Mamy trochę inne wymagania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
A, okej
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2019, 21:08
Dzisiejsza moja lekcja z informatyki
Odpisz
2 października 2019, 22:15
Odpisz
3 października 2019, 16:41
@DinoSummer: Mam tego więcej. Nazywam to "Wielką sagą papieską"
Odpisz
3 października 2019, 16:56
Dopiero teraz załapałem, że Patowa wersja Syrenamena.
Odpisz
3 października 2019, 19:37
@DinoSummer: XD
Odpisz
2 października 2019, 21:16
🎵Nadjeżdża Noddy, Noddy!
Klaksonem wita Nas.
Nadjeżdża Noddy,Noddy!
Wspólnych zabaw czas 🎶
Odpisz
3 października 2019, 18:30
@MAX669: A to nie był Moddy
Odpisz
3 października 2019, 18:53
a kto?
Odpisz
3 października 2019, 19:17
@MAX669: Napisałeś Noddy a to był chyba Moddy (wybacz za mój brak interpunkcji)
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 19:20
myślę że to był noddy
Odpisz
3 października 2019, 19:31
@MAX669: achh. Nie widziałem tej bajki od 9 lat więc...
Odpisz
3 października 2019, 08:40
Ja tam inaczej się edytorami bawię (Mój nauczyciel od muzyki na jakimś koncercie rockowym, 2 godzinna lekcja etyki gdzie powinnam robić prezentację której do dzisiaj nie mam, a już prawie pierwszy tydzień ferii minął)
Odpisz
2 października 2019, 23:54
Nodi ty ku*wo
Odpisz
2 października 2019, 22:32
Bajka mojego dzieciństwa
Odpisz
2 października 2019, 22:21
Dzieczyny: ALE ZBOK XDDDD
Też dziewczyny:
Odpisz
8 września 2019, 21:14
To ten mały sku*wiel, jak ja go nienawidziłem
Odpisz
8 września 2019, 21:30
@Jasnowidz: Nie wierzę, że Noddy rozje**ł wieżę
Odpisz
9 września 2019, 11:18
Syn Solejuka z Rancza
Odpisz
8 września 2019, 20:50
Hehe...
Odpisz
8 września 2019, 20:39
Czemu to wygląda tak prawdziwie
Odpisz
8 września 2019, 20:44
masz na myśli treść mema czy obrazek?
Odpisz
8 września 2019, 20:40
Niedługo rocznica ataku na WTC i na Pentagon, będę miał wtedy wyjazd integracyjny z klasą.
Odpisz
8 września 2019, 20:40
@Sapiens: Samolotem do Nowego Yorku?
Odpisz
8 września 2019, 20:39
Odpisz