Pamiętam jak na infie mieliśmy zrobić konta na jakiejś gównanej stronce edukacyjnej z 2009. Mój kolega Filip jako że był hak6r6m (nie no jk) to w płciach w miejsce gdzie zwykle jest "Wybierz" czy coś takiego wpisał Hugokopter i robił jaja że ni może jej wybrać. (jedyne co więcej pamiętam o tym gównianej stronce to to że nazywałem się Sans i że używaliśmy jej z jeden raz)
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 15:33
Pamiętam, a jestem z rocznika 2007
Odpisz
18 września 2019, 22:21
o nie, teraz ktoś kto nie czuje się na żadną plec może zaznaczyć inną opcję
straszne
Odpisz
18 września 2019, 22:36
komu to przeszkadza xD
Nie chcesz nie jesteś to nie wybieraj
Odpisz
19 września 2019, 07:10
@dawcaAiDS: no jak jest wymagane żeby jakieś konto założyć to trochę słabo
Odpisz
19 września 2019, 07:24
@jacekpoz: ktoś ci każe wybrać nonbinary zamiast mężczyzny albo kobiety?
Odpisz
19 września 2019, 08:17
@dawcaAiDS: nie no ale jak jest do wyboru tylko mężczyna lub kobieta, a ktoś nie za bardzo to ani to no to się kłopot robi
Odpisz
5 października 2019, 11:19
to faktycznie straszne. Jak można pozwolić na to zeby np. Z zaimki w komunikatach na stronie były zgodne z jego preferencjami. To niedorzeczne
Odpisz
28 lipca 2021, 12:13
masz kut*sa - jesteś mężczyzną
nie masz kut*sa - jesteś kobietą
Proste
Odpisz
28 lipca 2021, 12:25
@Drag_on: chłopaki rozum osiągnięty
Odpisz
18 września 2019, 22:28
A gdzie opcja OWCA wy OWCOFOBI
Odpisz
5 października 2019, 16:15
@BiauaOfca: na moim talerzu dawno nie jadłem baraniny
Odpisz
30 listopada 2020, 18:55
@BiauaOfca: mhmmmm baraninka :P
Odpisz
19 września 2019, 07:46
Identyfikuje się jako deoksyserortęcioekstrajaponioseksualny.
Odpisz
19 września 2019, 07:00
Jestem Maczu Pikczu
Odpisz
19 września 2019, 01:22
Orientuje się jako translew
Odpisz
18 września 2019, 23:03
hElIKopTeR BoJOwy
Odpisz
18 września 2019, 22:39
Jestem struśłem
Odpisz
18 września 2019, 22:24
Pamiętam jak na infie mieliśmy zrobić konta na jakiejś gównanej stronce edukacyjnej z 2009. Mój kolega Filip jako że był hak6r6m (nie no jk) to w płciach w miejsce gdzie zwykle jest "Wybierz" czy coś takiego wpisał Hugokopter i robił jaja że ni może jej wybrać. (jedyne co więcej pamiętam o tym gównianej stronce to to że nazywałem się Sans i że używaliśmy jej z jeden raz)
Odpisz
18 września 2019, 22:06
Wtedy chyba nie było gender tylko sex
Odpisz
18 września 2019, 22:10
@jacek1s: zegz
Odpisz
18 września 2019, 22:11
@Ptasznik: :)
Odpisz
18 września 2019, 22:20
@jacek1s: :)
Odpisz
18 września 2019, 22:10
*angry feminists noise*
Odpisz
18 września 2019, 22:11
pszzzkur ja siee identyfikuje jako kuyea samolot turbosprężarkowy
Odpisz
18 września 2019, 22:17
@Rafik005: Ja to dzisiaj jestem mężczyzną ale za tydzień będe kobietą i jak masz z tym problem to cie podam do sądu
Odpisz
18 września 2019, 22:18
i co zrobisz nic nie zrobisz
Odpisz
18 września 2019, 22:19
@Rafik005: a ja jako hugokopter
Odpisz
18 września 2019, 22:04
helikopter bojowy
Odpisz
18 września 2019, 22:10
@Frutti56: hugokopter
Odpisz
18 września 2019, 22:10
Pamiętam jak jakis koledzy zobaczyli na chyba legitymacji ,,Płeć/sex" bawiło to niemiłosiernie
Odpisz