Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 21:09
Pomidor
Odpisz
8 października 2019, 20:29
W metrze to były latarki
Odpisz
8 października 2019, 21:47
@Atolu: Nie no jak zdobyłeś noktowizor to prawie git było. I polecam Metro Last Light
Odpisz
8 października 2019, 21:58
Nie raz "Pompka" uratowała mi rzyć.
Odpisz
8 października 2019, 22:32
@Eliteq_PL: Najlepsza jest podstawowa strzelba przerobiona na czterolufę
Odpisz
9 października 2019, 20:12
wszystkie części przynajmniej dwukrotnie ograłem, a i
noktowizor niby lepszy, ale co chwile musisz go ładować
Odpisz
Edytowano - 9 października 2019, 21:44
@Atolu: Latarkę też, z tym , że noktowizor bardziej rozświetlał i jego światło było dyskretne. (Grałem: Metro 2033 2x, Metro Last Light 2x, Metro 2033 Redux 1x)
Odpisz
20 września 2019, 08:20
Uważam że w horrorach protagonista powinien nauczyć się pradawnej sztuki bicia latarką
Odpisz
8 października 2019, 19:59
@KubiXator: Albo zapamiętać, aby mieć zawsze ze sobą plecak pełen baterii.
Odpisz
8 października 2019, 20:07
@Eliteq_PL: i zamiast wpieprzać się do piwnicy nawiedzonego domu po usłyszeniu śmiechu dziecka speirdal*ć
Odpisz
8 października 2019, 21:56
@KubiXator: Albo gdy jest się w grupie, to nie rozdzielać się jak debile.
Odpisz
20 września 2019, 07:36
Chyba nie w fps'ach tylko w rts'ach
Tak mi się wydaje
Odpisz
20 września 2019, 15:44
wiesz co to jest rts?
Odpisz
20 września 2019, 16:04
No właśnie trochę poczytałem i wycofuje swoje słowa przepraszam
Odpisz
20 września 2019, 16:05
a nie szkodzi, ziom
Odpisz
9 października 2019, 07:28
piękna konserwacja
Odpisz
9 października 2019, 07:41
@natelz: To prawda zawsze lepiej poczytać przed pisaniem.
Odpisz
20 września 2019, 01:23
Ucieczka w horrorach to jest wyzwanie. Zapi***alasz ile sił, co chwilę się przewracasz, a on idzie spokojnie i zawsze jest tuż za tobą
Odpisz
19 września 2019, 21:46
W Insurgency lepiej nie mieć latarki w nocy.
Odpisz
19 września 2019, 21:55
@NGBTJ: ja używam jedynie noktowizora
Odpisz
19 września 2019, 22:16
@NGBTJ: Noktowizor kosztuje 3 punkty więcej a jest dużo lepszy
Odpisz
19 września 2019, 22:16
@NGBTJ: na otwartych pozamiejskich terenach lepszy noktowizor, bo jest mało światła. Ale w miejskich mapach (tak, nocą) wole latarkę, bo łatwiej jest mieć naturalne barwy, a nie biało zieloną plamę
Odpisz
19 września 2019, 21:30
najgorzej jak w strzelance jest zła latarka
Odpisz