Ostatni rocznik gimnazjalistów, opowiadający swoim wnukom o tym jak było w gimnazjum
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2019, 13:23
strzałka w górę za accantusa
Odpisz
24 września 2019, 21:03
Gimbaza była super
Odpisz
24 września 2019, 21:04
@MeliPL: Dla mnie w porównaniu do liceum to gimnazjum wygrywa
Odpisz
24 września 2019, 21:06
I tak podstawówka była the best
Odpisz
24 września 2019, 23:08
@MeliPL: Dla mnie akurat nie była
Do teraz mam skutki uboczne po niej
Odpisz
24 września 2019, 23:13
@Gryficowa: Dlaczego?
Odpisz
24 września 2019, 23:24
@MeliPL: Wychowawczyni co się na mnie uwzięła i tę sprawy...
Trzeba zaznaczyć, że chodziłam do klasy intregracyjnej, a ona była nauczycielem wspomagającym więc no...
Odpisz
24 września 2019, 23:30
@Gryficowa: Ja w gimnazjum byłem w integracyjnej, wychowawczyni też była od wspomagania i też nie była dobrą wychowawczynią, na szczęście w drugiej klasie nam ją zmienili
Odpisz
25 września 2019, 07:40
a ja w gimbazie miałam patologię i teraz w liceum cieszę się z darów cywilizacji
Odpisz
25 września 2019, 11:41
@MeliPL: Mi nie było to dane
Odpisz
24 września 2019, 22:03
Z jakiej to piosenki??
Odpisz
24 września 2019, 22:44
@Cichy22: Getsemani z musicalu Jesus Christ Superstar
Odpisz
24 września 2019, 23:56
@Galaktyczna: już sam to znalazłem ale dziękuję
Odpisz
24 września 2019, 20:53
było najśmieszniej
Odpisz