memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 sierpnia 2013, 15:07
ehh...ja to mam już szkołe... PS. Bombowe...to ja Ci zrobie urodziny >:)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 16:14
@saskacz: Dzięki :D
24 sierpnia 2013, 09:52
@ninja618: Tobie moge też zrobić bombowe urodziny - mi to bardziej chodziło o Osame ;__;
24 sierpnia 2013, 15:00
@saskacz: Wiesz mi też o nie go chodziło
10 grudnia 2013, 18:44
@saskacz: To kiedy mu urodziny robisz ?
10 grudnia 2013, 19:15
@ninja618: nie wiem
10 grudnia 2013, 19:45
@saskacz: o.O Ty ty Bil masz jeszcze tą bombe ?!
10 grudnia 2013, 19:47
@ninja618: chciałbyś nie? :>
10 grudnia 2013, 20:11
@saskacz: Nie no mam 50 bomb nuklearnych a i Bin mówi że mamy wszystkie bronie i cię namierza .
10 grudnia 2013, 20:18
@ninja618: Walić Bina ;d
10 grudnia 2013, 20:23
@saskacz: Walić to ciebie :d
30 sierpnia 2015, 19:15
@saskacz: osama umarł juz dawno
24 sierpnia 2013, 13:21
ten pościk to niezły pocisk :D ha ha
23 sierpnia 2013, 23:03
Emotikony w memach... Oh God
24 sierpnia 2013, 04:09
@elipson: No co ? Hehehe
23 sierpnia 2013, 15:24
podobał się poscik ? :D
23 sierpnia 2013, 07:44
Niestety trzeba się przyzwyczajać
23 sierpnia 2013, 15:12
@Jarektrol: do szkoły się przyzwyczajać dlaczego mnie ***a minusujecie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2013, 15:07
ehh...ja to mam już szkołe...
PS. Bombowe...to ja Ci zrobie urodziny >:)
Odpisz
23 sierpnia 2013, 16:14
@saskacz: Dzięki :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 09:52
@ninja618: Tobie moge też zrobić bombowe urodziny - mi to bardziej chodziło o Osame ;__;
Odpisz
24 sierpnia 2013, 15:00
@saskacz: Wiesz mi też o nie go chodziło
Odpisz
10 grudnia 2013, 18:44
@saskacz: To kiedy mu urodziny robisz ?
Odpisz
10 grudnia 2013, 19:15
@ninja618: nie wiem
Odpisz
10 grudnia 2013, 19:45
@saskacz: o.O Ty ty Bil masz jeszcze tą bombe ?!
Odpisz
10 grudnia 2013, 19:47
@ninja618: chciałbyś nie? :>
Odpisz
10 grudnia 2013, 20:11
@saskacz: Nie no mam 50 bomb nuklearnych a i Bin mówi że mamy wszystkie bronie i cię namierza .
Odpisz
10 grudnia 2013, 20:18
@ninja618: Walić Bina ;d
Odpisz
10 grudnia 2013, 20:23
@saskacz: Walić to ciebie :d
Odpisz
30 sierpnia 2015, 19:15
@saskacz: osama umarł juz dawno
Odpisz
24 sierpnia 2013, 13:21
ten pościk to niezły pocisk :D ha ha
Odpisz
23 sierpnia 2013, 23:03
Emotikony w memach... Oh God
Odpisz
24 sierpnia 2013, 04:09
@elipson: No co ? Hehehe
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:24
podobał się poscik ? :D
Odpisz
23 sierpnia 2013, 07:44
Niestety trzeba się przyzwyczajać
Odpisz
23 sierpnia 2013, 15:12
@Jarektrol: do szkoły się przyzwyczajać dlaczego mnie ***a minusujecie
Odpisz