Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tahu20

28 sierpnia 2013, 14:10

Gdzie mój miotacz ognia?

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2013, 12:17

@tahu20: w s***omobilu

Avatar pikaciu10

12 grudnia 2016, 16:39

@tahu20: FAJNY AWATAR

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 stycznia 2019, 07:25

@pikaciu10: NOMMMMM

Avatar Spider007

9 grudnia 2020, 12:03

Avatar MajnkraftAlusiek

11 września 2019, 17:03

Ja i moje ziomki.

Avatar Dcktun

11 kwietnia 2020, 21:47

@MajnkraftAlusiek: *robi zdjęcie*

Avatar DinoSummer

14 sierpnia 2018, 20:01

Popee. Gdzie mój czołg?

Avatar nika5428

28 sierpnia 2013, 16:35

on ma różowy telefon ._.

Avatar Psychopata_PL

28 sierpnia 2013, 17:38

@nika5428: Nie... to od światła... patrz na kolor napisu "Burger King", on powinien być czerwony... Więc bluza i telefon są też tak naprawię czerwone...

Avatar nika5428

31 sierpnia 2013, 13:08

@Psychopata_PL: bluza i napis widać że czerwone ale telefon to zdecydowanie różowy ma

Avatar patryk309

28 sierpnia 2013, 23:09

Ten w bluzie to Benjamin lasnier moja kolezanka sie nim jara i mowi ze to druga justina tez nagrywa jak spiewa -_-

Avatar krzysiek905

29 sierpnia 2013, 17:53

@patryk309: TO JEST ON DO CHOLERY?!

Avatar patryk309

30 sierpnia 2013, 00:20

@krzysiek905: niestety :/

Avatar Domijeja

28 sierpnia 2013, 21:04

Cyknij im fotkę, jak cykają sobie fotkę, jak czekają na swoje dziecięce zestawy.

Avatar Serphis

28 sierpnia 2013, 16:49

Byli na swojej randce :D

Avatar czapl1997

28 sierpnia 2013, 20:56

@Serphis: weselu...

Avatar
Tyniaaa

28 sierpnia 2013, 14:59

Nie widzę sensu tego xDD

Avatar Error_404

28 sierpnia 2013, 12:37

A tak z ciekawości.. Czy to są dwaj chłopcy czy chłopak i dziewczyna? :D

Avatar elipson

28 sierpnia 2013, 13:41

@Error_404: Ten po lewej to chłopak, ale osoby po prawej za ch*j zgadnąć nie potrafię

Avatar kolkav5

28 sierpnia 2013, 14:03

@Error_404: Wydaje mi się, że chłopacy są obaj, ale nie mam pewności.
3/5

Avatar Sauron

28 sierpnia 2013, 14:16

@Error_404: Zmartwię cię... ten po prawej to chłopak.

Avatar slimak980

28 sierpnia 2013, 14:33

@elipson: To są chłopcy

Avatar Error_404

Edytowano - 28 sierpnia 2013, 14:35

@Sauron: Jeżeli to jest chłopak i taki ubiór u innych ma się rozwijać z czasem to tracę nadzieje w ludzkość :/

Avatar Galex

28 sierpnia 2013, 12:46

Ewolucji się chyba coś po***ło...

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2013, 12:10

Jakie to szczere ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

To musiało być męczące

Mało znany szczegół

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka