Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2019, 14:05
Mi połowa gier na minimalnych nie działa
Odpisz
13 września 2019, 14:59
@ten_koles: Jeżeli masz h00jowego kompa, a chcesz pograć w k00zak gierki to polecam Mount & Blade: Warband
Odpisz
1 października 2019, 18:34
Już któryś raz wydze jak ktoś proponuje M&B:Warband jak dobrą grę na słabego kompa. To wszystko zależy od kompa, mój laptop z intelem 2.40Ghz i kartą graficzną Nvidii odpala grę na maksymalnie 3 minuty(zabezpieczenie procesora), a blaszak z okolic 2000 roku z procesorem (chyba) 400mhz i jeszcze gorszą kartą graficzną odpala tę grę na średnich. Także nie polecam testowania czy M&B pójdzie na twoim kompie ponieważ to zwykle zależy czy "trafisz" z podzespołami.
Odpisz
1 października 2019, 18:40
@ben1794: To masz chyba coś nie tak z laptopem
Odpisz
1 października 2019, 23:36
No laptop ma kilka lat, ale niedawno był czyszczony z danych i zabrudzeń w środku. Gry jak np. The binding of isaac, FTL, Skyrim(jakimś cudem) albo Wiedźmin 1 i 2 działają spoko, ale wcześniej było to niemożliwe, a komputer z niedawno wymienioną płytą główną pewnie działałby lepiej od laptopa przed czyszczeniem.
Odpisz
10 stycznia 2021, 10:56
@ten_koles: Polecam ultrakill można ustawić grafikę jak na psx powinno działać dobrze.
Odpisz
13 stycznia 2021, 01:12
Niezły odkop. Na szczęście od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem komputera, na którym można pograć w większość nowych gier na co najmniej średnich ustawieniach graficznych.
Odpisz
13 września 2019, 14:00
Czyli ja odpalający Wiedźmina 2 na starym XPku z 2004
Odpisz
1 października 2019, 15:57
@zyl15: mi się jedynka zacina na ekranie ładowania xD
Odpisz
13 września 2019, 17:34
Ja mam taki komputer jeszcze ze stacją dyskietek teraz robi mi jako ołtarz pod śmietnik
Odpisz
13 września 2019, 15:15
Czas zainstalować the binding of isaac
Odpisz
13 września 2019, 13:59
Ja wtedy nie potrafię w pełni rozkoszować się grą, bo czuję że znów jestem w tyle
Odpisz