Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar seba_pl321

2 października 2019, 18:10

Aż bym se zjadł

Avatar NesquikBoi

1 października 2019, 18:39

Weganie a nie wegetarianie

Avatar Frutti56

20 września 2019, 00:54

Ja uwielbiam takie co się bardzo ciągną

Avatar GeneralDespacito

20 września 2019, 06:37

@Frutti56: ja wolę co w środku nie mają nadzienia tylko są takie kruche

Avatar Legolas9988

1 października 2019, 16:00

@GeneralDespacito: A ja wolę te z czekoladą w środku.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 06:41

pamiętam jak mi stary kiedyś kupił bo je uwielbiałem, no to wpakowałem do mordy sobie tak z 4 na raz i okazało się że stary zrobił mnie w ch*ja i to były mordoklejki

Avatar Rozyv

20 września 2019, 07:53

mordoklejki też są przepyszne

Avatar
Commonwealth

1 października 2019, 13:18

@Rozyv: ale 4 mordoklejki w ryju to już jest problem

Avatar seba27113

21 września 2019, 00:33

Czy twórca mema może mi dać wersję przed zmianą admina?

Avatar
Konto usunięte

21 września 2019, 12:58

@seba27113: Nie zapisałem oryginału (spróbowałem go odtworzyć) ale jeśli dobrze pamiętam wyglądał on tak:

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

Edytowano - 20 września 2019, 07:14

Jezu taaak, ale najlepsze są krówki jakie dziadek mi przywozi ze Stalowej Woli, bo tam jakąś hurtownię mają i są w ch*j świeże i się zajebiście ciągną

Avatar DarkinKayn

20 września 2019, 07:21

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: najlepiej smakują z resztką papieru z opakowania którego nie da się ściągnąć

Avatar sa_ludzie_i_taborety

20 września 2019, 06:32

Nie wuem, czy ktiś kojarzy te takie co miały napis na papierku w środku, ale one byly dobre

Avatar
ZiemiaJestPlaska

20 września 2019, 06:38

@sa_ludzie_i_taborety: tam byl zart nie?

Avatar sa_ludzie_i_taborety

20 września 2019, 06:39

chyba

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 06:51

@sa_ludzie_i_taborety: Nie pamiętam, one faktycznie były dobre, ale znam inne nie-ciągutki. W nowym opakowaniu. Nazwa chyba Anabela
Czy coś takiego
W każdym razie masz tu obraz

Avatar
ZiemiaJestPlaska

20 września 2019, 06:52

tak w Biedronce były

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

Ikony

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka