Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheUnknow737

8 października 2019, 23:45

Ten uczuć kiedy jesteś chudy ale w ch** nie wysportowany

Avatar kiroshi

6 lipca 2021, 02:27

Avatar ten_koles

4 września 2019, 18:01

Może jestem gruby ale jestem najszybszy w klasie (u mnie w klasie są "wielcy sportowcy")

Avatar ten_koles

4 września 2019, 18:05

@ten_koles: pie**olony weeb szybszy od klasowego mistrza tekwondo

Avatar Desuv

4 września 2019, 18:13

@ten_koles: a ja jestem ulany i jestem wolny bardzo

Avatar ten_koles

4 września 2019, 18:13

@Desuv: trochę współczuję trochę nie

Avatar Desuv

4 września 2019, 18:19

@ten_koles: nie wiem, nie zależy mi na tym

Avatar ToFFeXPL

4 września 2019, 23:55

@ten_koles: Ja jestem ulany w ch*j, w sensie że naprawdę ulany i biegne szybciej niż jeden chudzielec w mojej poprzedniej klasie

Avatar Martix_Love

8 października 2019, 18:22

@ten_koles:
A ja mam astmę i zwolnienie z WF
A na krótkim dystansie jestem serio bardzo szybka

Avatar Smuteczek

8 października 2019, 18:27

@Desuv: Spokojnie, będziemy cię toczyć.

Avatar Smuteczek

8 października 2019, 18:28

@ToFFeXPL: Ciebie też potoczymy.

Avatar grototo

4 września 2019, 20:16

Ja pie**ole jestem gruby ale męczyć zaczynam się po jakimś 1 km

Avatar awazan

4 września 2019, 19:31

Ja dziś już na rozgrzewce miałam zakwasy XDD

Avatar przemek1ni

4 września 2019, 18:15

Kuźwa, w technikum byłem jedyną osobą w klasie, która chciała chodzić na szkolną siłownię i zawsze trzeba było charatać w gałę :/

Avatar Mary_King_Flo

4 września 2019, 18:14

My mamy siłkę w podziemiach szkoly

Avatar MeliPL

4 września 2019, 17:59

My na wfie będziemy chodzić na siłownię

Avatar
Konto usunięte

4 września 2019, 18:01

@MeliPL: My pod basenem mieliśmy, a i tak wszyscy siadali z głośnikami na ławce, a sprzęt był zardzewiały i aż się rozpływał

Avatar aJmThEbEsT

4 września 2019, 17:59

Jakbym widział mojego przyjaciela

Avatar
Konto usunięte

4 września 2019, 17:58

*odgłosy duszenia się we własnym pocie*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Dobrze czasem się oderwać

Typowy NPC

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka