W niedalekiej przyszłości...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
Należy się za piękne oczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2018, 19:48
Aż łezka w oku się zakręciła...
Odpisz
2 września 2013, 17:52
Ja też pamiętam te czasy jak na MTV leciały teledyski,ach stare dobre czasy.....
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:17
Sama nazwa tej telewizji głosi o tym, że to jest Telewizja Muzyczna (wiem, tłumaczenie na szybko). A nie ***a Sex TV, Nastolatki TV, Dzieci z ADHD TV, Chodzimy po domach celebrytów TV itp. To ma być muzyka?!Szlajanie się po domach sławnych ludzi, zamykanie ludzi w 1 domu na 24H i monitorowanie ich, pokazując ludziom zboczone teledyski i to ma być muzyka?! Gówno a nie muzyka. Tyle tylko się wypowiem. I możliwe że zaraz jacyś ludzie mnie zhejcą.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:38
Zebrałeś całą nienawiść do tego kanału w jednym komentarzu, jestem z Ciebie dumny
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:39
@Galex: Dziękuję :D Wreszcie mogłem się wyrazić co czuję do tego kanału.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:44
Już pojawił się hejt w postaci łapek w dół. Wiedziałem że będzie hejt, wiedziałem.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:06
14strzałek w górę nazywasz hejtem?
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:26
@Adiospl: 1 w dół, więc ktoś mnie chce zhejcić. :D
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:42
Może ktoś przez przypadek nacisnął w dól zamiast,w górę :D
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:47
@Bulbasaur: Nie wiem sam :D
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:37
Tak jak Bulba
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:47
Powiem ci kolego, że ładnie nabiłeś 37 strzałeczek, ale do mojego rekordu jeszcze daleko huehuehue
Odpisz
27 sierpnia 2013, 15:55
@Galex: Rekord strzałek to 176
nie pamietam gdzie ale było
a w dół to tak około150
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:16
@Adiospl: W dół było pod komiksem "Pies najlepszy przyjaciel" a w górę pod grą "Verdun"
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:19
@Galex: Ja mówie o większej liczbie strzałek w góre
A w dół to jest
Mój Pies: paradoks
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:58
@Adiospl: Mój błąd
Odpisz
27 sierpnia 2013, 18:34
@Galex: Spoko!
Odpisz
27 sierpnia 2013, 20:45
tylko się nie popłacz z dwóch łapek w dół
Odpisz
27 sierpnia 2013, 21:16
@Jarektrol: Skończ swój hejt dzieciaku.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 13:30
o japier**** jestem babcią
Odpisz
27 sierpnia 2013, 12:11
Ktoś wam każe oglądać? Ja nawet nie mam tego kanału.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:53
o kur-wa jestem dziadkiem
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:40
Od początku ten kanał to było gó*no ale teraz wspięło się na wyżyny Ch*j wie co tam puszczają jakieś ekipy plastików z ch*j wie gdzie lub tego gównianego koreańca kanał dla zas*anych nastolatek
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:12
Chcę moje MTV!
Odpisz