Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kj0603

10 sierpnia 2024, 22:29

Żarty z wojny w Wietnamie:hehe. Żarty z WTC:not hehe

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2011, 18:52

dawajcie jak najsłabszą ocenę. proszę !!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Kj0603

10 sierpnia 2024, 22:20

@Mr0czny: witam

Avatar Kj0603

10 sierpnia 2024, 22:25

czarny humor towarzyszu

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 16:16

Tyle ludzi zginęło i w ogóle taka katastrofa a ty sobie z tego robisz jaja ?!!!!!!!
To nie jest śmieszne i zabawne tylko niestosowne

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2011, 12:09

1/5 zbyt duża katastrofa i dużo ludzi tam zginęło i jeszcze się s tego śmieją :(

Avatar mikokaro

Edytowano - 10 lipca 2013, 15:56

a jakby był mały wypadek by ci się podobało co?

Avatar llMateuszll

4 maja 2013, 22:37

yyyy zal

Avatar Julian257

1 maja 2011, 19:27

Ten pierwszy nie wiem, że coś muz zaraz wleci w ***.
hah.

Avatar matijaki

22 listopada 2012, 18:20

@Julian257: bardzo śmieszne bachorze

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2012, 20:27

@Julian257: oni jointa palą -.-

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 16:17

@Julian257: Bardzo zabawne chyba nie wiesz ile ludzi zginęło -,-

Avatar kacper163

15 maja 2011, 10:07

za pomysł 4/5

Avatar
RhobarIII

26 stycznia 2012, 18:25

@kacper163: Fajny avatar

Avatar Agent00Kurczak

24 września 2011, 12:51

Za pomysł 4/5 ale to, że była to tragedia, a ktoś se z tego jaja robi to nie zasługuje nawet na śmietnik

Avatar julis

23 sierpnia 2011, 08:44

Superowy pomysł ale to co tam byłoo... -.-

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2011, 15:53

super

Avatar pan95

24 lipca 2011, 14:05

hahaha ***iste aż mi smaka narobiło

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 16:19

@pan95: Wiesz co jak możesz tak mówić taka tragedia i w ogóle a wy się śmiejecie

Avatar keitel

2 czerwca 2011, 07:30

Pomysł niezły, ale to tragedia.1/5

Avatar mikokaro

20 maja 2011, 19:30

jeśli dobrze pamiętam tam nawet polacy zginęli w dodatku 6

Avatar mikokaro

20 maja 2011, 19:28

*** jesteście żeby się wyśmiewac z takiej tragedji

Avatar sp911

8 maja 2011, 23:48

Ciekawa jestem czy jakby wasi bliscy tam zginęli to też byście się śmiali.
Taka wielka tragedia, tysiące ludzi zginęło a wy sobie jaja robicie. Brak mi na was słów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Totalnie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka