Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2019, 18:13
najpierw myślałem, że chodzi o zakończenie nałogu alkoholowego
Odpisz
4 października 2019, 19:08
@DOMINIXX5: Też tak to zinterpretowałem.
Odpisz
3 października 2019, 18:55
Dobrze że mieszkam we wsi... Jak teraz patrze na te dzieci co się wyzywają to mnie napada ból głowy
Odpisz
3 października 2019, 19:02
@Guziec_lord: +1
Nie wiem jak to jest krzyczeć do mamy pod blokiem. Nwm czy mieszkanie na wsi jest lepsze, bo nie mieszkałem nigdy w mieście.
Niektórzy nie wiedzą: na wsi nie śmierdzi. Może w niektórym miejscu. Teraz wsie upodabniają się do miast.
Odpisz
3 października 2019, 19:06
@D0minik: zależy do jakich i pod jakim względem
Odpisz
3 października 2019, 23:12
@D0minik: Teraz miasta konsumują okoliczne wsie i budują tak bloki, więc cierpliwości
Odpisz
4 października 2019, 00:03
@Guziec_lord: Ha, jak mieszkałem na wsi, to moimi sąsiadami była jedna z większych patologii w okolicy, a w wiejskiej szkole, do której chodziłem było z kilkanaście takich osób. Więc nie ma tak, że wieś>miasto
Wszystko zależy od konkretnego przypadku
Odpisz
4 października 2019, 18:12
@przemek1ni: oczywiście że tak
Mieszkałam zarówno w mieście przez większość mojego życia i fakultatywnie na wsi A obecnie mieszkam na wsi i wszytko ma swoje wady i zalety
Odpisz
4 października 2019, 18:24
@przemek1ni: mi bardziej chodziło o bogate rozpuszczone dzieci a nie wieś>miasto. Oba obszary mają wady i zalety.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 18:38
Kurde kiedyś to było, pamiętam jak mama wolała na obiad, mówiła abym zakładała bluzę. A teraz tylko aby się uczyć, wyłączyć telefon, tak patrzę na dzisiejsze dzieci... Dzieciństwo mają słabe, brawl stars, ostatnio słyszałam jak jakiś chłopczyk (3 klasa bodajże) mówi "kiedyś byłem najgorszy z całej szkoły w ceesa a teraz jestem najlepszy, idziemy po szkole sluchac patriotycznych pieśni"
Odpisz
4 października 2019, 18:14
I teraz zamieniamy się w mohery które marudzę jakie to dzieci są teraz złe? Jeszcze trochę lat do tego zostało, a każde pokolenie się zmienia, jedno gorsze drugie lepsze, a krytyka będzie zawsze tylko po co
Odpisz
3 października 2019, 18:40
Czasy kiedy z kolegami bawiłem się w szamanów i robiliśmy naszyjniki ze zdechłych wiewiórek
Odpisz
3 października 2019, 18:46
@Tattyltei: To były czasy. Wtedy nie mieliśmy smartfonów i... Zaraz. Z czego robiliście naszyjniki?
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 18:47
@DinoSummer: Ze zdechłych wiewiórek/szczurów
Odpisz
3 października 2019, 18:48
@Tattyltei:
Odpisz
4 października 2019, 18:13
@DinoSummer: przez memy zapomniałam jak mike wygląda z jednym okiem
Odpisz
3 października 2019, 19:03
Czasy gdy pokrzywy były największym wrogiem
Odpisz
3 października 2019, 18:52
Tak bardzo prawdziwe z moim ojcem, który ze mna nie nie mieszka. Zawsze prosiłem od małego aby rzucił palenie. Obiecywał, a miesiąc potem znów to samo
Odpisz
3 października 2019, 18:46
on te dziki łapał i skręcał im karki?
Odpisz
3 października 2019, 18:28
Czasy kiedy patyk był karabinem albo pistoletem...
Odpisz
3 października 2019, 18:45
albo mieczem
Odpisz
3 października 2019, 18:28
Mamo proszę cię, rzuć picie. Serio, alkohol rujnuje ci życie. Nie chcę byś była nieszczęśliwa. Mamo proszę
Odpisz
3 października 2019, 18:37
Ch*ja wiesz o życiu Kazik. Gdybyś tylko wiedział co ja przeszłam, jak mnie chcieli wych*jać, jak twój ojciec był sku*wysynem (z łac. "Mój drogi synu, przepraszam że nie potrafiłam zapewnić ci spokojnego dzieciństwa. Proszę cię, nie zostawiaj mnie. Jesteś jedynym co mi zostało)
Odpisz
3 października 2019, 18:40
Ja pi***ole. Nie potrzebujemy smutnych rzeczy na Jeja.
Odpisz
3 października 2019, 18:43
ciekawe
Odpisz
3 października 2019, 18:34
Ja pamiętam jak byłem na dworze z ziomkiem i miałem być o 17 w domu i o 16 59 biegałem do domu a mój ziomeczek mi krzyczał ile sekund mi zostało. To było w tak 3 klasie podstawówki.
Piękne.
Odpisz
3 października 2019, 18:29
U mnie bardziej było
Mamo rzuć mi kanapki idę z Bartkiem na bazy
Odpisz
3 października 2019, 18:27
Wspomnienia.
Odpisz
3 października 2019, 18:25
Tato rzuć mi rower
Odpisz