Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niegrzeczny Oskarek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Żartownisie
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2019, 19:19
Ja zawsze w takiej sytuacji zapuszczam tylko jedną dziurkę nosa kroplami. Na jakieś 10 minut jest ulga, potem przechodzi na drugą i jest ten sam problem.
Odpisz
14 października 2019, 16:41
jak patrze na lewy obrazek to czuje ten ból
Odpisz
14 października 2019, 11:08
#Je**cKatarMaczetami
Odpisz
14 października 2019, 07:23
Aż mi się smarkać zachciało.
Odpisz
14 października 2019, 06:57
Ja mam odwrotnie :|
Odpisz
14 października 2019, 04:14
bo tak właśnie działa noś co ileś godzin dziury się zmieniają nigdy nie masz 2 dziur odetkanych nawet jak jesteś zdrowy
Odpisz
13 października 2019, 22:57
A umnie prawa dziurka i lewa dziurka to jak butelki z szampanem ale z korkami i tak 24/7
Odpisz
13 października 2019, 22:28
ja teraz tak mam :/
Odpisz
13 października 2019, 21:56
Fizyka tu nie ma nic do powiedzenia
Odpisz
13 października 2019, 21:50
To mnie tak wku*wia jak czuję, że tylko jedną dziurkę mam zatkaną, więc zatykam to nie zatkaną i próbuje oddychać i nie mogę.
Odpisz
13 października 2019, 21:05
D
Odpisz
9 października 2019, 22:19
Tak naprawdę przez większość czasu używacie tylko jednej dziurki do oddychania przez nos (na zmianę przez kilka godzin jedna, a potem druga, poza krótkim momentem kiedy jest zmiana i chwilowo używacie dwóch).
Odpisz
9 października 2019, 23:04
@wicios: Jak teraz o tym pomyślę... To zawsze mam zatkaną jedno dziurkę od nosa, na zmiane. Ale jaja, Nie wiedziałem.
Jeja:
Odpisz
9 października 2019, 22:54
ale się leje
Odpisz
9 października 2019, 22:11
Odpisz
9 października 2019, 22:02
Albo jest zatkana, a druga nie i leci z niej, i nie można oddychać wtedy.
Odpisz