Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2019, 13:58
Rip nairobi
Odpisz
1 października 2019, 14:24
@Virtualna_Cobra: Ona tam umarła w końcu? Ona chyba tylko dostała od snajpera, ale nie bylo śmierci.
Odpisz
7 października 2019, 19:47
była scena epilogowa w której traci oddech i głowa do tyłu więc raczej ded
Odpisz
30 września 2019, 18:05
UNA MATINA
Odpisz
30 września 2019, 18:09
@EziioAuditore: Mi sono alzato
Odpisz
30 września 2019, 18:53
@Broski: O bella ciao bella ciao bella ciao ciao ciao
Odpisz
30 września 2019, 19:06
Una mattina
Odpisz
30 września 2019, 19:09
@Phantom_of_the_Opera: Mi son alzato
Odpisz
30 września 2019, 19:25
E ho trovato linvasor
Odpisz
30 września 2019, 20:01
@Broski: O partigiano
Odpisz
30 września 2019, 21:13
@Phantom_of_the_Opera: Portami via
Odpisz
30 września 2019, 21:19
@Broski: O bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao
Odpisz
30 września 2019, 22:39
@Matitoq: O partigiano
Odpisz
30 września 2019, 22:51
@x_____: zje**łeś
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 23:04
@Matitoq: Obaj zje**liscie
Edit:A nie sorry tylko ten drugi zepsuł
Odpisz
1 października 2019, 08:14
E se io muoio
Odpisz
1 października 2019, 12:08
@x_____: portami via
Ché mi sento di morir
Odpisz
1 października 2019, 12:08
@Matitoq: da partigiano
Odpisz
1 października 2019, 13:29
@Phantom_of_the_Opera: all3 z was ułomy
Odpisz
Edytowano - 1 października 2019, 13:32
@Phantom_of_the_Opera: Una mattina mi son alzato
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
una mattina mi son svegliato
e ho trovato l’invasor
O partigiano, portami via,
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
o partigiano, portami via
che mi sento di morir
E se io muoio da partigiano
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
e se io muoio da partigiano
tu mi devi seppellir.
E seppellire lassù in montagna,
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
e seppellire lassù in montagna
sotto l’ombra di un bel fior.
Tutte le genti che passeranno,
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
tutte le genti che passeranno
mi diranno: Che bel fior
E questo è il fiore del partigiano
o bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao,
e questo è il fiore del partigiano
morto per la libertà.
E questo è il fiore del partigiano
morto per la libertà.
Odpisz
30 września 2019, 19:50
Znaczy ja ta piosenke bardziej kojarzę z włoskimi komunistami
Odpisz
30 września 2019, 21:21
@arceus1: To źle przyjacielu, bo był to hymn włoskich partyzantów
Odpisz
1 października 2019, 18:34
@BiiTii: oni byli komunistami
Odpisz
2 października 2019, 06:26
@arceus1: będąc antyfaszystą nie robi to z Ciebie komucha
Odpisz
2 października 2019, 20:12
@Matitoq: to nie zmienia faktu że oni byli komunistami
Odpisz
3 października 2019, 14:03
@arceus1: wtf typie
Odpisz
3 października 2019, 14:05
@arceus1: nigdzie nie ma takiego info
Odpisz
3 października 2019, 20:12
@Matitoq: no dobra trolluje
Odpisz
4 października 2019, 22:32
@arceus1: najlepsza odpowiedź, gdy się wie, że się gada głupoty
Odpisz
6 października 2019, 09:56
@Matitoq: ogl to fajna piosenka i sobie ją lewaki przywłaszczyli
Odpisz
6 października 2019, 10:19
@arceus1: tu akurat masz rację
Odpisz
30 września 2019, 18:57
Gdy zaczyna się lato
Odpisz
30 września 2019, 18:52
Ku*wa. Przez ciebie mi się przypomniało, że jeszcze daleko do sezonu 4. To było takie zajebiste :(
Odpisz
21 września 2019, 23:35
Nie rozumiem, bella ciao wiem co to ale nie wiem o co chodzi z domem z papieru
Odpisz
21 września 2019, 23:58
@Szczur00: Serial taki z Netflixa
Odpisz
22 września 2019, 00:15
i jest w sumie zajebisty ten serial także polecam
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 18:06
@Szczur00: A tam trzymali zakładników. I śpiewano Bella Ciao
Odpisz
21 września 2019, 21:57
Creeper
Odpisz
21 września 2019, 22:03
@Adwokako: aw man
Odpisz
21 września 2019, 22:04
so we are back in the mine
Odpisz
21 września 2019, 22:24
@Adwokako: nie, to już jest niemodne
Odpisz
22 września 2019, 11:06
@Last_Chance: i nie śmieszne
Odpisz
30 września 2019, 18:22
@Adwokako:
Odpisz
22 września 2019, 00:15
Bardzo polecam Dom z papieru
Zajebisty serial
Odpisz
21 września 2019, 22:20
Chciałbym tak
Odpisz
21 września 2019, 22:05
bella ciao bella ciao
bella ciao ciao ciao
Odpisz