Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zuzekrusek

22 września 2019, 17:09

wiedziałam że żaden śmiertelnik nieda rady tego stworzyć...

Avatar ten_koles

9 września 2019, 22:08

U mnie w Polomarkecie wszystkie kółka normalnie działają

Avatar NightShadePL

9 września 2019, 22:09

Avatar Janusz_Prawdziwy

9 września 2019, 22:11

@ten_koles: niemożliwe...

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 22:14

@ten_koles: ARMAGEDON!

Avatar zyl15

9 września 2019, 22:17

nie nie

A P O K A L I P S A

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 22:18

@zyl15: jeden pies

Avatar lolpandapl

20 września 2019, 17:16

POTĘŻNA APOKALIPSA I ARMAGEDON!

Avatar Internetowymedrzec

20 września 2019, 19:14

Avatar lolpandapl

21 września 2019, 08:41

Avatar Mikrus19

20 września 2019, 18:56

Jak byłem mały, to lubiłem się ścigać wózkami w sklepie. Najpierw upewniałem się, że w pobliżu nikogo nie ma i nikomu nie zrobię krzywdy. Kiedyś jakiś gówniak chciał się ze mną ścigać, ale ja w przeciwieństwie do niego miałem sprawny wózek. Na początku szliśmy równo, koło przy kole. Zaryzykowałem zrobić manewr polegający na delikatnym uderzeniu w bok wózka i wyhamowaniu go. O ile zazwyczaj kończyło się to albo na zwolnieniu sąsiedniego wózka, albo na odepchnięciu mojego (i straceniu pewnej energii, którą wykorzystałem na przyspieszeniu) tak w tym przypadku, gówniakowi skręciło kółko i wypierrrrniczył w wystawę słodyczy. Jeden wielki płacz.... Ja spokojnie odjechałem wózkiem, mówiąc mu, że jak nie umie kierować, manewrować i przegrywać tylko ryczy, to niech się nie zakłada. Za chwilę podeszły do niego dwie pracownice, ochrona. Byłem już przy kasie, jak słyszałem tylko głos na cały sklep z głośnika, że jakaś tam Izabela proszona jest na dział ze słodyczami.
Do dziś mam uśmiech na twarzy, gdy jestem w sklepie i przypomina mi się ta sytuacja....

Avatar Czekoladkapl

20 września 2019, 18:53

Mi się taki trafia, jeszcze nigdy nie miałam takiego w którym jakieś nie działało

Avatar KaZaul12

20 września 2019, 17:38

Pozdrawiam opa który pięknie wkleił ten wózek

Avatar Silent_Cat

20 września 2019, 17:27

W sumie to nie trudne do znalezienia

Avatar CIDIK

9 września 2019, 23:29

W zasadzie to nie mają jak cię dogonić

Avatar sa_ludzie_i_taborety

9 września 2019, 22:30

Wzium wzium lubie jezdzic takim wozkiem wzium

Avatar zyl15

9 września 2019, 22:14

U mnie ostatnio rozje**ne były wszystkie 4. Kierowało się tym jak maluchem za pomocą steru z samolotu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NightShadePL
Dodane przez: NightShadePL

Chciał tylko pomóc

Północne Węgry

Jeszcze jak

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka