Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2025, 03:10
Jak to oglądałen to przez 5 tygodni musiałem z rodzicami spać. W wieku 14 lat
Odpisz
25 września 2019, 15:53
Czy tylko mnie bardziej przerażał Pennywise z 1990?
Odpisz
20 listopada 2020, 11:00
@Xenomorph12: ewidętnie tak
Odpisz
23 października 2020, 14:31
Gdy pierwszy raz widziałem to, to się tak k***a bałem i miałem traume przez 2 lata
Odpisz
25 września 2019, 19:37
Przez "To" Stephena Kinga zaczęłam bać się klownów. Dzisiaj oglądaliśmy jakiś film o cyrku w szkole i były klowny i dostałam ataku paniki. A nigdy niczego się aż tak bardzo nie bałam. I nigdy nie miałam takiego uczucia strachu
Odpisz
25 września 2019, 14:32
D U Ż O M N I E
Odpisz
25 września 2019, 15:17
D
Odpisz
25 września 2019, 15:21
@OstatniSith2005: U
Odpisz
25 września 2019, 15:29
@polska_cebulka: Ż
Odpisz
25 września 2019, 15:31
O
Odpisz
25 września 2019, 15:46
@OstatniSith2005: spacja
Odpisz
25 września 2019, 16:18
@inco_gnito: M
Odpisz
25 września 2019, 16:20
@polska_cebulka: N
Odpisz
25 września 2019, 17:11
@krypton22: I
Odpisz
25 września 2019, 18:55
@hububomba: E
Odpisz
25 września 2019, 19:03
@polska_cebulka: zrobiliśmy to!
Odpisz
25 września 2019, 13:57
Odcinek się nazywał Noc Żywych Aptekarzy
Odpisz
25 września 2019, 13:10
Odpisz
25 września 2019, 12:25
Jakbym zamieniła się w Duśka, to bym była o wiele ładniejsza niż teraz jestem... 🤔
Chcę takiej inwazji. 😁
( Wybaczcie za emotki, wiem że nie są tu mile widziane)
Odpisz
25 września 2019, 12:41
Duśka?
Odpisz
25 września 2019, 12:59
Brzmi jak nazwisko mojej koleżanki (Duśko)
Odpisz
25 września 2019, 12:59
@Patrgos: Czyli w Dundersztyca. Monogram go tak nazywał z tego co pamiętam.
A i na Dudę (prezydenta) też lubię mówić "Dusiek" - tak jakby co :)
Odpisz
21 września 2019, 16:45
Du-dużo mnie du-du-dużo mnie. Te fragmenty najbardziej zapamiętałam.
Odpisz
21 września 2019, 16:44
Dużo mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:35
Odpisz
21 września 2019, 15:59
Dużo mnie
Odpisz
21 września 2019, 15:59
@ten_koles: Dużo mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:00
Dużo Mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:00
Dużo mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:00
@ten_koles: Dużo mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:01
@ten_koles: dużo było cię kiedy każdy miał twojego avka
Odpisz
21 września 2019, 16:02
@GhostP_: a ustawmy se wszyscy Dundersztyca na avka
Odpisz
21 września 2019, 16:03
@ewelkapl: ok
Odpisz
21 września 2019, 16:03
@ewelkapl: Czy to wyzwanie?
Odpisz
21 września 2019, 16:04
@ten_koles: ustawiles profilowe specjalnie dla tego obrazka xd
Odpisz
21 września 2019, 16:07
@ewelkapl: gotowe
Odpisz
21 września 2019, 16:22
@ten_koles: Mało mnie
Odpisz
21 września 2019, 16:23
@Mily_czlowiek: MAŁO CIĘ
Odpisz
21 września 2019, 16:24
@SongMan: mało nas
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 16:24
@Mily_czlowiek: to była chyba najkrótsza inwazja na jeja
Odpisz
21 września 2019, 16:35
Inwazja? Ja bym tak tego nie nazwał.
Odpisz
21 września 2019, 15:59
To
Odpisz
21 września 2019, 16:03
@Frutti56: co
Odpisz
21 września 2019, 16:04
@Razzberry: No to
Odpisz
21 września 2019, 16:08
@Razzberry: gufno
Odpisz
21 września 2019, 16:11
zjedz je równo
Odpisz
21 września 2019, 16:14
@Razzberry: Masz je na głofie i bafisz sie w pogotofie
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 16:15
@Razzberry: Ja nie cham, zjedz je sam
Odpisz
21 września 2019, 16:15
włóż do kapci załóż babci
Odpisz
21 września 2019, 16:16
@Razzberry: weź na ramię, zanieś mamie
Odpisz
21 września 2019, 16:40
włóż do bonga spal se konga
Odpisz