Idźcie narzekać gdzie indziej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Niezły wyczyn
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2019, 20:09
Gdzie jest kreator postaci?
Odpisz
8 października 2019, 20:13
Tu postać jest losowana
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 20:27
Był na początku gry, ale to było tak dawno, że nikt nie pamięta
Odpisz
13 października 2019, 20:33
Kreator postaci jest dostępny u każdego gracza z klasą "chirurg plastyczny"
Odpisz
13 października 2019, 20:52
Chyba gracz z pieniędzmi, a chirug to stacyjka do zmiany tego
Odpisz
13 października 2019, 21:01
Jak znasz odpowiednie osoby to ci zrobi za darmo
Odpisz
15 października 2019, 16:51
można niby za darmo w liceach na biolchemie albo w rzeźni próbować, ale jest duża szansa, że dostaniesz debuff, którego nie mozna cofnąć
Odpisz
15 października 2019, 16:55
@DiKarpio: Tak bywa, ale nie ma to większego znaczenia, jeżeli i tak się jest brzydkim
Odpisz
12 października 2019, 10:01
/gamemode creative
Odpisz
13 października 2019, 21:03
@panrybka: Niestety nie
Odpisz
8 października 2019, 20:09
/kill
Odpisz
8 października 2019, 20:09
@Polski_Ziemniok: halo ku*wa nie działa admin daj moda
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 20:13
@Polski_Ziemniok: Admini tego serwera nie są aktywni
Odpisz
Edytowano - 8 października 2019, 20:27
@Polski_Ziemniok: Admin woli objawiać się teraz na drzewach i tostach
Odpisz
12 października 2019, 10:41
*poprawnie dodano konwersację do ulubionych*
Odpisz
13 października 2019, 20:31
@Polski_Ziemniok: To tak nie działa, komendy na tym serwerze wpisuje się ręcznie poprzez użycie sznura i krzesła, tabletek lub całej innej masy sposobów, ale mową tylko adminy mogą
Odpisz
13 października 2019, 20:32
Brzmi jak wyzwanie
Odpisz
13 października 2019, 20:37
@Polski_Ziemniok: Co prawda dostaje się potem achivment, ale ja bym tego nie robił, bo zbieranie expa od nowa jest męczące
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 20:35
Ja nie mogę, jak tak można roleplay psuć
Odpisz
8 października 2019, 21:33
Żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
12 października 2019, 14:43
@komixx102: halo admin... Dyskryminacja piwniczaków i mowa nienawiści /ban
Odpisz
13 października 2019, 16:59
@komixx102: bottom text
Odpisz
12 października 2019, 13:25
A dzieci antyszczepionkowców to speedrunnerzy
Odpisz
12 października 2019, 10:21
widocznie mnie zrobil ktos kto robil czelendz "przejdz gre jako wyjatkowo w ch*j brzydki zjeb"
Odpisz
8 października 2019, 21:02
Tylko szkoda że nie ma respawnu, chyba że masz klasę buddysta, wtedy dostajesz ekskluzywne "przemienienie się w krowę."
Odpisz
8 października 2019, 20:07
ja chcę zmienić postać
Odpisz
8 października 2019, 20:08
@Frutti56: Ten rp sam ci losuje postać
Odpisz
8 października 2019, 20:28
@Boberek00: Nie losuje. Na początku gry możesz wybrać mieszanke wyglądu swego ojca i matki.
Odpisz
8 października 2019, 20:20
Hmm ładny ryj max 20 a ch*j dam więcej To ładny ryj 100 i generuj postać ......Co do ch*ja miało być 100 a nie 0.1
Odpisz
8 października 2019, 20:07
Takich nic tylko banować
Odpisz