Czymś trzeba było wypełnić plan...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fergus
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2019, 22:19
Muzyka gorsza. PO CO JA SIĘ PYTAM! PO CO? JUŻ NIE WYSTARCZY NAUKA NA DWIE ZMIANY, NIE WYSTARCZY TORNISTER WAŻĄCY 8 KILO, TRZEBA DOWALIĆ KOLEJNY PRZEDMIOT, KTÓRY NIKOMU SIĘ NIE PRZYDA.
Przepraszam, uniosłem się troszeczkę.
Odpisz
8 listopada 2023, 19:05
@Grzechoooo: odkop, myślę że muzyka jak i plastyka i filozofia powinny być dla chętnych
Odpisz
24 września 2019, 13:01
Jako mat-fiz wolałbym mieć filozofię zamiast polskiego
Odpisz
24 września 2019, 09:28
Filozofia nauka o zadawaniu pytań
Podstawy poligrafii nauka o drukowaniu xd
Odpisz
24 września 2019, 07:00
Ja w technikum mat-fiz mam polski i wok
Odpisz
24 września 2019, 05:43
Filozofia może i jest niepotrzebna, ale według mnie i tak jest ciekawa.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 23:54
Muzyka w liceum
Odpisz
23 września 2019, 22:29
da ktoś szablon? potrzebuję go.
Odpisz
23 września 2019, 22:50
Odpisz
23 września 2019, 23:32
@zozola11: dzięki wielkie
Odpisz
23 września 2019, 22:46
wydrukuje to i nakleje na drzwi klasy do filozofii
Odpisz
5 września 2019, 20:19
o czym tam się w ogóle uczy
Odpisz
5 września 2019, 20:27
@bandit_the_drug_lord: Zgaduje że o Filozofii
Odpisz
23 września 2019, 22:28
@bandit_the_drug_lord: w sumie o niczym
Odpisz
23 września 2019, 22:33
@bandit_the_drug_lord: "Nauka o myśleniu" - Inaczej "nauka o zadawaniu pytań", czyli otwarcie umysłu na szersze pojęcia, problemy, zagadki, zagwostki gnębiące ludzi
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 22:37
@Towarzysz777: Na pierwszej lekcji kolega wyskakuje i z dupy: "Skoro to nauka o myśleniu, to mogę dostać jedynkę i nie zdać z myślenia?" - Nauczycielka w śmiech, ale kurna to jest dobre pytanie xD
Odpisz
5 września 2019, 21:49
Ja mam plastyke w LICEUM na biol-chemie
Odpisz
23 września 2019, 21:03
@awazan: ja chcę
Odpisz
23 września 2019, 21:36
@awazan: Ja tak samo. Skąd jesteś?
Odpisz
23 września 2019, 21:52
@awazan: A my mamy oblicza współczesnej kultury = kolejny polski
Odpisz
23 września 2019, 21:54
@d0wek: ja też bym chciał mam etyke z zajebistą panią i sobie chwalę
Odpisz
23 września 2019, 21:54
U nas było głosowanie w całej szkole czy filozofia, coś tam I czy coś tam właśnie dla pierwszakow i filozofia wygrała
Demokratycznie.
Odpisz
5 września 2019, 23:42
My mamy w ósmej klasie na polskim cały dział o filozofi
Odpisz
23 września 2019, 21:37
@Abalella: O jaaaaa CAŁY DZIAŁ. A my mamy CAŁY PRZEDMIOT przez cały rok.
Odpisz
23 września 2019, 21:11
Filozofia jest dobra przecież.
Odpisz
6 września 2019, 15:42
Hej, wczoraj miałem to gówno
Odpisz
23 września 2019, 22:27
@Kahol05: a ja mam to gówno w czwartek
Odpisz
5 września 2019, 22:24
Ja bym chciał mieć filozofie
Odpisz