. ja gram w sims okej ale call of duty to bardzo fajna gra polecam. W GTA V też grałam. Ale się tym nie chwale.
Odpisz
23 stycznia 2018, 18:49
@ResiaPL: Jaka jest twoja ulubiona misja w gta?
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:56
Jprdl moje rakowe komentarze. Mam ochotę popełnić samobójstwo.
Odpisz
24 stycznia 2018, 16:07
@ResiaPL: xD
Odpisz
24 stycznia 2018, 16:07
@ResiaPL: Nie chwal się rakowymi komentami.
Odpisz
4 lutego 2018, 21:47
@ResiaPL: kobieto, to było rok temu
4-letnie komentarze to powód do wstydu
Odpisz
4 lutego 2018, 22:27
@wilsonXcuddyXhouse: Hoi mnie to.
Rakiem byłam :V
Odpisz
4 lutego 2018, 22:30
@ResiaPL: wszyscy kiedyś byliśmy rakami
Odpisz
4 lutego 2018, 23:17
@wilsonXcuddyXhouse: Święta Prawda
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:20
@ResiaPL: ijestes
Odpisz
23 grudnia 2018, 14:55
Cóż za niespodziewana informacja
Odpisz
25 stycznia 2019, 14:43
@ResiaPL: co w tym rakowego?
Odpisz
18 czerwca 2022, 08:47
@ResiaPL: Jaka była twoja ulubiona część Call of Duty i jaką misje rozgrywało ci się najfajniej w kampanii?
Odpisz
9 września 2015, 22:55
Gorsze z winylami
Odpisz
14 lutego 2015, 11:03
AAA....TEN BÓÓÓLL
Odpisz
19 sierpnia 2013, 14:08
ja gram w gta san andreas, call of duty black ops 1 i 2 i różne bijatyki typu tekken
Odpisz
19 sierpnia 2013, 15:41
@Bella113: Nie tylko ty. Znam 15 dziewczyn (w tym mnie) które uwielbiają tego typu gry
Odpisz
19 sierpnia 2013, 17:28
@Bella113: ja też gram w takie gry :D
Odpisz
20 sierpnia 2013, 11:37
@Akira2002: no, spk
Odpisz
19 sierpnia 2013, 22:29
Tak to można najwyżej dyskietki to pegazusa trzymać -.- nie ***a płyty i to na X-BOX-a.
Odpisz
19 sierpnia 2013, 17:57
Nie mówicie mi teraz że zaraz zacznie się wypisywanie się kto w co gra lol. Mi zabraknie linijek jak mam wypisywać jakie gry posiadam, a co jest fajne, a co be. Słaba zabawa :(
Odpisz
19 sierpnia 2013, 13:25
Gra na xboxie w Cod'a widać że się nie zna... albo ma za słabego kompa
Odpisz