Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2013, 14:10
Gdzie mój miotacz ognia?
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:17
@tahu20: w s***omobilu
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:39
@tahu20: FAJNY AWATAR
Odpisz
19 stycznia 2019, 07:25
@pikaciu10: NOMMMMM
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:03
@pikaciu10: +1
Odpisz
11 września 2019, 17:03
Ja i moje ziomki.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 21:47
@MajnkraftAlusiek: *robi zdjęcie*
Odpisz
14 sierpnia 2018, 20:01
Popee. Gdzie mój czołg?
Odpisz
28 sierpnia 2013, 16:35
on ma różowy telefon ._.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 17:38
@nika5428: Nie... to od światła... patrz na kolor napisu "Burger King", on powinien być czerwony... Więc bluza i telefon są też tak naprawię czerwone...
Odpisz
31 sierpnia 2013, 13:08
@Psychopata_PL: bluza i napis widać że czerwone ale telefon to zdecydowanie różowy ma
Odpisz
28 sierpnia 2013, 23:09
Ten w bluzie to Benjamin lasnier moja kolezanka sie nim jara i mowi ze to druga justina tez nagrywa jak spiewa -_-
Odpisz
29 sierpnia 2013, 17:53
@patryk309: TO JEST ON DO CHOLERY?!
Odpisz
30 sierpnia 2013, 00:20
@krzysiek905: niestety :/
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:04
Cyknij im fotkę, jak cykają sobie fotkę, jak czekają na swoje dziecięce zestawy.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 16:49
Byli na swojej randce :D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:56
@Serphis: weselu...
Odpisz
28 sierpnia 2013, 14:59
Nie widzę sensu tego xDD
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:37
A tak z ciekawości.. Czy to są dwaj chłopcy czy chłopak i dziewczyna? :D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:41
@Error_404: Ten po lewej to chłopak, ale osoby po prawej za ch*j zgadnąć nie potrafię
Odpisz
28 sierpnia 2013, 14:03
@Error_404: Wydaje mi się, że chłopacy są obaj, ale nie mam pewności.
3/5
Odpisz
28 sierpnia 2013, 14:16
@Error_404: Zmartwię cię... ten po prawej to chłopak.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 14:33
@elipson: To są chłopcy
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 14:35
@Sauron: Jeżeli to jest chłopak i taki ubiór u innych ma się rozwijać z czasem to tracę nadzieje w ludzkość :/
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:46
Ewolucji się chyba coś po***ło...
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:10
Jakie to szczere ._.
Odpisz