Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Andrzeju

Edytowano - 2 września 2019, 22:14

Protip, ten twój ideał człowieka do którego dążysz nie istnieje i przesłania ci rzeczywistość. Każdy ma jakieś niedoskonalości których nie dostrzega u innych, przez co idealizuje ich życie i osobę. To tak jak kolejka obok która zawsze przesówa się szybciej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Sirbaloo

21 grudnia 2021, 07:54

@Sirbaloo: czemu ja pisałem takie głupoty ty mi powiedz? Brzmiałem jak jakaś nastolatka słuchająca bille elish

Avatar TrueStoryGuy

21 grudnia 2021, 09:59

@Sirbaloo: Przesadzasz, każdy od czasu do czasu pisze lub mówi jakieś głupoty bez sensu lub gorzej zredagowane. Czasami też czujesz, że prawda może być inna wraz z mijaniem czasu, bo sam stwierdzasz co jest właściwe. To co napisałeś nawet ma sens, ale bardzo pozytywistyczny, dlatego możesz się w tej chwili z tym nie zgadzać lub uważać to za głupie.

Avatar jdjdixjduxjdkzfh

15 grudnia 2019, 09:55

To ja

Avatar Jestem_fajny

22 marca 2021, 08:07

Avatar jdjdixjduxjdkzfh

22 marca 2021, 08:08

@Jestem_fajny: ale odkop xD

Avatar AmiArmi

16 września 2019, 14:50

to wyjasnia dlaczego inni pisza krócej. Zadługi tekst jak na ich zycie

Avatar Sharlatan

10 września 2019, 13:59

Jak to jest być samobójcą, dobrze?

Avatar sekacz

10 września 2019, 21:21

@Sharlatan: zapytaj się samobójcy, no ale będzie z tym ciężko....

Avatar DodykWikarego

9 września 2019, 20:59

O mój Boże jakie trafne!?

Avatar BilmoBlampkins

9 września 2019, 19:25

Polska jest "Drugim Światem"

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 9 września 2019, 14:30

Czas zapierza, świat się zmienia, ciągle ten sam ból istnienia...

Avatar Agateex

9 września 2019, 17:37

@WampirZZielonki: ból przegrywów wciąż rozpędza karuzelę spie**olenia

Avatar Errtu

9 września 2019, 17:03

Too relatable

Avatar loloja

9 września 2019, 16:51

musze przyznać że to poczułem

Avatar MajnkraftAlusiek

9 września 2019, 15:47

💀☠️💀☠️

Avatar Sayne33

9 września 2019, 15:33

Tylko strzelenie samobója to błąd, który odczuje dosłownie każdy oprócz osoby go popełniającej. Tak samo "odbieranie sobie życia" . Jeśli je odbierzesz, to ty tego nie odczujesz, nie będzie już ciebie, któremu mógłbyś odebrać to życie. Zabierzesz je za to od wszystkich innych.
Dlatego ogar, grow a pair i do przodu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Rozyv

15 września 2019, 16:39

@Sayne33: ku*wa nie rozumiem czemu cię minusują. Kiedy wiesz jak jest ciężko czasami musisz po prostu pie**olić wszystko, zacząć słuchać motywacyjnej muzyki, popracować nad swoimi kompleksami (na przykład pryszczami, grubością czy zbyt chudą sylwetką), zacząć chodzić spać i jeść o regularnej godzinie. Ewentualnie jak na serio jest ciężko to iść do psychologa a nie zabijać się do ku*wy nędzy

Avatar Sayne33

15 września 2019, 17:17

@Rozyv: Ależ po co? To i tak nic nie da, wróci się do takiego samego gówna, w jakim się pełzało wcześniej, a zapewne będzie nawet gorzej.
O wiele lepiej popaść w kompleks męczennika, winić wszystko i wszystkich (w tym i, trafnie, siebie), nie robić ze swoim życiem nic oprócz spełniania absolutnego minimum do zrobienia i zastanawiać się, ile to się tak będzie ciągnęło.

Avatar
Meme_guy

9 września 2019, 15:25

Przede wszystkim trzeba pracować nad sobą i dążyć do perfekcji, nawet jeśli się jej nie osiągnie. Polecam też znaleźć nurt filozofii, którym będzie można się kierować

Avatar Joemi

9 września 2019, 15:11

Mam trochę podobnie, ale nie jest to całkowicie z mojej winy

Avatar Nuzjn

2 września 2019, 21:55

happy otis noises

Avatar Legolas9988

9 września 2019, 15:09

@Nuzjn: Ciekawostka: aktor Otisa grał też Asterixa.

Avatar LadyGaladriel

9 września 2019, 14:15

Nie wiedziałam, że moje poczucie spie**olenia jest tak powszechne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Slenderowiec2012
Dodane przez: Slenderowiec2012

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka