Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2024, 22:29
Żarty z wojny w Wietnamie:hehe. Żarty z WTC:not hehe
Odpisz
5 maja 2011, 18:52
dawajcie jak najsłabszą ocenę. proszę !!!
Odpisz
26 stycznia 2012, 18:22
1/5 zbyt duża katastrofa i dużo ludzi tam zginęło i jeszcze się s tego śmieją :(
s tego?
Odpisz
1 września 2013, 11:15
dam jak najsłabszą, tobie
Odpisz
29 czerwca 2019, 23:54
@herokacpero: zasługujesz na odkop
Odpisz
24 września 2022, 20:42
@ProMoruxBax: witam
Odpisz
10 sierpnia 2024, 22:20
@Mr0czny: witam
Odpisz
10 sierpnia 2024, 22:25
czarny humor towarzyszu
Odpisz
20 sierpnia 2014, 16:16
Tyle ludzi zginęło i w ogóle taka katastrofa a ty sobie z tego robisz jaja ?!!!!!!!
To nie jest śmieszne i zabawne tylko niestosowne
Odpisz
3 maja 2011, 12:09
1/5 zbyt duża katastrofa i dużo ludzi tam zginęło i jeszcze się s tego śmieją :(
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2013, 15:56
a jakby był mały wypadek by ci się podobało co?
Odpisz
4 maja 2013, 22:37
yyyy zal
Odpisz
1 maja 2011, 19:27
Ten pierwszy nie wiem, że coś muz zaraz wleci w ***.
hah.
Odpisz
22 listopada 2012, 18:20
@Julian257: bardzo śmieszne bachorze
Odpisz
13 grudnia 2012, 20:27
@Julian257: oni jointa palą -.-
Odpisz
20 sierpnia 2014, 16:17
@Julian257: Bardzo zabawne chyba nie wiesz ile ludzi zginęło -,-
Odpisz
15 maja 2011, 10:07
za pomysł 4/5
Odpisz
26 stycznia 2012, 18:25
@kacper163: Fajny avatar
Odpisz
24 września 2011, 12:51
Za pomysł 4/5 ale to, że była to tragedia, a ktoś se z tego jaja robi to nie zasługuje nawet na śmietnik
Odpisz
23 sierpnia 2011, 08:44
Superowy pomysł ale to co tam byłoo... -.-
Odpisz
6 sierpnia 2011, 15:53
super
Odpisz
24 lipca 2011, 14:05
hahaha ***iste aż mi smaka narobiło
Odpisz
20 sierpnia 2014, 16:19
@pan95: Wiesz co jak możesz tak mówić taka tragedia i w ogóle a wy się śmiejecie
Odpisz
2 czerwca 2011, 07:30
Pomysł niezły, ale to tragedia.1/5
Odpisz
20 maja 2011, 19:30
jeśli dobrze pamiętam tam nawet polacy zginęli w dodatku 6
Odpisz
20 maja 2011, 19:28
*** jesteście żeby się wyśmiewac z takiej tragedji
Odpisz
8 maja 2011, 23:48
Ciekawa jestem czy jakby wasi bliscy tam zginęli to też byście się śmiali.
Taka wielka tragedia, tysiące ludzi zginęło a wy sobie jaja robicie. Brak mi na was słów
Odpisz