Świat według kiepskich to epopeja narodowa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2019, 14:35
Zaje**ne z histomemawki ,Jeszce moje autorstwo
Odpisz
5 października 2019, 00:00
@Matitoq: przepraszam. Kradzież memów to już standard. Gdyby nie to memy by nie istniały :/ w dodatku mogę powiedzieć, że mema brałem z innego źródła niż podałeś ty. Swoją drogą szanuję za pomysłowość sam prowadzę od niedawna stronę z memami i wiem jak ciężko jest cokolwiek wymyślić samemu (nie licząc genialnych myśli pod prysznicem oczywiście). Mam nadzieję, że chociaż ten jeden mój wgóregłos zrekompensuje twoje gorsze samopoczucie :>
Odpisz
5 października 2019, 19:15
@Rozyv: Szanuje, za miłą i spokojną odpowiedź .
Odpisz
30 września 2019, 01:00
Odpisz
30 września 2019, 01:14
@Ainz_Ooal_Gown: no czego
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 01:24
@Buras: - Chiny śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Chiny, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ta Rosja, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Chiny, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Mongolio, a po co Pan Bóg stworzył Polskę?
- No właśnie po co? Albo takie Niemcy, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Chiny ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taka Rosja to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to ona miała źle. Ale co, Syberię ma, wódkę ma, niedźwiedzie ma, Putina w Moskwie ma. Sam, żem widział jak z Ukrainy wracał.
- No szkoda, że ty nie masz skąd wracać.
- Kurde, jak ją nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego ona taka jest?
- Mongolio, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miała trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Chiny? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Chiny zło chodzące, trzeba by ją wyeliminować.
Odpisz
30 września 2019, 06:44
@Ainz_Ooal_Gown: złoto
Odpisz
2 października 2019, 13:10
@Ainz_Ooal_Gown:
Odpisz