Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2019, 20:41
Wystarczy, że IE zablokuje możliwość wyszukiwania innych przeglądarek i zarobi miliony.
*stonks*
Odpisz
21 listopada 2019, 19:39
@obeniksus: to nielegalne
Odpisz
21 listopada 2019, 21:50
@PanDyrektor: Na wojnie nie ma zasad.
Odpisz
21 listopada 2019, 23:25
@obeniksus: pozew kilka milionów i microshit smutny
Odpisz
22 listopada 2019, 06:42
@PanDyrektor: Straci kilka milionów, ale ile ich zarobi?
Odpisz
22 listopada 2019, 07:25
@obeniksus: po pozwie będą musieli to zmienić bo będzie jeszcze więcej do zapłaty
Odpisz
22 listopada 2019, 09:07
@PanDyrektor: Będą płacić więcej i zarabiać więcej. Perfectly balanced.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2019, 18:30
@obeniksus: z przeglądarek zarabia się grosze, no chyba że jesteś googlem i sprzedajesz wszystko o swoich użytkownikach
Odpisz
22 listopada 2019, 22:00
@PanDyrektor: Jest to jakiś pomysł na biznes.
Odpisz
16 października 2019, 21:51
Ten mem to sku*wiel, przez niego teraz będę czasami odpalał Edga żeby mu nie było smutno.
Odpisz
17 października 2019, 17:46
@WampirZZielonki: Ale Explorera nadal nie?
Odpisz
17 października 2019, 07:22
O boże o 🅱urwa!
Odpisz
17 października 2019, 06:28
Szukam Google w Googlach..
Odpisz
16 października 2019, 22:17
Brakuje mi w tym memie tylko tej jednej kwestii „o boże o ku*wa" ale tak to aż mi się smutno zrobiło
Odpisz
12 października 2019, 23:35
Jak by pieseł był przerobiony na znaczek Explorer było by lepiej ale i tak 4/5 gwiazdek
Odpisz
12 października 2019, 23:57
@Mozimo: co
Odpisz
Edytowano - 12 października 2019, 23:59
@aibox666: Wiesz, coś w stylu tego mema co był o tym piesku, że był przerobiony na pająka. Jak znajdę to ci pokażę
Odpisz
16 października 2019, 20:29
@Mozimo: typo chyba używa eksplorera i dalej ma gwiazdki
Odpisz
16 października 2019, 20:28
O boże o ku*wa
Odpisz
16 października 2019, 20:07
Na Wattpadzie widziałam raz komiks o Explorer i jej walce z Chrome. Przegladarki są dziewczynami i wiekszośc staje po stronie Explorer, która na koniec staje sie Microsoft Edge.
Odpisz
16 października 2019, 19:20
O boże ku*wa!
Odpisz
16 października 2019, 19:10
Odpisz
13 października 2019, 01:58
Kiedy ludziom się znudzi to "O boże o ku*wa"
Odpisz
13 października 2019, 08:24
Teraz jest na to moda
Ale spoko, niedługo się znudzi
Odpisz
16 października 2019, 19:38
@Martix_Love: To kwestia czasu
Odpisz
17 października 2019, 07:23
@Martix_Love: Mi tam się podoba..
Odpisz
17 października 2019, 20:43
@Antonio331: Mi też całkiem podoba się ten tekst, co nie zmienia faktu, że jego śmierć to tylko kwestia czasu
Odpisz
17 października 2019, 20:48
@Error__404:
Ja też go lubię
Odpisz
17 października 2019, 23:37
@Error__404: Prawda, każdy tekst kiedyś umrze hyhy
Odpisz
13 października 2019, 00:27
Przynajmniej nie foxa
Odpisz
13 października 2019, 01:39
@Gryficowa: dlaczego?
Odpisz
13 października 2019, 03:33
@Wowa_Tatarin: Fox to najgorsza przeglądarka jaką mi dane było używać
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 08:01
@Gryficowa: Jak fox jest dla ciebie zły to nawet nie próbuj instalować safari. Bo moim zdaniem ranking przeglądarek idzie tak:
1. Google Chrome
2. Firefox
3. Opera (najlepiej GX)
4. Microsoft EDGE (nowa wersja IE)
5. Internet Explorer (jak już muszę to coś wyszukam. A co? Google Chrome.)
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 12:37
Używam operę
Dla mnie jest jedną z naj przeglądarek
A przy foxie to explorer jest lepszy
Odpisz
13 października 2019, 12:41
@Gryficowa: Trochę się używa foxa bo to jedyna przeglądarka na informatyce xd
Odpisz
13 października 2019, 12:43
Jak mam opcje wybrać między foxem, a explorerem to wybiorę to drugie xd
Odpisz
13 października 2019, 12:59
@Gryficowa: Ups, zmieniam ranking. Teraz to wygląda tak:
1. Google Chrome i Opera GX
2. Firefox
3. Microsoft EDGE (nowa wersja IE)
4. Internet Explorer (jak już muszę to coś wyszukam. A co? Google Chrome.)
Odpisz
16 października 2019, 19:24
@Gryficowa: opera jest lepsza od chrome bo ma więcej opcji a jedzie na tym samym silniku change my mind
Odpisz
16 października 2019, 19:27
@Saaaaasuke: No, i don't think i will
Odpisz
16 października 2019, 21:00
@Saaaaasuke: Działa sprawniej od chrome
Odpisz
16 października 2019, 21:14
@Gryficowa: to też
Odpisz
16 października 2019, 21:22
@Saaaaasuke: Opera GX ma wbudowanego VPN'a, adblocka i można instalować rozszerzenia i zmieniać kolory i tak dalej kosztem dwóch-trzech małych i krótkich ścinek w filmach.
Odpisz
16 października 2019, 21:29
U mnie daje mniej ścinek niż chrome
Odpisz
16 października 2019, 21:32
@Gryficowa: No i o to chodzi. Mówię, kosztem kilku drobnych ścinek (nawet nie tych z ładowaniem tylko takich w głosie albo ja wzięłam zepsuty filmik) masz full wypas
Odpisz
16 października 2019, 23:11
VPN w Operze nie istnieje, to jedynie zmiana proxy. Firefox spoko typo i nie kłamie wić jego opcja nazywa się po prostu Safe Internet
Odpisz
17 października 2019, 06:39
@PanDyrektor: Znaczy, jest w operze GX ale to tylko mała opcja, która zmienia nam adres IP z tego co wiem. Ale działa.
Odpisz
20 listopada 2019, 15:38
a gdzie opera
Odpisz
20 listopada 2019, 16:11
@Fnafowyziomek: nie ma
Odpisz
20 listopada 2019, 17:01
powwina tam być bo zarabista przeglądarka..
Odpisz
20 listopada 2019, 17:29
@Fnafowyziomek: Nie da mnie :) Znaczy, dla mnie jedyną dobrą przeglądarką "opera" to jest Opera GX. I tyle
Odpisz
20 listopada 2019, 19:06
użytkuje opere gx od miesiaca i... nie widze różnicy poza wyglądem i brakiem messengera
Odpisz
13 października 2019, 00:06
chrome good
ie bad
Odpisz
12 października 2019, 23:36
Powinie być tam znak edge'a
Odpisz