Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2019, 10:05
Rynek w Rybniku, daję okejkę bardzo mocno :)
Odpisz
22 września 2019, 11:35
Odpisz
5 października 2019, 15:16
Mój crush mi to wysłał... ja mu wysłałam jeden z tych obrazków z piesełami i serduszkami i jakimś tekstem w stylu ,, u r lovely" :v
Odpisz
5 października 2019, 15:20
@Niewiemjaksienazwachelp: nie rób ludziom zgubnej nadziei, proszę
Odpisz
5 października 2019, 15:34
@marianx12: nie robi, przecież mówi o sobie
Odpisz
5 października 2019, 15:39
@Niewiemjaksienazwachelp: Uuu, Jacek i Barbara. Lennyface.
Odpisz
5 października 2019, 16:50
@MineDan: albo jestem głupi albo nwm, ale wydaje mi się, że jakiś jej znajomy wysłał jej takowe zdjęcie, a ta zareagowała z tekstami typu cute i również odsyłała tego typu zdjęcia, a widząc na koniec buzię ":V" to ja to odebrałem jakby się nad nim litowała czy coś, no chyba żem ja debil to wtedy przepraszam.
Odpisz
6 października 2019, 00:18
@marianx12: co?
Odpisz
5 października 2019, 18:48
Bedzie cimcirymci
Odpisz
5 października 2019, 17:42
Czuje w kościach że to będzie miało kontynuację ona to wystawi i się będzie z niego śmiać ja to wiem
Odpisz
5 października 2019, 15:20
Takie powinny być memy z piesełem a nie jakieś traumatyczne dramaty
Odpisz
5 października 2019, 15:58
@Dexterek: Ten mem chyba jest dramatem też.
Odpisz
5 października 2019, 16:05
@DinoSummer: dlaczemu co w nim takiego dramatycznego ?
Odpisz
5 października 2019, 16:15
@Dziku_: Ja to czuję.
Odpisz
5 października 2019, 17:13
@Dexterek: +1
Odpisz
5 października 2019, 15:08
Nawet takie szczęśliwe.Wreszcie jakiś mem z piesełem który nie jest smutny
Odpisz
5 października 2019, 15:09
@Dziku_: ale idac do domu paulę przejechal samochod i umarla i nie zagrali
Odpisz
5 października 2019, 15:14
@alexiejs: ty zły człowieku :(
Odpisz
5 października 2019, 15:16
@Dziku_: dobra to kacperek tez zmarł
Odpisz
5 października 2019, 15:18
@alexiejs: i sie w niebie spotkali
Odpisz
5 października 2019, 16:01
@alexiejs: :)
Odpisz
5 października 2019, 16:01
@alexiejs: A już mi się smutno zrobiło ,ale jakos to uratowałeś
Odpisz
5 października 2019, 16:58
@alexiejs: I teraz mogą grać tylko w Minecrafta w wymiarze Aether
Odpisz
5 października 2019, 16:16
Odpisz
22 września 2019, 11:46
chce jakas k000bitka pograc w mc i meic domek wspolny
Odpisz
22 września 2019, 11:48
🖐️
Odpisz
22 września 2019, 12:19
Macharoni ma na myśli Twoją rękę? xD
Odpisz
5 października 2019, 15:46
@Towarzysz777: Chodzi o masturbowańsko?
Odpisz
5 października 2019, 15:26
no jak razem, domki w minecraft są jednoosobowe, jak ty niby chcesz mieszkać w dwójkę w 3x3.
Odpisz
5 października 2019, 15:19
Kto wygra? Golem czy nosorożec?
Odpisz
5 października 2019, 15:06
Nawet urocze
Odpisz
23 września 2019, 12:24
Pewnie liczy na spanie w podwójnym łóżku.
Odpisz
22 września 2019, 13:33
A ona potem mówi, że każdy robi domek osobno
Odpisz
22 września 2019, 13:13
Czyli jak poznałem waszą matkę
Odpisz
22 września 2019, 11:52
Lepiej od razu wille zbudować
Odpisz