Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

23 września 2019, 22:19

Muzyka gorsza. PO CO JA SIĘ PYTAM! PO CO? JUŻ NIE WYSTARCZY NAUKA NA DWIE ZMIANY, NIE WYSTARCZY TORNISTER WAŻĄCY 8 KILO, TRZEBA DOWALIĆ KOLEJNY PRZEDMIOT, KTÓRY NIKOMU SIĘ NIE PRZYDA.

Przepraszam, uniosłem się troszeczkę.

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2023, 19:05

@Grzechoooo: odkop, myślę że muzyka jak i plastyka i filozofia powinny być dla chętnych

Avatar sliwak2001

24 września 2019, 13:01

Jako mat-fiz wolałbym mieć filozofię zamiast polskiego

Avatar Tobix

24 września 2019, 09:28

Filozofia nauka o zadawaniu pytań
Podstawy poligrafii nauka o drukowaniu xd

Avatar Gusel

24 września 2019, 07:00

Ja w technikum mat-fiz mam polski i wok

Avatar Przemek572

24 września 2019, 05:43

Filozofia może i jest niepotrzebna, ale według mnie i tak jest ciekawa.

Avatar Pikachu_fan_Subaru

Edytowano - 23 września 2019, 23:54

Muzyka w liceum

Avatar
Konto usunięte

23 września 2019, 22:29

da ktoś szablon? potrzebuję go.

Avatar zozola11

23 września 2019, 22:50

Avatar
Konto usunięte

23 września 2019, 23:32

@zozola11: dzięki wielkie

Avatar Zaspanymen33

23 września 2019, 22:46

wydrukuje to i nakleje na drzwi klasy do filozofii

Avatar bandit_the_drug_lord

5 września 2019, 20:19

o czym tam się w ogóle uczy

Avatar Janos

5 września 2019, 20:27

@bandit_the_drug_lord: Zgaduje że o Filozofii

Avatar krypton22

23 września 2019, 22:28

@bandit_the_drug_lord: w sumie o niczym

Avatar Towarzysz777

23 września 2019, 22:33

@bandit_the_drug_lord: "Nauka o myśleniu" - Inaczej "nauka o zadawaniu pytań", czyli otwarcie umysłu na szersze pojęcia, problemy, zagadki, zagwostki gnębiące ludzi

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 23 września 2019, 22:37

@Towarzysz777: Na pierwszej lekcji kolega wyskakuje i z dupy: "Skoro to nauka o myśleniu, to mogę dostać jedynkę i nie zdać z myślenia?" - Nauczycielka w śmiech, ale kurna to jest dobre pytanie xD

Avatar awazan

5 września 2019, 21:49

Ja mam plastyke w LICEUM na biol-chemie

Avatar tajemniczy_czlowiek

23 września 2019, 21:03

@awazan: ja chcę

Avatar d0wek

23 września 2019, 21:36

@awazan: Ja tak samo. Skąd jesteś?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

23 września 2019, 21:52

@awazan: A my mamy oblicza współczesnej kultury = kolejny polski

Avatar
Hauru

23 września 2019, 21:54

@d0wek: ja też bym chciał mam etyke z zajebistą panią i sobie chwalę

Avatar wilsonXcuddyXhouse

23 września 2019, 21:54

U nas było głosowanie w całej szkole czy filozofia, coś tam I czy coś tam właśnie dla pierwszakow i filozofia wygrała
Demokratycznie.

Avatar Abalella

5 września 2019, 23:42

My mamy w ósmej klasie na polskim cały dział o filozofi

Avatar d0wek

23 września 2019, 21:37

@Abalella: O jaaaaa CAŁY DZIAŁ. A my mamy CAŁY PRZEDMIOT przez cały rok.

Avatar MajnkraftAlusiek

23 września 2019, 21:11

Filozofia jest dobra przecież.

Avatar Kahol05

6 września 2019, 15:42

Hej, wczoraj miałem to gówno

Avatar krypton22

23 września 2019, 22:27

@Kahol05: a ja mam to gówno w czwartek

Avatar mietek69i8

5 września 2019, 22:24

Ja bym chciał mieć filozofie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Revant42
Dodane przez: Revant42

Pozdrawiam świetliki

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fergus

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka