Duńczycy mistrzami tortur
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2016, 06:20
I połowa komentarzy typu "Wijdzicie pinkwina!!!1????" albo "Gjenio!! <3 <3 <3". Jedna z tych zależności. Zrób komiks. Zrób coś w tle. Nikt nie będzie się przejmował głównym wątkiem.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:50
nie ma 2050
Odpisz
28 sierpnia 2013, 19:56
Czy ktoś mi powie w jakim celu w tej serii wystepuje ten pingwin?? -,-
Odpisz
24 marca 2015, 19:22
@killerkliperow123: Nie wiem ale ta postać przypomina mi Królewnę Balonową z Pory na Przygodę a ten pingwin to zapewne Gienio z tej serii.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 17:41
...więc teraz tortury są jeszcze gorsze niż były.
Odpisz
12 lutego 2014, 18:23
@Psychopata_PL: bo tam jest pingwin XD
Odpisz
27 października 2013, 06:55
Moim zdaniem Francuzi są w tym mistrzami.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 22:55
To jest Gienio z Pory na przygode? :D
Odpisz
3 września 2013, 16:17
@Refo3000: tak
Odpisz
30 sierpnia 2013, 14:53
QWA QWA QWA QWA QWA QWA QWA QWA QWA QWA QWA. Wszędzie widzę gienia !
Odpisz
28 sierpnia 2013, 19:19
czemu pingwin??
Odpisz
29 sierpnia 2013, 03:04
@seboludek: Bo pieseł nudny się robi o-o
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:54
Ja jestem mistrzem tortur
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:56
Czy ten pingwin to Gienio?!
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:57
Może to kuzyn Gienia? kto wie
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:58
@Bulbasaur: ten ze starej epoki to jego dziadek a tej z naszej to Gienio :D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:23
Co za idiota to dodał .Wikingowie to byli norwedzy.NORWEDZY ,a nie duńczycy.Ktoś kto nie ma pojęcie o gegrze i histrze niech nie dodaje takich głupot
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:37
@bixbix: Duńczycy też byli wikingami. Nie tylko Norwedzy ;)
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:55
@bixbix: Wikingami byli skandynawi nie tylko norwedzy szwedzi i duńczycy, mniejszości etniczne na ich terenach też pływały i rabowały choć fakt zapoczątkowali fo norwedzy
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:37
@bixbix: Radzę nie obrażać admina bo bana dostaniesz za to na kilak ładnych dni
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:27
@bixbix: Tak w ogóle, to mówi się Norwegowie, a nie "Norwedzy" ;P
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:10
@bixbix: a po za tym jeśli nawet Duńczycy nie byli wikingami (a byli) to może się tak po prostu ubierali
Odpisz
28 sierpnia 2013, 11:26
kto mnie hejtuje?!!?!?
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:21
O jaki fajny pingwinek :)
Odpisz