Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar przemek1ni

28 stycznia 2018, 15:04

Bujda, około 2000 pand żyje NA WOLNOŚCI

Avatar Mirek01

25 sierpnia 2013, 10:58

ja tam w wowa już nie gram,ale to w połowie wina tych pand,bo mi do takiej gry nie pasują x.x ,a tak to to też powód,że wbiłem najwyższy lvl i mi się nie chce :D

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 10:28

@Mirek01: a ile gsu miales?

Avatar Mirek01

6 sierpnia 2014, 10:54

że czego? xd a akurat taki obrazek,bo na wakacje se kupiłem i gram XD

Avatar
Voldek

31 grudnia 2013, 16:35

Pandaren =/= Panda
Ale rzeczywiście smutne

Avatar Krychomir

26 sierpnia 2013, 12:51

Tak samo jak orków ...

Avatar Mnich1

25 sierpnia 2013, 13:51

Bo rozmnażanie pand jest czasochłonne i kłosownicy bardzo lubię je zabijać. A co to za problem stworzyć ***a pandarena.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2013, 12:32

smutne :(

Avatar
heroes10

25 sierpnia 2013, 11:33

Dlaczego w USA ? Ja sądzę że zrobiono razem na każdym serwerze milion pandarenów nie tylko w U.S.A zresztą zrezygnowałem z globala jak tylko weszła mist of pandaria to już nie ten warcraft

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2013, 10:44

To niech dadzą pandom spokój. Się rozmnożą i po problemie. Będą się rozwijać od nowa.

Avatar Reines

25 sierpnia 2013, 10:58

To im to powiedz...
Już wiele osób apelowało, a śmierci pand ciągle się zwiększają mimo, że są pod ochroną.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 sierpnia 2013, 11:02

@Reines: A kłusownicy dalej mają to w dupie. Niedługo z pandami będzie tak samo jak z nosorożcami czarnymi (jeśli dobrze pamiętam nazwę), są tylko 2 osobniki. Są pod ochroną kilku ludzi z bronią. 24 na dobę ich chronią.

Avatar Sauron

25 sierpnia 2013, 11:36

kłusownicy nie mają tego w d*pie, bo na pandy się zwyczajnie nie poluje! Za zabicie pandy dostajesz krzesło elektryczne!

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2013, 14:19

@Sauron: To sorki. Ale i tak giną.

Avatar denz334

25 sierpnia 2013, 09:49

O kurde... gówno mnie to obchodzi

Avatar
epicworms

25 sierpnia 2013, 10:00

@denz334: a jakby ludzi było 1600 to też by cie to nie obchodziło?

Avatar denz334

25 sierpnia 2013, 10:04

hmm niech pomyśle nie!

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2017, 21:33

@denz334: Kek ale głupek. (Odkop, nie ma za co)

Avatar Jarektrol

25 sierpnia 2013, 08:19

:(

Avatar mrklorens

25 sierpnia 2013, 06:46

smutne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Niezniszczalne

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka