Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To będzie bolało
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2019, 07:08
Ja daje serduszka
Odpisz
Edytowano - 17 października 2019, 15:18
Ja nie daję, albo daję wdółgłos w kilku przypadkach, ale głównie 3:
- mem był
- autor jest na black-listcie
- mem jest niepotrzebnie podzielony na części
Resztę obszernych kryteriów trzymam na profilowym.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2019, 15:28
@Dexterek: nam pytanie KOGO TO OBHODZI???
Odpisz
17 października 2019, 17:41
@Dexterek: Jakim kuźwa cudem był?
Odpisz
18 października 2019, 19:58
@Dexterek: "autor jest na black-listcie" - trochę debilny sposób postrzegania mema :|
Odpisz
18 października 2019, 19:59
@Adamaszczek: O co chodzi z tą Black listą.
Odpisz
19 października 2019, 01:55
@Typownicki: Taka tam lista patusów, na profilowym wszystko jest
Odpisz
17 października 2019, 00:07
memy o undertale ? w 2019?
Odpisz
17 października 2019, 22:36
@loloja: Ja tam jestem szczęśliwa.
Odpisz
18 października 2019, 21:20
@Ink_Sans: również mnie to cieszy, po prostu mocno się zdziwiłem
Odpisz
12 października 2019, 10:18
Szablon dla was.
Odpisz
16 października 2019, 20:32
@Typownicki: Dzięki. ^^
Odpisz
17 października 2019, 15:29
@Ink_Sans: o japie**ole tylko nie to...INKI BINKI!
Odpisz
17 października 2019, 19:34
@mapiarz: Jak wiadomo, jestem wszechobecnym obrońcą AU.
Odpisz
17 października 2019, 21:08
@Ink_Sans: ...AU...wiesz co naprawdę jak tak patrzę jakie są AU to dostaje raka...
Odpisz
17 października 2019, 22:34
@mapiarz: Ludzie są różni i mają różne gusta. Jednakże zgadzam się, z tym iż są AU, które są... lekko mówiąc odstręczające. Aczkolwiek wydaje mi się, że większość jest całkiem ciekawa.
Odpisz
18 października 2019, 07:33
@Ink_Sans: może nie wiem nie zabardzo siedzę w dąbrowie undeltale
Odpisz
Edytowano - 17 października 2019, 08:01
A co jeśli daje serduszko
Odpisz
16 października 2019, 20:05
Ja zawsze daje serduszko i like jak mi się spodoba temu też dam
Odpisz
16 października 2019, 21:57
@player203a8: Jesteśmy podobni.
Odpisz
16 października 2019, 20:13
Undertale...... Kiedyś to było :D
Odpisz
16 października 2019, 20:12
Nostalgia...
Odpisz
16 października 2019, 20:06
Jej, UT
Odpisz
12 października 2019, 10:17
Ja nie daje ocen obrazkom, bo mam blokadę
Odpisz
16 października 2019, 20:01
F
Odpisz
16 października 2019, 19:42
A co z tymi co dodają do ulubionych?
Odpisz
16 października 2019, 20:00
@Dawid602000: Ja wszystkie daje do ulubionych
Odpisz
12 października 2019, 13:45
Odpisz
12 października 2019, 13:31
Is tis a motherfucking Undertale reference
Odpisz
12 października 2019, 10:36
Tfu, Undertale
Odpisz
12 października 2019, 10:51
a przyje**c cb
Odpisz
12 października 2019, 11:00
Odpisz
16 października 2019, 19:33
Lepszy undertale niż furry
Odpisz
16 października 2019, 19:35
Odpisz
16 października 2019, 19:43
@Mafelusz: W Undertale wcale nie ma antro-zwierząt, WCALE
Odpisz
16 października 2019, 19:46
To czemu nie lubisz undertale?
Odpisz
16 października 2019, 19:49
@Mafelusz: Bo to wcale nie jest taka dobra gra jak fandom twierdzi. No i denerwuje mnie też, że wszelcy youtuberzy chwalą tą grę pod niebiosa totalnie nie widząc ich wad i mało brakuje, żeby się zaczęli masturbować do niej
Odpisz
16 października 2019, 19:54
Przynajmniej fajną fabułe ma
Odpisz
16 października 2019, 19:58
@Mafelusz: Może i jest, ale nie nazwałbym jej jakiejś dobrej
Odpisz
12 października 2019, 10:29
O nie umrzesz bo nie dostałeś oceny :|
Odpisz