Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gavardo

24 sierpnia 2013, 22:34

wyobrazcie sobie ze rok trwa 365/364 dni a 62 mamy wakacji odejmijcie jeszcze 2 tygodniowy wakacje czyli mniej wiecej 42 dni sobota i niedziela jeszcze policzie dni których jestescie chozy lub cos innego czyli mamy mniej wiecej èdni czyli jak wszystko oblicze wychodzi mi okolo 365/364 213/214 dni normalnie wolnego czyli 152/153 jezeli sie nie myle czyli 152/153 idziemy do szkoly

Avatar Tymek590

8 listopada 2020, 09:34

@gavardo: to nadal dużo

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:12

A ja chcę 3 dniowy weekend w zamian za wakacje

Avatar J2319

16 września 2013, 13:27

Marzenie każdego...

Avatar sectus

18 sierpnia 2013, 22:33

ja bym chcial zeby co 2 dzien byla szkola ale bez wakacji:
pon.wolne wt.szkola sr.wolne itd

Avatar keil007

22 sierpnia 2013, 19:24

@sectus: Nie najlepiej by było, żeby było pon-czw szkoła, a reszta wolne. Nie byłoby wakacji, ale byłyby ferie(tydzień zimowe, tydzień letnie).

Avatar jacek1s

21 sierpnia 2013, 00:28

Już czekam na te obrazki o koncu wakacji ;3

Avatar pawlidoda13

20 sierpnia 2013, 22:51

niedarady ale byłoby fer 6 miesiency wakacji

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 22:29

fajny pomysł:)

Avatar DArsTon

20 sierpnia 2013, 19:29

aż mi sie lepiej zrobiło :)

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2013, 17:52

po twej ortografii przydała by się szkoła na 12 miesięcy

Avatar Error_404

20 sierpnia 2013, 19:15

Ale gdzie widzisz błędy? ;x

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 20:29

gdzie tu widzisz błędy ?

Avatar shark2199

20 sierpnia 2013, 21:11

@Error_404: Pewnie myślnik.

Avatar KlauDusSia666

20 sierpnia 2013, 21:32

wczesniej bledy byly, a ja bledy robie bo na komorce pisze

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2013, 22:01

@KlauDusSia666: przeplasam

Avatar ninja618

21 sierpnia 2013, 22:33

Powaliło cię igroo ? :D hahahahaha jaki gość gdzie ty tu błędy widzisz ?

Avatar bart3002

20 sierpnia 2013, 19:13

ja też bym tak chciał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Piorun12
Dodane przez: Piorun12

Ładne rzeczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka