Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

30 września 2019, 19:12

Nie ocena robi z ciebie naukowca, a odpowiednie podejście do tematu.

Avatar NaiNeko27

Edytowano - 30 września 2019, 18:29

Znaczy się w większości przypadków oceny pokazują tylko, jak dobrze ludzie potrafią nauczyć się czegoś na pamięć, a potem czy potrafią to zastosować. Możesz iść logiką zdawania z czerwonym paskiem lub po prostu przechodzenia na 2, jednak czasami warto się uczyć, bo potem niektóre rzeczy się przydadzą w nauce dalej. W szkole średniej można jednak sobie bardziej owinąć nogę, bo tak naprawdę na studia patrzą się teraz tylko na maturę, więc wykuwaj z tych przedmiotów, które potrzebujesz i tyle.

Avatar CrazyMe

13 września 2019, 22:41

Na jeja są memy z kadrami z Good Omens, What a Time to be alive

Avatar Krzyniu

13 września 2019, 21:48

to nie chodzi o oceny, można być debilem i bez nich

Avatar jacek1s

13 września 2019, 22:23

@Krzyniu: A to nie jest tak, że oceny są przez to, że się jest debilem? W sensie tak bardzo płytko na to patrząc, bo ocenionym można być za to, że się wzoru na pole trójkąta nie zna będąc osobą, która po czasie specjalizuje się w chirurgii plastycznej małp azjatyckich z półwyspu filipińskiego i odkrywasz molekularną zależność między genetycznie zmodyfikowaną protezą z włókna kokosowego, a białkami w mięśniu przedramienia żaby, no i Ty powiesz, że to geniusz, ale w szkole był debil, więc mimo, że teraz geniusz, to i tak debil, bo nie znał pieprzonego pola na trójkąt.

Avatar Krzyniu

13 września 2019, 22:26

@jacek1s: otóż to. ale też w drugą stronę to działa. przykładem wybitnych debili z dobrymi ocenami są kujony

Avatar jacek1s

Edytowano - 13 września 2019, 22:39

@Krzyniu: To zależy od kujona, bo kujon kujonowi kujonem, więc można powiedzieć, że kujony dzielą się na dwa rodzaje zaburzenia psychicznego - zaburzenie pierwsze, polega na tym, że pacjent myśli o sobie jako o osobie wybitnej, uważa swoje zdanie za jedyne słuszne i niepodważalne, a wszelkie dyskusje sprowadza do tego, że to on ma racje, bo tak uważa i bo tak napisano w książce. Bardzo często Ci pacjenci są myleni z tak zwanymi geniuszami, geniusz to dar od samego Szatana, naszego Pana i wybawcy.

Druga grupa zaburzeń kujawiaków, to tak zwani myśliciele, są to osoby - zazwyczaj w młodym wieku - które uważają, że ich opinia niepoparta żadną argumentacją ani faktami jest słuszna, a wszelkie informacje czerpią żywo z wikipedii przez co usiłują dodać sobie wiarygodności. Ci pacjenci są myleni natomiast z tak zwanymi filozofami, filozofowie, to są zazwyczaj stare dziady bez większej przyszłości, którym nie zostało nic innego jak dłubać w całym i doszukiwać się drugiego dna tam gdzie go nie ma. Jest to plaga sprowadzona przez greków przed narodzinami Józefa Piłsudskiego, naszego wielkiego rodaka, bohatera i cudownego człowieka.

W obydwu przypadkach polecam udać się na półwysep filipiński, gdzie chirurgia zezwala na zmodyfikowanie umysłu w taki sposób, by pacjent przestał być debilem.
Osobiście jestem umówiony z panią Huam Ciam na godzinę 18:30 czasu polskiego dnia jutrzejszego.

A tak na poważnie, to kujonowie (tak się tego nie odmienia bo nawet mi zaznaczyło, ale tak mi się podoba) uczą się by dostać się na doktoraty, inżynierie itd. a później siedzą smutni i nie mają komu się wykazać wiedzą, więc sobie przegrywają w życie i są samotnymi, smutnymi ludźmi lub są smutnymi ludźmi, ale w towarzystwie smutnych ludzi.

Edit: O, huam ciam to granica po jakimś skośnookim języku ;_;

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niemiecki

A Wy byście zgadli?

Są plusy dodatnie i ujemne

Shreknatywka

Że co?

To zawsze działa

Też się go bałeś?

Tak, to jedna osoba

Jak tak można?

Tyle pieniędzy na marne...

Któraś pani chętna?

Fizyczne śmieszki

Jak to rozszyfrować?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka