Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

8 października 2019, 21:03

Najgorzej, jeśli to szkoła dla przyszłych aktorów Brazzers.

Avatar
getstickbuggedlol

1 sierpnia 2021, 17:14

@Legolas9988: czyli że nie będą musieli być pytani jak rozj...ć ścianę przy masturbacji

Avatar
Konto usunięte

13 października 2019, 06:41

P2W akurat było w naszym świecie właściwie od zawsze, ale teraz zaczyna ewoluować.

Avatar obeniksus

12 października 2019, 13:53

Może i nie będzie pytań, ale kto coś mówił o kartkówce?

Avatar Siszel

21 września 2019, 14:23

30zl to tabio jak na "szkolny ciuch"

u mnie bluzy z logiem szkoły sa za 100zl

Avatar
kroganin

8 października 2019, 19:37

@Siszel: Zależy jaki materiał i gdzie jest wyrabiany

Avatar DUdEplg

8 października 2019, 19:54

@Siszel: jakiś bonus po kupieniu bluzy? Czy to tylko 100 Zeta wydane na oszpeconą koszulkę przez logo?

Avatar Znokuuu

9 października 2019, 16:38

@Siszel: Moja szkoła nie ma żadnych koszulek.

Avatar DRAGON_POLSKA

21 września 2019, 13:48

następnego dnia pół szkoły przychodzi w koszulkach z logiem szkoły

Avatar
GABIusz03

21 września 2019, 13:50

@DRAGON_POLSKA: Pfff jakie pół, tylko klasowy kujon nie przyjdzie w tym.

Avatar rolewicz3

8 października 2019, 20:10

@DRAGON_POLSKA: Jestem pewien, że w takiej sytuacji każdy logicznie myślący kupiłby. Możesz walczyć z systemem, ale nie da się z dnia na dzień sprowadzić kuratorium czy innych i wprowadzić znaczące zmiany. A za tak porównywalnie małą cenę jesteś chociaż częściowo zwolniony z zapi***alania 2/3 godziny codziennie wieczorem. Mówię tu o wyższych szkołach, nie podstawówce.

Avatar Ares011

8 października 2019, 19:45

Pewnie kawał szmaty. Trzeba to zgłosić

Avatar ten_koles

Edytowano - 21 września 2019, 13:43

30 zł za koszulkę i bycie nie pytanym?
Biere
Kuźwa 2 w cenie jednego

Avatar Ult1matum

Edytowano - 8 października 2019, 19:42

@ten_koles: ale musisz to jeszcze pewnie założyć a to będzie najgorsze

Avatar alien_guy

Edytowano - 21 września 2019, 19:54

Nie lada szantażyk

Avatar Venecka

21 września 2019, 15:18

U mnie są bluzy, koszulki i to customowane, bo mówisz kolor i w takim co robią, albo jak się da obrazek typu kilka kolorów zmiksowanych, tylko trzeba dopłacić, niestety memów nie dają wklejać, ale przewodniczący walczy o to

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 września 2019, 14:51

Ja w Gardaland widziałem specjalne bilety za 25-60€ (po kupnie biletu wstępu) które pozwalają jednorazowo pomijać kolejki do niektórych atrakcji

Avatar RedText

21 września 2019, 14:26

Zależy do kiedy nie pytany, bo jeśli do końca roku, to kupiłbym nawet za 70zł

Avatar NorseWarrior

21 września 2019, 13:56

Co to ma być? Kuratorium się powinno zająć. Może jeszcze za kupienie "koszulki" piątka za sprawdzianu?

Avatar
Konto usunięte

21 września 2019, 14:03

@NorseWarrior: patrząc na polską edukację nie zdziwiłbym się gdyby trzeba było płacić za lepsze oceny

Avatar Hinomoto

21 września 2019, 13:53

Jedyna mikropłatność, którą mama mi kupi

Avatar
ddawdad

21 września 2019, 13:45

Gdyby EA zarządzało szkołą.

Avatar MeliPL

21 września 2019, 13:44

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MeliPL
Dodane przez: MeliPL

To by wystarczyło

Totalnie

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka