Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Flaykot_FK

16 sierpnia 2018, 19:48

Aż łezka w oku się zakręciła...

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 17:52

Ja też pamiętam te czasy jak na MTV leciały teledyski,ach stare dobre czasy.....

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 10:17

Sama nazwa tej telewizji głosi o tym, że to jest Telewizja Muzyczna (wiem, tłumaczenie na szybko). A nie ***a Sex TV, Nastolatki TV, Dzieci z ADHD TV, Chodzimy po domach celebrytów TV itp. To ma być muzyka?!Szlajanie się po domach sławnych ludzi, zamykanie ludzi w 1 domu na 24H i monitorowanie ich, pokazując ludziom zboczone teledyski i to ma być muzyka?! Gówno a nie muzyka. Tyle tylko się wypowiem. I możliwe że zaraz jacyś ludzie mnie zhejcą.

Avatar Galex

27 sierpnia 2013, 10:38

Zebrałeś całą nienawiść do tego kanału w jednym komentarzu, jestem z Ciebie dumny

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 10:39

@Galex: Dziękuję :D Wreszcie mogłem się wyrazić co czuję do tego kanału.

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 10:44

Już pojawił się hejt w postaci łapek w dół. Wiedziałem że będzie hejt, wiedziałem.

Avatar Adiospl

27 sierpnia 2013, 11:06

14strzałek w górę nazywasz hejtem?

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 11:26

@Adiospl: 1 w dół, więc ktoś mnie chce zhejcić. :D

Avatar Bulbasaur

27 sierpnia 2013, 11:42

Może ktoś przez przypadek nacisnął w dól zamiast,w górę :D

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 11:47

@Bulbasaur: Nie wiem sam :D

Avatar Adiospl

27 sierpnia 2013, 15:37

Tak jak Bulba

Avatar Galex

27 sierpnia 2013, 15:47

Powiem ci kolego, że ładnie nabiłeś 37 strzałeczek, ale do mojego rekordu jeszcze daleko huehuehue

Avatar Adiospl

27 sierpnia 2013, 15:55

@Galex: Rekord strzałek to 176
nie pamietam gdzie ale było
a w dół to tak około150

Avatar Galex

27 sierpnia 2013, 16:16

@Adiospl: W dół było pod komiksem "Pies najlepszy przyjaciel" a w górę pod grą "Verdun"

Avatar Adiospl

27 sierpnia 2013, 16:19

@Galex: Ja mówie o większej liczbie strzałek w góre
A w dół to jest
Mój Pies: paradoks

Avatar Galex

27 sierpnia 2013, 16:58

@Adiospl: Mój błąd

Avatar Adiospl

27 sierpnia 2013, 18:34

@Galex: Spoko!

Avatar Jarektrol

27 sierpnia 2013, 20:45

tylko się nie popłacz z dwóch łapek w dół

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 21:16

@Jarektrol: Skończ swój hejt dzieciaku.

Avatar kapsel723246498

27 sierpnia 2013, 13:30

o japier**** jestem babcią

Avatar Piotr99

27 sierpnia 2013, 12:11

Ktoś wam każe oglądać? Ja nawet nie mam tego kanału.

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 11:53

o kur-wa jestem dziadkiem

Avatar Terminus223

27 sierpnia 2013, 11:40

Od początku ten kanał to było gó*no ale teraz wspięło się na wyżyny Ch*j wie co tam puszczają jakieś ekipy plastików z ch*j wie gdzie lub tego gównianego koreańca kanał dla zas*anych nastolatek

Avatar Fabrosio

27 sierpnia 2013, 11:12

Chcę moje MTV!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

Należy się za piękne oczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka