Jakim cudem tak szybko zapomniałem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Papierowa szkoła posting
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2022, 22:21
Ja w zasadzie uczę się rok i prawie nic nie pamiętam bo wsystko zapominam po tygodniu a na dodatek uczenie się tego jest bezsensu.
Odpisz
4 października 2019, 16:37
Ja w gimnazjum miałem rosyjski i teraz pierwszy raz się uczę niemieckiego, ale pierwsza kartkówka chyba na trójeczkę weszła więc git. Miłego dnia Jejaki!
Odpisz
4 października 2019, 17:47
@Bartolini74: aw dzięki bardzo fajny pepe
Odpisz
4 października 2019, 15:50
W moim przypadku było trochę inaczej
Odpisz
4 października 2019, 15:34
Współczuję mojemu bratu, bo w podstawówce miał taką nauczycielkę niemieckiego, że obecnie nic nie pamięta (nie umiała uczyć). Podczas gdy ja miałam inną, ale i tak z niemieckiego sama ledwo coś pamiętam i miałam już lepiej, bo u siebie w liceum miałam do wyboru albo niemiecki albo rosyjski (ja wzięłam rosyjski), podczas gdy on musi dalej niemca mieć,.
Odpisz
4 października 2019, 15:31
Po roku rosyjskiego umiem więcej niż po 3 latach niemieckiego.
Początkowo żałowałam, że jednak nie poszłam na niemiecki, ale teraz, gdy widzę jak ludzie przed lekcjami tego języka w mojej szkole płaczą, to w sumie cieszę się, że jestem na tym ruskim.
Odpisz
4 października 2019, 14:18
Oo to ja. Mam w szkole franc i po roku doszło do mnie, że głupio tracić 2 lata nauki niemieckiego, dlatego zapisałem sie na zajęcia dodatkowe. Niemniej ucieszyłem się, gdy pomagałem bratu z niemieckim i wiedziałem o co chodzi. Im still worth it
Odpisz
19 września 2019, 19:53
Ja jedyne co umiem to 9 latach nauki to przedstawić się, powiedzieć, gdzie mieszkam, i Deutschland Deutschland Über Alles. Nie wiem jak ku*wa cudem potrafię też zaśpiewać całą piosenkę "Moskau" na pamięć.
Odpisz
4 października 2019, 13:53
@PanMisiek: Po 3 latach umiem tylko ich bin dreizehn i hymn NRD. I tak u ciebie jest nieźle.
Odpisz
4 października 2019, 13:30
Je**ć ten język. Po jaką cholerę ciągle uczą go w szkołach?
Odpisz
4 października 2019, 13:46
@GalenMarek: Też nie wiem. A teraz łap za karabin i chodź tu, bo do wroga trzeba strzelać!
Odpisz
4 października 2019, 13:52
@RevanShan:
Odpisz
4 października 2019, 13:48
*Mój niemiecki we wszystkich przypadkach*
(Psst, tak chodzi o to, że nie istnieje)
Odpisz
19 września 2019, 18:27
a na co ten niemiecki?
Odpisz
4 października 2019, 13:45
@karm3l: Żebyś mógł uciec z tego kraju do Niemiec
Odpisz
4 października 2019, 13:35
"język wroga trzeba znać" ~ moja nauczycielka od niemca 2019
Odpisz
4 października 2019, 13:26
Ja mam niemiecki od 4 klasy podstawówki
Odpisz
19 września 2019, 17:51
Ja ani słowa nie pamiętam
Odpisz
4 października 2019, 13:24
@Frutti56: Witaj w klubie.
Odpisz
4 października 2019, 13:06
A ja właśnie 3 lata w gimnazjum się opi***alałem, a w liceum mam fajna babke i czuje rys nr2 będzie przedstawiał mój niemiecki po szkole średniej
Odpisz
19 września 2019, 18:14
Ja w gimnazjum nie miałem niemieckiego, a w szkole średniej mam
Odpisz