Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ten_koles

13 września 2019, 14:05

Mi połowa gier na minimalnych nie działa

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

13 września 2019, 14:59

@ten_koles: Jeżeli masz h00jowego kompa, a chcesz pograć w k00zak gierki to polecam Mount & Blade: Warband

Avatar ben1794

1 października 2019, 18:34

Już któryś raz wydze jak ktoś proponuje M&B:Warband jak dobrą grę na słabego kompa. To wszystko zależy od kompa, mój laptop z intelem 2.40Ghz i kartą graficzną Nvidii odpala grę na maksymalnie 3 minuty(zabezpieczenie procesora), a blaszak z okolic 2000 roku z procesorem (chyba) 400mhz i jeszcze gorszą kartą graficzną odpala tę grę na średnich. Także nie polecam testowania czy M&B pójdzie na twoim kompie ponieważ to zwykle zależy czy "trafisz" z podzespołami.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2019, 18:40

@ben1794: To masz chyba coś nie tak z laptopem

Avatar ben1794

1 października 2019, 23:36

No laptop ma kilka lat, ale niedawno był czyszczony z danych i zabrudzeń w środku. Gry jak np. The binding of isaac, FTL, Skyrim(jakimś cudem) albo Wiedźmin 1 i 2 działają spoko, ale wcześniej było to niemożliwe, a komputer z niedawno wymienioną płytą główną pewnie działałby lepiej od laptopa przed czyszczeniem.

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2021, 10:56

@ten_koles: Polecam ultrakill można ustawić grafikę jak na psx powinno działać dobrze.

Avatar ben1794

13 stycznia 2021, 01:12

Niezły odkop. Na szczęście od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem komputera, na którym można pograć w większość nowych gier na co najmniej średnich ustawieniach graficznych.

Avatar zyl15

13 września 2019, 14:00

Czyli ja odpalający Wiedźmina 2 na starym XPku z 2004

Avatar Frrika

1 października 2019, 15:57

@zyl15: mi się jedynka zacina na ekranie ładowania xD

Avatar KwevreX

13 września 2019, 17:34

Ja mam taki komputer jeszcze ze stacją dyskietek teraz robi mi jako ołtarz pod śmietnik

Avatar Rozyv

13 września 2019, 15:15

Czas zainstalować the binding of isaac

Avatar TrevorMan

13 września 2019, 13:59

Ja wtedy nie potrafię w pełni rozkoszować się grą, bo czuję że znów jestem w tyle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jacek1s
Dodane przez: jacek1s

Szybki jak błyskawica

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dwa oblicza

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka