Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2019, 08:41
Przepraszam, czy to jakiś sławny kot, którego imienia nie znam?
Odpisz
8 września 2019, 00:35
Hah
Zamieńcie na Polaka i niemiecką minimalną
To dopiero będzie beka xD
Odpisz
7 września 2019, 23:47
Od kiedy ukraińcy się zadowalają taką kwotą? Raz do mnie w pracy podszedł jeden i zapytał się typowo o pracę, m.in. o zarobki i powiedział, że poniżej 2k to za mało bo więcej na budowie zarobi
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 18:11
Jakim cudem Niemcy tyle zarabiają jak 2 razy przegrali wojnę, nie rozumiem tego, że najniższa krajowa u nas to 400euro a w Niemczech 1500! Jeszcze na dokładkę nasi politycy kłócą się o koryto zamiast wspólnie odbudowywać Polskę po wojnie bo narazie 30 lat próbujemy naprawić wyrządzone szkody jakie mieliśmy w tych smutnych czasach i jak narazie nie widać efektów
Odpisz
7 września 2019, 18:35
@ALKATRAZ: przeliczanie złotówek na euro a potem krzyczenie że Niemcy mają ich więcej brzmi ekscesywnie
Odpisz
7 września 2019, 21:42
@ALKATRAZ: Też jak na to wszystko patrzę to się smucę i dziwię, u nas w sejmie nie dbają o obywateli tylko o siebie i swoich kolegów. Co do zarobków też uważam że przeliczanie na euro czy na jakąkolwiek inną walutę nie ma sensu bo wiadomo - u nich inne ceny produktów, wynajmu, benzyny i t.p. a u nas inne. Aczkolwiek przydałoby się trochę lepiej zarabiać - może i ledwo starczy ale jak są częste wydatki na lekarza dla osoby chorej, leki i potrzeba jakiś pieniędzy bo coś się nagle popsuło, czy pilny remont to ciężko a jak kredyt to można się zadłużyć gdy się nie ma jak oddać. Łączę się w bólu, może też gdyby Rosjanie nas po Niemcach nie najechali to też byłoby inaczej, lata komuny też zrobiły swoje.
Odpisz
7 września 2019, 21:57
@ALKATRAZ: Bo Niemcy nie bali się reform gospodarczych. W latach 90 byli nazywani chorym człowiekiem Europy.
Odpisz
7 września 2019, 22:42
@ALKATRAZ: Dlaczego Niemcy są bogaci? O planie Marshall'a nie słyszałeś? USA wzbiło gospodarkę zachodniej Europy na wyżyny, a że my byliśmy na smyczy ZSRR, to nam nie mogli nic dać, oczywiście jeżeli chodzi o Wielką Brytanię, Francję, Holandię, Belgię itd, to dostali REPARACJE WOJENNE, a nam Stalin zbudował pałacyk w zamian
Odpisz
7 września 2019, 22:44
@ALKATRAZ: Na dodatek PiS ma już nowy plan, od 2020 minimalna pensja 3000zł (około 700 €), a w 2023 już 4000zł (około 900€)... Minimalna
Odpisz
7 września 2019, 20:44
Chciałbym mieć poznać drugą połówkę która będzie patrzyła na mnie tak samo jak ten kot na płatki z mlekiem
Odpisz
3 września 2019, 16:14
Wyobraź sobie Niemca co robi mema takiego samego tylko że on daje Polakowi 2500 bo nie jest biedny.
Odpisz
3 września 2019, 07:58
Da ktoś oryginalne zdjęcie?
Odpisz
3 września 2019, 07:58
Odpisz
3 września 2019, 08:04
dziękuję
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 07:27
Ale słodki pimpek, a mogę pogłaskać pimpka?
.
.
.
.
.
Ała ku*wa gryzie
Odpisz
7 września 2019, 18:38
@emilian02: co
Odpisz
7 września 2019, 18:53
@axis551: tak
Odpisz