Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2019, 08:01
Najstarszy i problem z głowy
Odpisz
15 września 2019, 08:08
niesprawiedliwe
Odpisz
15 września 2019, 08:25
@NesquikBoi: czemu? Jest najstarszy to ma pierwszenstwo
Odpisz
15 września 2019, 08:40
To jak dawanie przywilejów danej rasie. Nikt nie mógł wybrać czy będzie najstarszy czy najmłodszy, i nie powinno się na tej podstawie ustalać kto jest lepszy
Odpisz
15 września 2019, 09:10
@kazdan480: Ale dawanie pokoju po uwzględnieniu wieku może być sprawiedliwe. Jak masz 17-nastolatka, to jemu może się przydać pokój większy niż 8-letniej dziewczynce, choćby dlatego że nastolatek jest fizycznie większy oraz może potrzebować więcej miejsca do robienia imprez u siebie, czy coś.
Poza tym przyznawanie miejsca ze względu na czyjś wiek to rzecz zwyczajna, patrz ustępowanie starszym ludziom w autobusach.
Odpisz
15 września 2019, 09:17
@KufelMleka: Nie mówię tu o takich przypadkach jak 17-latek i 8-letnia dziewczynka. Mam na myśli różnice niewielkie np. 16-latka i 12-latek. Poza tym nawet 8-letnia dziewczynka dorośnie do wieku nastoletniego, w którym też będzie potrzebowała miejsca (nie zawsze potomstwo wyprowadza się w wieku 18 lat)
Odpisz
15 września 2019, 09:20
@kazdan480: I tak osobą starsza powinna dostać większy pokój...
No przykro mi, przywileje starszych osób.
Odpisz
15 września 2019, 09:27
I uważasz, że ,, tak jest" to argument?
Odpisz
Edytowano - 15 września 2019, 09:29
@kazdan480: To jest argument. Ja interpretuję go tak: ktoś dłużej żyje, więc dłużej już się męczy i cierpi, więc bardziej zasługuje na trochę wygody.
Odpisz
15 września 2019, 09:34
@KufelMleka: Ale młodsze rodzeństwo też dorasta i może żyć tyle samo co starsze kiedy dostawało ten pokój. Wychodzi na to, że to młodsze jest gorzej traktowane
Odpisz
15 września 2019, 09:38
@kazdan480: To przejmie pokój po starszym bracie.
Tak w ogóle w ch*j straszne traktowanie... Niektórzy w ogóle nie mają własnego pokoju, albo starzy sączą denaturat przez chleb, ale rzeczywiście to, że dostaje mniejszy pokój to jest straszne
Odpisz
15 września 2019, 09:38
@kazdan480: Przy ograniczonej liczbie zasobów zawsze znajdzie się ktoś gorzej potraktowany, ale nie musi mieć to związku z niesprawiedliwością czy coś. Jeśli dałbyś mniejszy pokój starszemu, a większy młodszemu, to ten starszy będzie gorzej potraktowany, bo jemu dodatkowa przestrzeń bardziej by się przydała już teraz, a nie za kilka lat. Zwykle starsi posiadają więcej przedmiotów niż młodsi i gdzieś trzeba te rzeczy trzymać.
Odpisz
15 września 2019, 09:40
niezależnie od tego jak małe jest to złe traktowanie, to nadal złe traktowanie
Odpisz
15 września 2019, 09:48
@kazdan480: To nie jest złe traktowanie, a po prostu starszemu bardziej się ten pokój należy...
Odpisz
15 września 2019, 21:24
Uważasz, że komuś należy się więcej,z powodu na który nie miał wpływu? Moim zdaniem niezależnie od kolejności urodzenia, drugie dziecko w danym wieku powinno być traktowane, jak pierwsze dziecko, kiedy miało tyle samo lat
Odpisz
15 września 2019, 22:38
@kazdan480: Bardzo często komuś należy się więcej z powodu na który nie miał wpływu. Moim zdaniem osobie obłożnie chorej należy się więcej opieki i uwagi niż zdrowej. Wracając po raz kolejny do tego głupiego tematu pokoju, to jeśli należy traktować młodsze dziecko tak jak starsze kiedy było w jego wieku, to jeśli jedno traktowaliśmy jak gówniarza w gówniarskim wieku, to i drugie należy traktować jak gówniarza kiedy ma gówniarski wiek. Kiedy starsze dziecko będzie dorosłe, to traktujemy je jak dorosłe, a jeśli w tym samym czasie młodsze jeszcze jest gówniarzem, to traktujemy jak gówniarza i dopiero zaczynamy je brać na poważnie kiedy dorasta.
Odpisz
7 października 2019, 18:41
@kazdan480: Kolega chyba ma starsze rodzeństwo jak sądzę?
Odpisz
7 października 2019, 19:10
@Broski: Tak, siostrę. U mnie nie ma nigdzie indziej miejsca, więc rodzice postawili u mnie swoją szafę
Odpisz
15 września 2019, 10:21
A co jak chce wojny?
Szykować się na pokój?
Odpisz
15 września 2019, 08:41
nie chciałbym największego, wolę minimalistyczne pokoje
Odpisz
15 września 2019, 08:43
@nightcube: minimalizm oznacza ilość elementów, duże przestrzenie też mogą być minimalistyczne
Odpisz