Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 września 2019, 22:14
Protip, ten twój ideał człowieka do którego dążysz nie istnieje i przesłania ci rzeczywistość. Każdy ma jakieś niedoskonalości których nie dostrzega u innych, przez co idealizuje ich życie i osobę. To tak jak kolejka obok która zawsze przesówa się szybciej.
Odpisz
9 września 2019, 14:41
@Andrzeju: ale istnieją ludzie lepsi i gorsi
Odpisz
9 września 2019, 20:22
@Yoda_MLG: Tylko jeśli ty się do tego przekonasz
Odpisz
17 września 2019, 15:11
@Andrzeju: Nigdy nie osiągniesz perfekcji, ale lepiej dążyć do celu niemożliwego niż w ogóle do żadnego celu nie dążyć.
Odpisz
3 października 2021, 17:31
@Andrzeju: ale jeśli spróbuje się zdusić tą niedoskonałość i zostawić inną ale taką która przeszkadza tylko tobie, to można ucieszyć dużą ilość ludzi ponieważ mogą mieć za przyjaciela „ideał” który jest ideałem w towarzystwie. Wtedy jest większa wydajność, kiedy trzeba być miłym jesteś super miłym, a kiedy nic nie trzeba masz cały smutek z dnia. Da się z tym żyć i cieszyć inne osoby.
Odpisz
21 grudnia 2021, 07:54
@Sirbaloo: czemu ja pisałem takie głupoty ty mi powiedz? Brzmiałem jak jakaś nastolatka słuchająca bille elish
Odpisz
21 grudnia 2021, 09:59
@Sirbaloo: Przesadzasz, każdy od czasu do czasu pisze lub mówi jakieś głupoty bez sensu lub gorzej zredagowane. Czasami też czujesz, że prawda może być inna wraz z mijaniem czasu, bo sam stwierdzasz co jest właściwe. To co napisałeś nawet ma sens, ale bardzo pozytywistyczny, dlatego możesz się w tej chwili z tym nie zgadzać lub uważać to za głupie.
Odpisz
15 grudnia 2019, 09:55
To ja
Odpisz
22 marca 2021, 08:07
@jdjdixjduxjdkzfh: Ja też
Odpisz
22 marca 2021, 08:08
@Jestem_fajny: ale odkop xD
Odpisz
16 września 2019, 14:50
to wyjasnia dlaczego inni pisza krócej. Zadługi tekst jak na ich zycie
Odpisz
10 września 2019, 13:59
Jak to jest być samobójcą, dobrze?
Odpisz
10 września 2019, 21:21
@Sharlatan: zapytaj się samobójcy, no ale będzie z tym ciężko....
Odpisz
9 września 2019, 20:59
O mój Boże jakie trafne!?
Odpisz
9 września 2019, 19:25
Polska jest "Drugim Światem"
Odpisz
Edytowano - 9 września 2019, 14:30
Czas zapierza, świat się zmienia, ciągle ten sam ból istnienia...
Odpisz
9 września 2019, 17:37
@WampirZZielonki: ból przegrywów wciąż rozpędza karuzelę spie**olenia
Odpisz
9 września 2019, 17:03
Too relatable
Odpisz
9 września 2019, 16:51
musze przyznać że to poczułem
Odpisz
9 września 2019, 15:47
💀☠️💀☠️
Odpisz
9 września 2019, 15:33
Tylko strzelenie samobója to błąd, który odczuje dosłownie każdy oprócz osoby go popełniającej. Tak samo "odbieranie sobie życia" . Jeśli je odbierzesz, to ty tego nie odczujesz, nie będzie już ciebie, któremu mógłbyś odebrać to życie. Zabierzesz je za to od wszystkich innych.
Dlatego ogar, grow a pair i do przodu.
Odpisz
9 września 2019, 16:15
@Sayne33: Co to ku*wa za argument? "Nie zabijaj się, bo innym będzie smutno."; "Nie zabijaj się, bo co ludzie sobie pomyślą."
Najlepiej to nawet nie rozmawiaj o swoich problemach z innymi, bo się będą martwić.
Odpisz
9 września 2019, 17:32
@Slenderowiec2012: Kolega, widzę, nawet nie próbuje skumać o co chodzi. Najlepiej wyłożyć z góry wpojone sobie do łba zdanie i nawet nie spróbować rozważyć innych możliwości. Słodko tak żyć w nieświadomości, czasami zazdroszczę.
Odpisz
9 września 2019, 17:37
@Sayne33: Nie widzę w twoim komentarzu jakiegoś głębszego przekazu.
Odpisz
9 września 2019, 17:40
@Slenderowiec2012: Tak to jest jak się patrzy za płytko.
Analogicznie ja nie widzę wartości w ludziach, którym smutek przysłania dosłownie wszystko inne, i mają już kompletnie wyje**ne w to, co czuliby najbliżsi po ich utracie. Bo przecież jeśli uważasz się za ku*wę i śmiecia, to najlepiej się powieś, zamiast nad sobą pracować, simple as that, nie?
Odpisz
9 września 2019, 18:25
@Sayne33: Widze że kolega nie ma pojecia o czym pisze
Odpisz
15 września 2019, 16:39
@Sayne33: ku*wa nie rozumiem czemu cię minusują. Kiedy wiesz jak jest ciężko czasami musisz po prostu pie**olić wszystko, zacząć słuchać motywacyjnej muzyki, popracować nad swoimi kompleksami (na przykład pryszczami, grubością czy zbyt chudą sylwetką), zacząć chodzić spać i jeść o regularnej godzinie. Ewentualnie jak na serio jest ciężko to iść do psychologa a nie zabijać się do ku*wy nędzy
Odpisz
15 września 2019, 17:17
@Rozyv: Ależ po co? To i tak nic nie da, wróci się do takiego samego gówna, w jakim się pełzało wcześniej, a zapewne będzie nawet gorzej.
O wiele lepiej popaść w kompleks męczennika, winić wszystko i wszystkich (w tym i, trafnie, siebie), nie robić ze swoim życiem nic oprócz spełniania absolutnego minimum do zrobienia i zastanawiać się, ile to się tak będzie ciągnęło.
Odpisz
9 września 2019, 15:25
Przede wszystkim trzeba pracować nad sobą i dążyć do perfekcji, nawet jeśli się jej nie osiągnie. Polecam też znaleźć nurt filozofii, którym będzie można się kierować
Odpisz
9 września 2019, 15:11
Mam trochę podobnie, ale nie jest to całkowicie z mojej winy
Odpisz
2 września 2019, 21:55
happy otis noises
Odpisz
9 września 2019, 15:09
@Nuzjn: Ciekawostka: aktor Otisa grał też Asterixa.
Odpisz
9 września 2019, 14:15
Nie wiedziałam, że moje poczucie spie**olenia jest tak powszechne
Odpisz