Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2019, 17:09
wiedziałam że żaden śmiertelnik nieda rady tego stworzyć...
Odpisz
9 września 2019, 22:08
U mnie w Polomarkecie wszystkie kółka normalnie działają
Odpisz
9 września 2019, 22:09
@ten_koles:
Odpisz
9 września 2019, 22:11
@ten_koles: niemożliwe...
Odpisz
9 września 2019, 22:14
@ten_koles: ARMAGEDON!
Odpisz
9 września 2019, 22:17
nie nie
A P O K A L I P S A
Odpisz
9 września 2019, 22:18
@zyl15: jeden pies
Odpisz
20 września 2019, 17:16
POTĘŻNA APOKALIPSA I ARMAGEDON!
Odpisz
20 września 2019, 19:14
@lolpandapl: P
Odpisz
21 września 2019, 08:41
@Internetowymedrzec: O
Odpisz
20 września 2019, 18:56
Jak byłem mały, to lubiłem się ścigać wózkami w sklepie. Najpierw upewniałem się, że w pobliżu nikogo nie ma i nikomu nie zrobię krzywdy. Kiedyś jakiś gówniak chciał się ze mną ścigać, ale ja w przeciwieństwie do niego miałem sprawny wózek. Na początku szliśmy równo, koło przy kole. Zaryzykowałem zrobić manewr polegający na delikatnym uderzeniu w bok wózka i wyhamowaniu go. O ile zazwyczaj kończyło się to albo na zwolnieniu sąsiedniego wózka, albo na odepchnięciu mojego (i straceniu pewnej energii, którą wykorzystałem na przyspieszeniu) tak w tym przypadku, gówniakowi skręciło kółko i wypierrrrniczył w wystawę słodyczy. Jeden wielki płacz.... Ja spokojnie odjechałem wózkiem, mówiąc mu, że jak nie umie kierować, manewrować i przegrywać tylko ryczy, to niech się nie zakłada. Za chwilę podeszły do niego dwie pracownice, ochrona. Byłem już przy kasie, jak słyszałem tylko głos na cały sklep z głośnika, że jakaś tam Izabela proszona jest na dział ze słodyczami.
Do dziś mam uśmiech na twarzy, gdy jestem w sklepie i przypomina mi się ta sytuacja....
Odpisz
20 września 2019, 18:53
Mi się taki trafia, jeszcze nigdy nie miałam takiego w którym jakieś nie działało
Odpisz
20 września 2019, 17:38
Pozdrawiam opa który pięknie wkleił ten wózek
Odpisz
20 września 2019, 17:27
W sumie to nie trudne do znalezienia
Odpisz
9 września 2019, 23:29
W zasadzie to nie mają jak cię dogonić
Odpisz
9 września 2019, 22:30
Wzium wzium lubie jezdzic takim wozkiem wzium
Odpisz
9 września 2019, 22:14
U mnie ostatnio rozje**ne były wszystkie 4. Kierowało się tym jak maluchem za pomocą steru z samolotu
Odpisz