Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2019, 18:35
U nas pan od z-aso grał w cs, mówił jak to mu żal że nie może pograć w LoL-a przez pracę, ale ogółem to jest spoko ziomek i nas puszcza wcześniej jak szybko spiszemy notatki lub zrobimy zadanie jeśli to ostatnie lekcje.
Odpisz
8 września 2019, 01:37
@Cherrysan: co to z-aso?
Odpisz
8 września 2019, 14:39
@gacek398: Zajęcia zawodowe, ASO to skrót od "Administracja Systemami Operacyjnymi". Na tych zajęciach się pracuje z reguły na systemach z rodzinki Microsoft lub na różnych dystrybucjach Linuxa.
Odpisz
8 września 2019, 10:34
Ech, tak kiepsko z tym szkolnictwem, że już zatrudniają chorych psychicznie nauczycieli?
Odpisz
8 września 2019, 13:00
@Broski: Odwalisz się panie od Pewdiepie?
Poczuj chociaż szacunek do niego, ze względu, że jest żonaty, ma 100 milionów subskrybcji i więcej pieniędzy niż ty w życiu widziałeś, OK?
Jak to się nie skończy to będę zmuszona wysłać dziewięciolatków do twojego domu.
Odpisz
8 września 2019, 13:05
@DryCreep: Weź mnie nie rozśmieszaj. Mam gdzieś tego słabego youtubera, w dupie mam jego żonę i subskrypcje.
Odpisz
7 września 2019, 21:19
Moja nauczycielka od ang zaskakiwala mnie ciekawostkami o Japonii
Odpisz
3 września 2019, 16:12
Mój nauczyciel od biologii zna Warcrafta.
Odpisz
7 września 2019, 18:49
@DinoSummer: niesamowite
Odpisz
7 września 2019, 19:29
@DinoSummer: intrygujące
Odpisz
7 września 2019, 19:16
Mnie raz na nauce pływania trener zapytał czy gram w fortnita bo jestem rozkojarzony oczywiście słowami pijanego wujka "cooo. W fortnajty grasz co no przyznaj zie" mam 17 lat
Odpisz
7 września 2019, 18:59
Mój kolega powiedział: Hi, my name is Krystian, I'm playing Warframe
Odpisz
7 września 2019, 18:30
Tylko nie pewdiepie
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 19:25
@michaolekYT: Tylko nie michaolekYT
Odpisz
8 września 2019, 00:16
@michaolekYT: Widać nie jestem sam
Odpisz
7 września 2019, 18:28
mój nauczyciel od historii gra w jakies strategie i ciągle robi porównanie do tych swoich gier na lekcjach.
Odpisz
4 września 2019, 20:02
Gdybym ja miała takich nauczycieli...
Wait, mam nowych nauczycieli.
Odpisz
3 września 2019, 16:45
To nieprawda i ty wiesz o tym
Odpisz
3 września 2019, 15:42
Raz na wdż jak kolega powiedział o Lego ninjago to pan się spytał czy też grał w tą grę
Odpisz
3 września 2019, 16:18
T Ę
Odpisz
3 września 2019, 15:45
Tak było?
Odpisz
3 września 2019, 15:53
@awazan: Tak, zachwycała się Svenem i mówiła że cała seria mu świetnie wyszła.
Odpisz
3 września 2019, 15:58
@julianus03: O to fajnie, że się orientuję
Odpisz
3 września 2019, 16:06
@julianus03: Genialnie
Już ją lubie
Odpisz
3 września 2019, 15:39
Nauczycielka polskiego, rok temu gdy klasowy debil się przedstawiał i powiedział że lubi grać w gry to spytała go czy lubi grać w Fortnite. Cała klasa się śmiała.
Odpisz
3 września 2019, 15:44
@ZSRRBall: U mnie miałem tak rok wcześniej, ale miło, że nauczyciele chcą "zrozumieć uczniów", czasami z różnym skutkiem...
Tak mi się przypomniało moja była pani od angielskiego lubiła uniwersum Warcrafta i Warhammera...
Odpisz