Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2019, 21:03
Najgorzej, jeśli to szkoła dla przyszłych aktorów Brazzers.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 17:14
@Legolas9988: czyli że nie będą musieli być pytani jak rozj...ć ścianę przy masturbacji
Odpisz
13 października 2019, 06:41
P2W akurat było w naszym świecie właściwie od zawsze, ale teraz zaczyna ewoluować.
Odpisz
12 października 2019, 13:53
Może i nie będzie pytań, ale kto coś mówił o kartkówce?
Odpisz
21 września 2019, 14:23
30zl to tabio jak na "szkolny ciuch"
u mnie bluzy z logiem szkoły sa za 100zl
Odpisz
8 października 2019, 19:37
@Siszel: Zależy jaki materiał i gdzie jest wyrabiany
Odpisz
8 października 2019, 19:54
@Siszel: jakiś bonus po kupieniu bluzy? Czy to tylko 100 Zeta wydane na oszpeconą koszulkę przez logo?
Odpisz
9 października 2019, 16:38
@Siszel: Moja szkoła nie ma żadnych koszulek.
Odpisz
21 września 2019, 13:48
następnego dnia pół szkoły przychodzi w koszulkach z logiem szkoły
Odpisz
21 września 2019, 13:50
@DRAGON_POLSKA: Pfff jakie pół, tylko klasowy kujon nie przyjdzie w tym.
Odpisz
8 października 2019, 20:10
@DRAGON_POLSKA: Jestem pewien, że w takiej sytuacji każdy logicznie myślący kupiłby. Możesz walczyć z systemem, ale nie da się z dnia na dzień sprowadzić kuratorium czy innych i wprowadzić znaczące zmiany. A za tak porównywalnie małą cenę jesteś chociaż częściowo zwolniony z zapi***alania 2/3 godziny codziennie wieczorem. Mówię tu o wyższych szkołach, nie podstawówce.
Odpisz
8 października 2019, 19:45
Pewnie kawał szmaty. Trzeba to zgłosić
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 13:43
30 zł za koszulkę i bycie nie pytanym?
Biere
Kuźwa 2 w cenie jednego
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 19:42
@ten_koles: ale musisz to jeszcze pewnie założyć a to będzie najgorsze
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 19:54
Nie lada szantażyk
Odpisz
21 września 2019, 15:18
U mnie są bluzy, koszulki i to customowane, bo mówisz kolor i w takim co robią, albo jak się da obrazek typu kilka kolorów zmiksowanych, tylko trzeba dopłacić, niestety memów nie dają wklejać, ale przewodniczący walczy o to
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 14:51
Ja w Gardaland widziałem specjalne bilety za 25-60€ (po kupnie biletu wstępu) które pozwalają jednorazowo pomijać kolejki do niektórych atrakcji
Odpisz
21 września 2019, 14:26
Zależy do kiedy nie pytany, bo jeśli do końca roku, to kupiłbym nawet za 70zł
Odpisz
21 września 2019, 13:56
Co to ma być? Kuratorium się powinno zająć. Może jeszcze za kupienie "koszulki" piątka za sprawdzianu?
Odpisz
21 września 2019, 14:03
@NorseWarrior: patrząc na polską edukację nie zdziwiłbym się gdyby trzeba było płacić za lepsze oceny
Odpisz
21 września 2019, 13:53
Jedyna mikropłatność, którą mama mi kupi
Odpisz
21 września 2019, 13:45
Gdyby EA zarządzało szkołą.
Odpisz
21 września 2019, 13:44
Odpisz