memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 września 2019, 21:10
Odpisz
22 września 2019, 20:02
@Eranusieq: wpisz w yt fields of verdun area 51 parody
22 września 2019, 20:27
@JakePies: Wsm to nie wiem czemu tego nie zrobiłem odrazu
20 września 2019, 20:39
Ah tak. Uwięzione złoto
20 września 2019, 15:41
51, everyone, Naruto-run Najlepiej zrymowana piosenka wszech czasów.
Edytowano - 20 września 2019, 12:49
https://youtu.be/iobUHYGlUlY Otóż ten jest lepszy P O Z D R O !
20 września 2019, 15:33
@PanzerHans: https://youtu.be/DuuL_0wjuDA też
20 września 2019, 11:02
Największy stream który to transmituje ma aktualnie przerwę, ciekawe czemu
20 września 2019, 13:25
jaki stream i gdzie
20 września 2019, 11:49
Znalazłem to już jakiś miesiąc temu. Podoba mi się tym bardziej, że wcześniej znałem oryginał.
20 września 2019, 12:31
@PanMisiek: Według mnie "Fields od Verdun" to jeden z lepszych kawałków albumu.
20 września 2019, 12:53
@julianus03: Zgadzam się. Great War też jest niczego sobie.
20 września 2019, 11:01
Szczerze? Ja bym zapodał to, dla zasiania strachu w sercach obrońców.
20 września 2019, 12:04
@KufelMleka: AND I SAY HEYEYEYEYE
20 września 2019, 12:07
@loloja: I said hey, what's goin' on?
20 września 2019, 12:10
@KufelMleka: Ta piosenka była ch*jowa
20 września 2019, 12:12
Może, ale teledysk z He-manem jest genialny, zwłaszcza moment kiedy pokazany jest kucharz.
20 września 2019, 12:36
@KufelMleka: 4 non Blondes. - What's up.
20 września 2019, 12:14
Heje jejjejje
20 września 2019, 12:06
O ku*wa instant główna
20 września 2019, 11:18
Coś im nie idzie, może dlatego że jest środek nocy
20 września 2019, 11:15
Rajdują czy nie?
20 września 2019, 11:14
uwielbiam ten akcent XDD
20 września 2019, 11:08
Ale będzie
20 września 2019, 10:59
jeszcze minuta
20 września 2019, 11:00
@Boberek00: Już jest
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 września 2019, 21:10
Odpisz
22 września 2019, 20:02
@Eranusieq: wpisz w yt fields of verdun area 51 parody
Odpisz
22 września 2019, 20:27
@JakePies: Wsm to nie wiem czemu tego nie zrobiłem odrazu
Odpisz
20 września 2019, 20:39
Ah tak. Uwięzione złoto
Odpisz
20 września 2019, 15:41
51, everyone, Naruto-run
Najlepiej zrymowana piosenka wszech czasów.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2019, 12:49
https://youtu.be/iobUHYGlUlY
Otóż ten jest lepszy
P
O
Z
D
R
O
!
Odpisz
20 września 2019, 15:33
@PanzerHans: https://youtu.be/DuuL_0wjuDA też
Odpisz
20 września 2019, 11:02
Największy stream który to transmituje ma aktualnie przerwę, ciekawe czemu
Odpisz
20 września 2019, 13:25
jaki stream i gdzie
Odpisz
20 września 2019, 11:49
Znalazłem to już jakiś miesiąc temu. Podoba mi się tym bardziej, że wcześniej znałem oryginał.
Odpisz
20 września 2019, 12:31
@PanMisiek: Według mnie "Fields od Verdun" to jeden z lepszych kawałków albumu.
Odpisz
20 września 2019, 12:53
@julianus03: Zgadzam się. Great War też jest niczego sobie.
Odpisz
20 września 2019, 11:01
Szczerze? Ja bym zapodał to, dla zasiania strachu w sercach obrońców.
Odpisz
20 września 2019, 12:04
@KufelMleka: AND I SAY HEYEYEYEYE
Odpisz
20 września 2019, 12:07
@loloja: I said hey, what's goin' on?
Odpisz
20 września 2019, 12:10
@KufelMleka: Ta piosenka była ch*jowa
Odpisz
20 września 2019, 12:12
Może, ale teledysk z He-manem jest genialny, zwłaszcza moment kiedy pokazany jest kucharz.
Odpisz
20 września 2019, 12:36
@KufelMleka: 4 non Blondes. - What's up.
Odpisz
20 września 2019, 12:14
Heje jejjejje
Odpisz
20 września 2019, 12:06
O ku*wa instant główna
Odpisz
20 września 2019, 11:18
Coś im nie idzie, może dlatego że jest środek nocy
Odpisz
20 września 2019, 11:15
Rajdują czy nie?
Odpisz
20 września 2019, 11:14
uwielbiam ten akcent XDD
Odpisz
20 września 2019, 11:08
Ale będzie
Odpisz
20 września 2019, 10:59
jeszcze minuta
Odpisz
20 września 2019, 11:00
@Boberek00: Już jest
Odpisz